Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Dzieci gwiazd

Córka Huberta Urbańskiego ma prawdziwy talent. Krystyna rzadko mówi o swojej mamie

Co wiemy o 29-latce?

Marta Nawacka 15 września 2023 14:02
Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jest jedną z najbardziej popularnych twarzy w telewizji. Hubert Urbański bardzo jednak chroni swoją prywatność i niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia. Wiadomo, że prezenter doczekał się czterech córek. Jedna z nich, 29-letnia Krystyna, ma prawdziwy talent. Jak dzisiaj wygląda?

Hubert Urbański doczekał się czterech córek

Znany prezenter jest ojcem czterech córek, które są owocem dwóch różnych związków. Z małżeństwa z Urszulą Engelmayer doczekał się 33-letniej dziś Marianny i 29-letniej Krystyny, a z Julią Chmielnik ma 14-letnią Stefanię i 12-letnią Danutę. Relacja Huberta Urbańskiego z mamą dwóch młodszych córek nie przetrwała jednak próby czasu i para rozwiodła się w październiku 2013 roku.

Czytaj też: Aleksandra Kwaśniewska przyznała, że miała fałszywą tożsamość. Rodzice bali się o nią przed laty

Krystyna Engelmayer-Urbańska: co wiemy o córce Huberta Urbańskiego?

17 grudnia 1994 roku na świat przyszła druga córka Huberta Urbańskiego, Krystyna Engelmayer-Urbańska, której mamą jest Urszula Engelmayer. Młoda kobieta studiowała grafikę, a obecnie jest ilustratorką. Efekty jej twórczości możemy zobaczyć na Instagramie, gdzie często dzieli się kolażami, które tworzy ze zdjęć swojego taty. Na jej koncie możemy zobaczyć także informacje o projektach, w których Krystyna bierze udział oraz sporo jej zdjęć z ojcem.

Córka Huberta Urbańskiego jest również aktywistką na rzecz praw kobiet, wspiera inicjatywy i organizacje, które na co dzień niosą pomoc paniom w różnych sytuacjach życiowych. Zaprojektowała nawet plakat Centrum Praw Kobiet, który umieszczono w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Niestety o Krystynie Engelmayer-Urbańskiej nie wiadomo wiele więcej, ponieważ tata bardzo chroni jej prywatność. Wiadomo natomiast, że każda z córek Huberta Urbańskiego ma z nim bardzo dobry kontakt.

Krystyna Engelmayer-Urbańska rzadko także wypowiada się na temat swojej mamy. W jednym z wywiadów uchyliła jednak rąbka tajemnicy i w bardzo ciepły sposób wypowiedziała się o Urszuli Engelmayer. „Moja mama kojarzy mi się z samymi najlepszymi rzeczami. Jest mądra, a jednocześnie piękna, silna i zaradna. Podziwiam jej naturalny luz, którego wielu kobietom moim zdaniem brakuje”, zdradziła portalowi Element Żeński 

Zobacz także: Myślano, że Grzegorz Markowski w Autobiografii śpiewa o sobie. Prawdę na ten temat poznaliśmy dopiero po latach

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.