Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Tak wygląda 25-letnia córka Huberta Urbańskiego! To prawdziwa piękność

Prezenter zamieścił w sieci zdjęcie dziewczyny

Konrad Szczęsny 18 grudnia 2019 16:44
Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Mimo młodego wieku, na koncie ma już kilka sukcesów. Krystyna Engelmayer-Urbańska, córka Huberta Urbańskiego i Urszuli Engelmayer, skończyła właśnie 25 lat. Wyjątkową fotografię pociechy prowadzący „Milionerów” zamieścił na swoich profilach w mediach społecznościowych. Czym zajmuje się jego córka?

Krystyna Engelmayer-Urbańska, córka Huberta Urbańskiego

Krystyna to druga córka Huberta Urbańskiego z małżeństwa z Urszulą Engelmayer. Dziewczyna skończyła 17 grudnia 2019 roku 25. lat, o czym dumny tata poinformowała za pośrednictwem oficjalnego profilu na Instagramie. 

„Moja super @engelmayer kończy dzisiaj 25 lat”, napisał wzruszony prowadzący „Milionerów”.

Internauci od razu zaczęli składać dziewczynie najlepsze życzenia w komentarzach. „Ale podobna do taty, najlepszego ślicznotko”, „Najlepszego dla pańskiej córki, taka podobna jest do pana”, „Śliczna! Wszystkiego co najlepsze dla Jubilatki”, pisali podekscytowani.

Kim jest Krystyna, córka prezentera?

Na swoim Instagramie Krystyna regularnie publikuje fotografie, dokumentujące jej życie prywatne. Dziewczyna spędza wiele czasu z ukochanym tatą, mają – jak się wydaje – zbieżne poczucie humoru i podobne spojrzenie na wiele spraw.

25-latka studiuje grafikę i aktywnie wspiera wszelkie inicjatywę, związane z walką o prawa kobiet. Jest m.in. autorką plakatu dla Centrum Praw Kobiet, który powstał z inicjatywy i pod patronatem Wysokich Obcasów. Miał na celu zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec kobiet i został wystawiony w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Dzieci Huberta Urbańskiego - kim są jego córki?

Hubert Urbański jest dumnym ojcem czterech córek: Marianny (29 lat) i Krystyny (25 lat) z małżeństwa z Urszulą Engelmayer oraz 10-letniej Stefanii i 8-letniej Danuty ze związku z Julią Chmielnik. 

Co ciekawe, inicjały, pochodzące od pierwszy liter imion dzieci, Hubert Urbański wytatuował sobie na palcach prawej dłoni. Gdy prowadzi program „Milionerzy”, tatuaż jest jednak niewidoczny. Być może są to wymagania produkcji show.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja super @engelmayer kończy dzisiaj 25 lat💥💥💥 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Post udostępniony przez Hubert Urbański (@huberturbanski_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mama jest super i pieski też są #ulka #bozia #morus

Post udostępniony przez krystyna engelmayer-urbańska (@engelmayer)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mamatata #ubawzbachora #wespółwzespół

Post udostępniony przez krystyna engelmayer-urbańska (@engelmayer)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.