Anna Mucha, Marcel Sora
Fot. TRICOLORS/East News
HISTORIA MIŁOŚCI

Doczekali się dzieci, przez niemal 10 lat uchodzili za zgrany duet. Rozstanie Anny Muchy i Marcela Sory owiane jest tajemnicą

Poznali się na planie programu „Jak oni śpiewają?"

Karol Sowa 6 września 2023 19:56
Anna Mucha, Marcel Sora
Fot. TRICOLORS/East News

Uchodzili za zgrany duet przez niemal 10 lat. Anna Mucha i Marcel Sora nie ukrywali swojego uczucia i chętnie pozowali razem do zdjęć na wielu imprezach branżowych. I choć udowadniali, że łączy ich wielka miłość, nagle się rozstali. Oto ich historia. 

Anna Mucha i Marcel Sora — Historia miłości, pierwsze spotkanie

Poznali się na planie popularnego przed laty programu rozrywkowego — Jak oni śpiewają?. Przypomnijmy, że ulubienica widzów wzięła udział w show w 2008 roku. Ona — niezwykle utalentowana i piękna aktorka, on — przystojny kierownik planu. I to właśnie podczas realizacji produkcji narodziło się między nimi płomienne uczucie. 

Niemal od razu w mediach pojawiły się informacje dotyczące ich związku. Oni jednak konsekwentnie chronili swoją prywatność i nie zabierali głosu w tej sprawie. Do dzisiaj niewiele wiadomo o kulisach ich relacji. 

Zakochani doczekali się dwójki dzieci: Stefanii, która przyszła na świat w 2011 roku oraz Teodora, którego powitali trzy lata później. „Mnie osobiście ciąża zaskoczyła. Dziś mogę powiedzieć, bez żadnych konotacji religijnych, że to było błogosławieństwo i dziękuję za ten dar, ten przypadek. Jestem szczęśliwa i wzruszona. Natomiast na początku wcale taka wzruszona nie byłam", przyznała w Wysokich Obcasach Ekstra. 

Wychowywali córkę i syna, byli ze sobą niemal 10 lat. Mimo to nie stanęli na ślubnym kobiercu. Rozstanie przyszło nagle. Według medialnych doniesień wynika, że był to 2018 rok. Partnerzy jednak zachowali przyjacielskie stosunki. O tym, co później stało się z Marcelem Sorą niewiele wiadomo. Anna Mucha natomiast do dzisiaj tworzy zgrany duet z Jakubem Wonsem. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: On - słynny reżyser, ona - reżyserka życia. Przeżyli razem ponad 50 szczęśliwych lat

Anna Mucha, Marcel Sora, 2011 rok

Anna Mucha, Marcel Sora
Fot. TRICOLORS/East News

Anna Mucha, Marcel Sora, 2015 rok

Anna Mucha, Marcel Sora
Fot. Tomasz Zukowski/East News

Kim jest Marcel Sora?

Marcel Sora do dzisiaj jest niezwykle tajemniczy i wciąż skrzętnie chroni swoją prywatność. Pewne jest jednak, że jego mama jest Polką, natomiast ojciec jest Szwedem z włoskimi korzeniami. 

Wychował się w Szwecji, jednak szybko przeprowadził się do Polski. Jego największym marzeniem było zostanie aktorem, jednak życie napisało mu inny scenariusz. Związał się z telewizją, współpracując z firmami takimi jak: Rochstar. Pracuje również przy produkcjach filmowych. 

CZYTAJ TEŻ: Patricia Kazadi wspomina rodzinny dom. Z ojcem łączy ją szczególna więź, choć ich relacja nie zawsze była łatwa

Anna Mucha, Marcel Sora, 2012 rok

Anna Mucha, Marcel Sora
Fot. VIPHOTO/East News

Anna Mucha, Marcel Sora, 2009 rok

Anna Mucha, Marcel Sora
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Anna Mucha, Marcel Sora, 2010 rok

Anna Mucha, Marcel Sora
Fot. TRICOLORS/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.