Anna Mucha, Jakub WONS
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
URODZINY GWIAZD

Jak poznali się Anna Mucha i Jakub Wons? Przypominamy historię ich miłości!

Para jest już razem trzy lata. Dziś aktorka obchodzi urodziny

Marcjanna Maryszewska 26 kwietnia 2022 20:51
Anna Mucha, Jakub WONS
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Nigdy nie starali się specjalnie z kryciem swojego związku przed mediami, a i tak pozostawali nieuchwytni dla obiektywów aparatów. Gdy w końcu relacja Anny Muchy i Jakuba Wonsa wyszła na jaw, okazało się, że jest na bardzo zaawansowanym etapie! Jak wygląda ona dzisiaj? Przypominamy tę historię w dniu kolejnych urodzin artystki. Wszystkiego najlepszego!

Anna Mucha i Jakub Wons zaskoczyli fanów swoim związkiem

Anna Mucha skrzętnie ukrywa przed mediami informacje na temat swojego życia prywatnego. Nie komentowała plotek o tym, że między nią a jej byłym partnerem, Marcelem Sorą, nie dzieje się najlepiej. Przemilczała również informacje, jakoby miała ponownie wejść w relację z Kubą Wojewódzkim. Jednak nie wszystko da się zachować wyłącznie w gronie najbliższych. Ostatecznie wyszło na jaw, że Anna Mucha odnalazła szczęście u boku nowego ukochanego!

Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie „ustrzelił” - zdradził ich bliski przyjaciel w rozmowie z Fleszem, gdy oficjalnie potwierdzono, że Anna Mucha i Jakub Wons są w związku. 

Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Anna Mucha, Viva! 3/2018

Po wielu miesiącach bez wzbudzania zainteresowania, zakochani zostali sfotografowani przez paparazzi. Na zdjęciach widać, jak trzymają się czule za ręce. Media donosiły wówczas, że Anna Mucha i Jakub Wons już razem zamieszkali, a dzieci aktorki z poprzedniego związku zaakceptowały oraz bardzo polubiły nowego partnera mamy!

Para nieczęsto jest widziana razem, ale kiedy już pokazują się publicznie, wzbudzają wielki zachwyt! Z pewnością zapamiętanym wystąpieniem Anny Muchy oraz Jakuba Wonsa pozostanie ta na premierze „Kogel Mogel 4” - po wydarzeniu Anna Mucha zamieściła na swoim Instagramie wspólne zdjęcie ze ścianki wraz z zaskakującym podpisem: „no dobra, to ślubne już jest”. Nie zabrakło fanów, którzy uwierzyli, że ceremonia faktycznie miała miejsce!

Czytaj także: Czy Anna Mucha planuje ślub?! Zaskakujące doniesienia 

Anna Mucha i Jabub Wons - połączyła ich miłość i praca

Jak w przypadku wielu par w show-biznesie, również drogi tej dwójki przecięły się w trakcie pracy nad wspólnymi projektami. Anna Mucha i Jakub Wons poznali się sześć lat temu w trakcie prób do spektaklu „Letni dzień”. Cztery lata temu aktor dołączył do obsady „M jak miłość” i zagrał tam epizodyczną rolę. Spekuluje się, że to właśnie wtedy mogło zaiskrzyć między parą! 

Fani na informację o związku aktorów zaczęli doszukiwać się wspólnych zdjęć Anny Muchy oraz jej nowego partnera z początków ich relacji. Jakub Wons zamieścił w 2016 wpis na Instagramie z prób do „Letniego dnia” - ten fakt nie umknął czujnym oczom obserwujących.

Anna Mucha i Jakub Wons, Uroczysta premiera filmu
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Mucha i Jakub Wons, Uroczysta premiera filmu "Miłość, seks & pandemia", Warszawa, 01.02.2022

Szczęśliwa para nadal pracuje razem, lecz tym razem przy własnych projektach. Spektakl „Przygoda z ogrodnikiem” jest reżyserowany przez Jakuba Wonsa, a jego ukochana nie tylko w nim gra, ale jest również producentką.

Czytaj także: Na premierę filmu Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia” przybyły największe gwiazdy

Choć zakochani rzadko decydują się na publiczne pozowanie razem, widać, że są szczęśliwi. Miłość to najlepsza rzecz, jaką przy okazji urodzin, dobrze mieć u swego boku. Zakochanym życzymy wielu lat szczęścia i pomyślności!  

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.