Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Kultowy film Kevin sam w domu powstanie w nowej wersji?!

Wszystko na to wskazuje!

Ksenia Krasko 8 sierpnia 2019 09:54
Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe

To nie jest żart! Studio filmowe Walt Disney zamierza wyprodukować zupełnie nowe wersje znanych i lubianych komedii rodzinnych – przeróbki doczekają się takie filmy, jak Kevin sam w domuNoc w Muzeum. O planach opowiedział Robert Iger, dyrektor generalny The Walt Disney Company.

Powstanie nowa wersja filmu Kevin sam w domu. Kto zagra?

Kultowa komedia świąteczna Kevin sam w domu jest popularna nie tylko w USA, ale i na całym świecie! Film w reżyserii Chrisa Columbusa, opowiadający o przygodach chłopca, którego rodzice przypadkowo zostawili samego w wielkim domu, śmieszy nas od 1990 roku! To najbardziej dochodowa komedia w historii amerykańskiego kina, a Macaulay Culkin, czyli tytułowy Kevin, był swego czasu prawdziwą supergwiazdą.

Nowa wersja filmu, bez którego nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia, trafi na platformę streamingową Disney+, która zostanie uruchomiona w listopadzie. Niestety, szczegóły nie są znane. Nie wiemy więc, kto będzie krzyczał „Kevin!” w samolocie, kto zagra włamywaczy, i przede wszystkim, czy w filmie zobaczymy Macaulaya Culkina...

Nie tylko Kevin uzyska nowe oblicze – jego los podzieli film Noc w Muzeum, rodzinna komedia z Benem Stillerem i Owenem Wilsonem w rolach głównych. Oprócz tych przeróbek Disney+ postawi na Gwiezdne Wojny i filmy Marvela, aby przyciągnąć nowych widzów i zostać gigantem streamingowym na dość zatłoczonym rynku.

Podoba Ci się ten pomysł? 

Kevin sam w domu
Fot. East News

Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.