Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda 28-letnia córka Huberta Urbańskiego! To prawdziwa piękność

Czym zajmuje się Krystyna Engelmayer-Urbańska?

Konrad Szczęsny 8 maja 2023 13:56
Hubert Urbański, VIVA! 4/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Krystyna Engelmayer-Urbańska, córka Huberta Urbańskiego i Urszuli Engelmayer, ma już prawie 29 lat. Mimo młodego wieku, na koncie ma już kilka sukcesów. Czym zajmuje się córka prowadzącego „Milionerów”? Czy poszła w ślady znanego ojca? Zobacz, jak obecnie wygląda Krystyna Engelmayer-Urbańska. 

Kim jest Krystyna, córka Huberta Urbańskiego?

Krystyna to druga córka Huberta Urbańskiego z małżeństwa z Urszulą Engelmayer. Dziewczyna przyszła na świat 17 grudnia 1994 roku. Na swoim Instagramie Krystyna regularnie publikuje fotografie, dokumentujące życie prywatne. Dziewczyna spędza wiele czasu z ukochanym tatą, mają – jak się wydaje – zbieżne poczucie humoru i podobne spojrzenie na wiele spraw.

28-latka studiowała grafikę. Obecnie ilustratorką i graphic designer. Co więcej, aktywnie wspiera wszelkie inicjatywy, związane z walką o prawa kobiet. Jest m.in. autorką plakatu dla Centrum Praw Kobiet, który powstał z inicjatywy i pod patronatem Wysokich Obcasów. Miał na celu zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec kobiet i został wystawiony w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Niestety niewiele więcej o niej wiadomo, ponieważ córka słynnego prezentera konsekwentnie chroni swojego zacisza domowego. Na swoich social mediach od czasu do czasu publikuje prace artystyczne. 

Czytaj także: Córka Justyny Steczkowskiej na komunii wyglądała jak księżniczka. Są jak dwie krople wody!

Hubert Urbański, córka Krystyna Engelmayer-Urbańska, 21.03.2014 rok, Rewizor - premiera
Fot. TRICOLORS/East News

Hubert Urbański, córka Krystyna Engelmayer-Urbańska, premiera "Rewizor", Warszawa, 21.03.2014 rok

Hubert Urbański to dumny ojciec czterech córek

Hubert Urbański jest dumnym ojcem czterech córek: Marianny (33 lat) i Krystyny (28 lat) z małżeństwa z Urszulą Engelmayer oraz 14-letniej Stefanii i 12-letniej Danuty ze związku z Julią Chmielnik. 

Co ciekawe, inicjały, pochodzące od pierwszych liter imion dzieci, Hubert Urbański wytatuował sobie na palcach prawej dłoni. Gdy prowadzi program „Milionerzy”, tatuaż jest jednak niewidoczny. Być może są to wymagania produkcji show. 

Znanemu prezenterowi zdarza się czasami publikować na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z córkami. Tak było np. ponad dwa lata temu, kiedy jego córka Krystyna skończyła 25 lat. „Moja super @engelmayer kończy dzisiaj 25 lat”, napisał dumny ojciec.

Internauci od razu zaczęli składać dziewczynie najlepsze życzenia w komentarzach. „Ale podobna do taty, najlepszego ślicznotko”, „Najlepszego dla pańskiej córki, taka podobna jest do pana”, „Śliczna! Wszystkiego co najlepsze dla Jubilatki”, pisali podekscytowani.

Zobacz, jak wygląda druga córka Huberta Urbańskiego, Krystyna Engelmayer-Urbańska.  

Czytaj także: Od wielu lat tworzą idealny związek. Oto historia Andrzeja Piasecznego i jego partnera

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja super @engelmayer kończy dzisiaj 25 lat💥💥💥 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Post udostępniony przez Hubert Urbański (@huberturbanski_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mama jest super i pieski też są #ulka #bozia #morus

Post udostępniony przez krystyna engelmayer-urbańska (@engelmayer)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mamatata #ubawzbachora #wespółwzespół

Post udostępniony przez krystyna engelmayer-urbańska (@engelmayer)

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?