Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Glinka po raz drugi zostanie mamą!

Gratulujemy!

Redakcja VIVA! 14 listopada 2019 07:49
Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Katarzyna Glinka doskonale znana jest widzom polskich seriali – od lat bawi i wzrusza w Barwach szczęścia – a także wielbicielom Teatru Kwadrat. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka!

Katarzyna Glinka w ciąży

Jak donosi tygodnik Na żywo, Katarzyna Glinka wkrótce po raz drugi zostanie mamą! „Dziękuję za gratulacje, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej”, wyznała w rozmowie z magazynem. Aktorka wychowuje już 7-letniego syna Filipa.

Katarzyna Glinka i jej obecny partner, Jarosław Bieniecki, poznali się w 2018 roku w Gruzji, a w lutym tego roku para się zaręczyła. Gwiazda Barw szczęścia przyznała wtedy w jednym z wywiadów, że „zawsze chciała mieć przynajmniej dwójkę dzieci”. Tak też się stało!

Z informacji portalu wp.pl wynika, że aktorka zamierza ograniczyć ilość spektakli w Teatrze Kwadrat, ale nie zrezygnuje z pracy na planie ulubionego serialu. „Kasia normalnie pracuje. Jej postać jest cały czas w scenariuszu. Na razie nie przewidujemy żadnych zmian”, przekazała Karolina Baranowska, związana z produkcją.

Katarzynie Glince serdecznie gratulujemy! 

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki - zdjęcia z Instagramu
Fot. Instagram @jaro_bieniecki

Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.