Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Glinka po raz drugi zostanie mamą! Aktorka potwierdziła błogosławiony stan uroczym zdjęciem

„Kochani, chciałam powiedzieć Wam sama”

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2020 18:09
Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Katarzyna Glinka doskonale znana jest widzom polskich seriali – od lat bawi i wzrusza w Barwach szczęścia – a także wielbicielom Teatru Kwadrat. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka! Choć plotki na ten temat pojawiały się już kilka miesięcy temu, gwiazda nie komentowała tych doniesień. Dziś potwierdziła krążące w mediach informacje. Poznajcie szczegóły.

Katarzyna Glinka w ciąży

Jak donosił w listopadzie 2019 roku tygodnik Na żywo, Katarzyna Glinka wkrótce po raz drugi zostanie mamą! „Dziękuję za gratulacje, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej”, wyznała w rozmowie z magazynem. Aktorka wychowuje już 7-letniego syna Filipa.

Katarzyna Glinka i jej obecny partner, Jarosław Bieniecki, poznali się w 2018 roku w Gruzji, a w lutym tego roku para się zaręczyła. Gwiazda Barw szczęścia przyznała wtedy w jednym z wywiadów, że „zawsze chciała mieć przynajmniej dwójkę dzieci”. Tak też się stało!

Z informacji portalu wp.pl wynikało, że aktorka zamierza ograniczyć ilość spektakli w Teatrze Kwadrat, ale nie zrezygnuje z pracy na planie ulubionego serialu. „Kasia normalnie pracuje. Jej postać jest cały czas w scenariuszu. Na razie nie przewidujemy żadnych zmian”, przekazała Karolina Baranowska, związana z produkcją. 

Gwiazda właśnie potwierdziła swój błogosławiony stan. Podzieliła się z fanami uroczą fotografią, na której jako dumna przyszła mama pokazuje ciążowy brzuszek: „Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia...nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da😉 Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję,ze to rozumiecie 🙏 najbliższy czas będzie dla mnie szczególny🤰🏻a 2020 na pewno wyjątkowy !!!! Póki co pędzę do @teatr_kwadrat zagrać dla Was Kłamstewka. Ps piszcie czy są tutaj dziewczyny ,które czekają na swoje potomstwo w 2020??? Ściskam Was wszystkich”, napisała na Instagramie.

Katarzynie Glince serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Glinka (@katarzynaglinka)

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki - zdjęcia z Instagramu
Fot. Instagram @jaro_bieniecki

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.