O TYM JEST GŁOŚNO

Magdalena Różczka potwierdziła ciążę? Te zdjęcia zdradzają wszystko

Aktorka wzięła udział w uroczystej premierze „1800 gramów”

Konrad Szczęsny 13 listopada 2019 12:17

W zeszłym tygodniu media obiegła informacja, że Magdalena Różczka jest w trzeciej ciąży. Tajemnicę aktorki zdradziła jej teściowa, Magdalena Zawadzka. Nie ukrywała ona przy tym, że cała rodzina jest niezwykle podekscytowana i nie może doczekać się przyjścia na świat maleństwa. Przyszła mama pojawiła się we wtorek na uroczystej premierze filmu „1800 gramów” i... skrzętnie skrywała ciążowe krągłości!

Magdalena Różczka na premierze filmu 1800 gramów

Obraz wejdzie na ekrany kin w całej Polsce w najbliższy piątek 15 listopada. To dramat obyczajowy, w którym w główne role wcielili się m.in. Magdalena Różczka, Piotr Głowacki oraz Maciej Zakościelny. Z kolei piosenkę tytułową wykonują Ania Dąbrowska wraz z uznanym raperem Grubsonem. 

We wtorek 12 listopada w warszawskich Złotych Teresach odbyła się uroczysta premiera z udziałem twórców i aktorów. Nie zabrakło na niej Magdaleny Różczki, aktorki, która według medialnych doniesień, ma niebawem powitać na świecie trzecie dziecko. Partnerka Jana Holoubka wybrała na tę okazję długą czarną sukienkę z dekoltem projektu Violi Piekut. Choć promienne uśmiechała się do zdjęć, ciążowy brzuszek zakryła... obszernym szalem. Gdy jednak stawała bokiem, widać było krągłości i wydaje się, że trzecie dziecko pary przyjdzie na świat niebawem.

Póki co płeć dziecka Magdaleny Różczki i Jana Holoubka nie jest znana.

Dzieci Magdaleny Różczki

Z pierwszego małżeństwa ze scenarzystą Michałem Marcem aktorka ma córkę Wandę. Natomiast w 2014 roku na świat przyszła jej druga córka, Helena, owoc związku z reżyserem i operatorem Janem Holoubkiem, synem Gustawa Holoubka i Magdaleny Zawadzkiej. Poznali się oni na planie serialu „Lekarze”, w którym Magdalena Różczka wcielała się w jedną z głównych ról.

Zdjęcia ciężarnej aktorki możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.