Dzieci Cindy Crawford wzięły udział w najnowszej kampanii znanego projektanta! Zobaczcie, które z nich wypadło lepiej

Fot. Materiały prasowe, East News

Zeszły rok należał do dzieci Cindy Crawford! Zarówno jej 18-letni syn Presley, jak i 16-letnia Kaia odnieśli spektakularny sukces w modelingu. Choć to on jako pierwszy zadebiutował w 2016 roku podczas pokazu Moschino, zdecydowanie prym wiedzie najmłodsza przedstawicielka rodziny. Mimo tego wzajemnie sobie nie zazdroszczą, a starają się być dla siebie wsparciem. Zdarza im się również brać udział w tych samych projektach - tak było we wrześniu zeszłego roku, gdy wspólnie pojawili się na wybiegu Burberry. Teraz również możemy oglądać ich razem... w najnowszej kampanii Calvina Kleina!

Polecamy też: Dzieci Cindy Crawford po raz pierwszy wspólnie na wybiegu! Czy ze sobą rywalizują?

POLECAMY: Calvin Klein kończy dziś 75 lat! Zawsze powtarzał „seks sprzeda wszystko”! EKSKLUZYWNE VIDEO!

Źródło: Dawid Ziemba, Marcin Brzeziński

Calvin Klein Jeans 2018

To pierwsza wspólna kampania reklamowa rodzeństwa Gerber. Wcześniej w akcji #MyCalvins wzięli już udział m. in. A$AP Rocky czy Solange Knowles. Wszystkich fotografował ten sam artysta - urodzony w Belgii Willy Vanderperre. Ubrania z linii Calvin Klein Jeans reklamowane przez Kaię i Presleya (denimowe kurtki, czapki z daszkiem, kamizelki, topy oraz spodnie), można już zamówić online na stronie marki. Które z dzieci Cindy Crawford według Was tym razem wypadło lepiej?

Fot. Materiały prasowe

Polecamy też: Córka Cindy Crawford zadebiutowała na Nowojorskim Tygodniu Mody! Czy Kaia Gerber również zrobi spektakularną karierę?

Kto wypadł lepiej w najnowszej kampanii Calvin Klein Jeans?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE