Anna Mucha, Jakub WONS
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
HISTORIA MIŁOŚCI

Ich związek nigdy nie był medialny. Jak poznali się Anna Mucha i Jakub Wons? Przypominamy historię ich miłości!

Niedawno ulubienica widzów opowiedziała o swoich uczuciach

Marcjanna Maryszewska 26 kwietnia 2023 11:58
Anna Mucha, Jakub WONS
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Chociaż byli parą od dłuższego czasu, nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Dla paparazzi pozostawali nieuchwytni. Gdy w końcu relacja Anny Muchy i Jakuba Wonsa wyszła na jaw, okazało się, że jest na bardzo zaawansowanym etapie! Jak poznali się Anna Mucha i Jakub Wons?

Anna Mucha i Jakub Wons zaskoczyli fanów swoim związkiem

Anna Mucha skrzętnie ukrywa przed mediami informacje na temat swojego życia prywatnego. Nie komentowała plotek o tym, że między nią a jej byłym partnerem, Marcelem Sorą, nie dzieje się najlepiej. Przemilczała również informacje, jakoby miała ponownie wejść w relację z Kubą Wojewódzkim. Jednak nie wszystko dało się zachować wyłącznie w gronie najbliższych. W pewnym momencie wyszło na jaw, że Anna Mucha odnalazła szczęście u boku nowego ukochanego!

Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie „ustrzelił”, wyznał ich bliski przyjaciel w 2020 roku w rozmowie z Fleszem, gdy oficjalnie potwierdzono, że Anna Mucha i Jakub Wons są w związku. 

Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Anna Mucha, Viva! 3/2018

Po wielu miesiącach bez wzbudzania zainteresowania, zakochani zostali sfotografowani przez paparazzi. Na zdjęciach widać było, jak trzymają się czule za ręce. Media informowały wówczas, że Anna Mucha i Jakub Wons już razem zamieszkali, a dzieci aktorki z poprzedniego związku zaakceptowały oraz bardzo polubiły nowego partnera mamy!

Para nieczęsto jest widziana razem, ale kiedy już pokazują się publicznie, wzbudzają wielki zachwyt! Z pewnością zapamiętanym wystąpieniem Anny Muchy oraz Jakuba Wonsa pozostanie to na premierze „Kogel Mogel 4”. Po wydarzeniu Anna Mucha zamieściła na swoim Instagramie wspólne zdjęcie ze ścianki wraz z zaskakującym podpisem: „no dobra, to ślubne już jest”. Nie zabrakło fanów, którzy uwierzyli, że ceremonia faktycznie miała miejsce!

Czytaj także: Jedyna córka Macieja Stuhra jest już dorosła. W przeszłości nie układało się między nimi najlepiej...

Anna Mucha i Jabub Wons - połączyła ich miłość i praca

Jak w przypadku wielu par w show-biznesie, również drogi tej dwójki przecięły się w trakcie pracy nad wspólnymi projektami. Anna Mucha i Jakub Wons poznali się sześć lat temu w trakcie prób do spektaklu „Letni dzień”. Cztery lata temu aktor dołączył do obsady „M jak miłość” i zagrał tam epizodyczną rolę. Spekuluje się, że to właśnie wtedy mogło zaiskrzyć między artystami! 

Fani na informację o związku aktorów zaczęli doszukiwać się wspólnych zdjęć Anny Muchy oraz jej nowego partnera z początków ich relacji. Jakub Wons zamieścił w 2016 wpis na Instagramie z prób do „Letniego dnia” - ten fakt nie umknął czujnym oczom obserwujących.

Niedawno ulubienica widzów zdecydowała się również na nietypowy gest. W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego gwiazda serialu ,,M jak miłość" postanowiła wyznać miłość swojemu ukochanemu. Prowadzący program podczas rozmowy zapytał Annę Muchę, dlaczego jest ze swoim partnerem. Ona odwróciła wzrok prosto do kamery i odpowiedziała jasno i stanowczo: ,,Bo jestem z Tobą szczęśliwa", zakończyła.

Anna Mucha i Jakub Wons, Uroczysta premiera filmu
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Mucha i Jakub Wons, Uroczysta premiera filmu "Miłość, seks & pandemia", Warszawa, 01.02.2022

Szczęśliwa para nadal pracuje razem, ale przy własnych projektach. Spektakl „Przygoda z ogrodnikiem” jest reżyserowany przez Jakuba Wonsa, a jego ukochana nie tylko w nim gra, ale jest również producentką.

Czytaj także: Takich mieszkań już prawie nie ma. Grażyna Torbicka pokazała unikalne wnętrze swojego apartamentu

Aktorka świętuje dziś 43. urodziny. Z pewnością razem z partnerem mają wyjątkowe plany na ten ważny dzień. Pani Annie życzymy wszystkiego najlepszego! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.