Anita Sokołowska, Bartosz Frąckowiak, jam otw
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum
ZWIĄZKI GWIAZD

Gdy ją poznał, była żoną innego mężczyzny. Partner Anity Sokołowskiej jest dziś jej największym oparciem 

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak od prawie 17 lat tworzą zgrany duet

Maria Elas 18 kwietnia 2024 14:30
Anita Sokołowska, Bartosz Frąckowiak, jam otw
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Od prawie 17 lat żyje w cieniu swojej sławnej partnerki, ale wydaje się, że w ogóle mu to nie przeszkadza. Gdy Bartosz Frąckowiak poznał Anitę Sokołowską, aktorka była wciąż żoną innego mężczyzny. Dziś stworzą parę wręcz idealną: razem wychowują syna, rozwijają swoje kariery, a wolny czas spędzają na wakacjach w górach czy za granicą. Kim jest i czym na co dzień zajmuje się partner Anity Sokołowskiej, Bartosz Frąckowiak? 

Anita Sokołowska: relacja z Bartoszem Frąckowiakiem

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak od już prawie 17 lat stanowią zgraną parę. Wydaje się, że są dla siebie stworzeni: aktorka niejednokrotnie podkreślała, jak wyjątkowy w jej oczach jest jej partner: „Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się też w jego dobrych oczach. Jest ciepły, rodzinny” mogliśmy przeczytać w jednym z wywiadów.

Para w 2013 r. przywitała na świecie syna Antoniego, który narodził się, gdy jego mama skończyła już 40 lat. Jak wyznała aktorka, nie miała żadnych obaw przed wejściem w świat macierzyństwa w takim wieku. „Późne macierzyństwo niweluje wiele z tych problemów, dlatego uważam, że lepiej później zostać mamą niż wcześnie. Dojrzała kobieta ma za sobą wiele doświadczeń i dziecko w niczym jej nie ogranicza” mówiła w rozmowie z „Grazią”.

Dziś w trójkę tworzą wspaniałą, kochającą się rodzinę, która uwielbia spędzać razem czas. Kim jednak jest wybranek aktorki, który od lat towarzyszy jej na drodze życia?

Czytaj też: Robert Gliński i Joanna Żółkowska kochali się, ale ich związek się rozpadł. Aktorka pogodziła się z tym, że będzie sama

Anita Sokołowska, Bartosz Frąckowiak
Fot. Damian KLAMKA/East News
Anita Sokołowska, Bartosz Frąckowiak

Początki związku Bartosza Frąckowiaka i Anity Sokołowskiej 

Co ciekawe, ich miłość zaczęła rozkwitać jako zakazany owoc. Gdy się poznali, Anita Sokołowska wciąż była w związku małżeńskim z poprzednim mężem, aktorem Rafałem Malinowskim. W pewnym momencie zdecydowali jednak, że wspólna przyszłość nie jest im pisana i postanowili się rozwieść. Wtedy już nic nie stało na drodze, by skupić się na nowym obiekcie zainteresowania.

Można powiedzieć, że dla Anity Sokołowskiej była miłość od pierwszego wejrzenia. Początkowo aktorzy byli kolegami z pracy, którzy razem pracowali nad spektaklem „Przebudzenie Wiosny” w teatrze w Bydgoszczy. Aktorka zainteresowała się nowo poznanym kolegą już po pierwszej próbie! „Poszłam do garderoby, wzięłam do ręki leżącą tam książkę i na pierwszej stronie natknęłam się na wstęp, który on napisał. Zaczęłam czytać i miałam wypieki na twarzy. Co za język! Sposób myślenia. Już wiedziałam, że wpadłam po uszy” opowiadała po latach. 

Para nie planuje brać ślubu. Uważają, że jest to jedynie formalność, której nie potrzebują, by tworzyć udany związek. Zamiast obrączki ich miłość cementuje wspólne dziecko oraz spędzanie czasu w rodzinnym gronie.  

Zobacz także: Mikołaj Roznerski szczere o relacji z 13-letnim synem. Aktor wyznał, dlaczego ma do siebie żal

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ituitam (@itu.itam.travel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ituitam (@itu.itam.travel)

Kim jest Bartosz Frąckowiak, mąż Anity Sokołowskiej?

Bartosz Frąckowiak jest reżyserem i dramaturgiem. Wcześniej był także dyrektorem Bydgoskiego teatru. W ostatnich latach skupia się jednak bardziej na teorii: jest kuratorem sztuki i technologii, a także założył własną fundacji Biennale Warszawa Foundation. Jak możemy przeczytać w opisie organizacji, jest ona „interdyscyplinarną instytucją kultury prowadzącą działalność artystyczną, badawczą, edukacyjną i społeczną. Działa na styku różnych dyscyplin, łącząc obszar kultury i sztuki z obszarem teorii i badań oraz aktywizmu społecznego”. 

Ponadto zajmuje się także trenowaniem zespołów oraz foresightem, czyli analizą prognoz lub hipotez na temat przyszłości, głównie w sprawach związanych z technologią. 

W wolnym czasie Bartosz Frąckowiak lubi czerpać świeże powietrzą pełną piersią: interesują go takie sporty jak wspinaczka górska czy narciarstwo, do których przekonał nawet swoją partnerkę oraz ich syna! Rodzina uwielbia także podróżować: razem zwiedzili już poważny kawał świata! Zdjęciami ze swoich wyjazdów chętnie dzielą się w internecie.  

Sprawdź też: Są parą ponad pół wieku, właśnie świętują 48. rocznicę ślubu. Maria Winiarska i Wiktor Zborowski nie widzą poza sobą świata

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.