Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Kultowy film Kevin sam w domu powstanie w nowej wersji?!

Wszystko na to wskazuje!

Ksenia Krasko 8 sierpnia 2019 09:54
Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe

To nie jest żart! Studio filmowe Walt Disney zamierza wyprodukować zupełnie nowe wersje znanych i lubianych komedii rodzinnych – przeróbki doczekają się takie filmy, jak Kevin sam w domuNoc w Muzeum. O planach opowiedział Robert Iger, dyrektor generalny The Walt Disney Company.

Powstanie nowa wersja filmu Kevin sam w domu. Kto zagra?

Kultowa komedia świąteczna Kevin sam w domu jest popularna nie tylko w USA, ale i na całym świecie! Film w reżyserii Chrisa Columbusa, opowiadający o przygodach chłopca, którego rodzice przypadkowo zostawili samego w wielkim domu, śmieszy nas od 1990 roku! To najbardziej dochodowa komedia w historii amerykańskiego kina, a Macaulay Culkin, czyli tytułowy Kevin, był swego czasu prawdziwą supergwiazdą.

Nowa wersja filmu, bez którego nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia, trafi na platformę streamingową Disney+, która zostanie uruchomiona w listopadzie. Niestety, szczegóły nie są znane. Nie wiemy więc, kto będzie krzyczał „Kevin!” w samolocie, kto zagra włamywaczy, i przede wszystkim, czy w filmie zobaczymy Macaulaya Culkina...

Nie tylko Kevin uzyska nowe oblicze – jego los podzieli film Noc w Muzeum, rodzinna komedia z Benem Stillerem i Owenem Wilsonem w rolach głównych. Oprócz tych przeróbek Disney+ postawi na Gwiezdne Wojny i filmy Marvela, aby przyciągnąć nowych widzów i zostać gigantem streamingowym na dość zatłoczonym rynku.

Podoba Ci się ten pomysł? 

Kevin sam w domu
Fot. East News

Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.