Aktorka wzięła udział w uroczystej premierze „1800 gramów”

Konrad Szczęsny 13 listopada 2019 12:17

W zeszłym tygodniu media obiegła informacja, że Magdalena Różczka jest w trzeciej ciąży. Tajemnicę aktorki zdradziła jej teściowa, Magdalena Zawadzka. Nie ukrywała ona przy tym, że cała rodzina jest niezwykle podekscytowana i nie może doczekać się przyjścia na świat maleństwa. Przyszła mama pojawiła się we wtorek na uroczystej premierze filmu „1800 gramów” i... skrzętnie skrywała ciążowe krągłości!

Magdalena Różczka na premierze filmu 1800 gramów

Obraz wejdzie na ekrany kin w całej Polsce w najbliższy piątek 15 listopada. To dramat obyczajowy, w którym w główne role wcielili się m.in. Magdalena Różczka, Piotr Głowacki oraz Maciej Zakościelny. Z kolei piosenkę tytułową wykonują Ania Dąbrowska wraz z uznanym raperem Grubsonem. 

We wtorek 12 listopada w warszawskich Złotych Teresach odbyła się uroczysta premiera z udziałem twórców i aktorów. Nie zabrakło na niej Magdaleny Różczki, aktorki, która według medialnych doniesień, ma niebawem powitać na świecie trzecie dziecko. Partnerka Jana Holoubka wybrała na tę okazję długą czarną sukienkę z dekoltem projektu Violi Piekut. Choć promienne uśmiechała się do zdjęć, ciążowy brzuszek zakryła... obszernym szalem. Gdy jednak stawała bokiem, widać było krągłości i wydaje się, że trzecie dziecko pary przyjdzie na świat niebawem.

Póki co płeć dziecka Magdaleny Różczki i Jana Holoubka nie jest znana.

Dzieci Magdaleny Różczki

Z pierwszego małżeństwa ze scenarzystą Michałem Marcem aktorka ma córkę Wandę. Natomiast w 2014 roku na świat przyszła jej druga córka, Helena, owoc związku z reżyserem i operatorem Janem Holoubkiem, synem Gustawa Holoubka i Magdaleny Zawadzkiej. Poznali się oni na planie serialu „Lekarze”, w którym Magdalena Różczka wcielała się w jedną z głównych ról.

Zdjęcia ciężarnej aktorki możesz zobaczyć w galerii  

1/5
Magdalena Różczka, 1800 gramów, 12 listopada 2019
Copyright @VIPHOTO/East News
1/5

Tak Magdalena Różczka prezentowała się na premierze filmu „1800 gramów” w Warszawie.

2/5
Magdalena Różczka, 1800 gramów, 12 listopada 2019
Copyright @Kamil Piklikiewicz/East News
2/5

Aktorka starała się ukryć ciążowe krągłości obszernym szalem, który miała na sobie.

3/5
Magdalena Różczka, 1800 gramów, 12 listopada 2019
Copyright @TRICOLORS/East News
3/5

Jednak gdy Magdalena Różczka stawała profilem, widać było jej zaokrąglony brzuszek.

4/5
Magdalena Różczka, 1800 gramów, 12 listopada 2019
Copyright @TRICOLORS/East News
4/5

Póki co nie wiadomo, kiedy przyjdzie na świat trzecie dziecko aktorki.

5/5
Magdalena Różczka, 1800 gramów, 12 listopada 2019
Copyright @TRICOLORS/East News
5/5

Nie ujawniono również płci dziecka Magdaleny Różczki i Jana Holoubka.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.