ZE ŚWIATA MODY

Dzieci Cindy Crawford wzięły udział w najnowszej kampanii znanego projektanta! Zobaczcie, które z nich wypadło lepiej

Sabina Zięba 10 stycznia 2018 17:00
Fot. Materiały prasowe, East News

Zeszły rok należał do dzieci Cindy Crawford! Zarówno jej 18-letni syn Presley, jak i 16-letnia Kaia odnieśli spektakularny sukces w modelingu. Choć to on jako pierwszy zadebiutował w 2016 roku podczas pokazu Moschino, zdecydowanie prym wiedzie najmłodsza przedstawicielka rodziny. Mimo tego wzajemnie sobie nie zazdroszczą, a starają się być dla siebie wsparciem. Zdarza im się również brać udział w tych samych projektach - tak było we wrześniu zeszłego roku, gdy wspólnie pojawili się na wybiegu Burberry. Teraz również możemy oglądać ich razem... w najnowszej kampanii Calvina Kleina!

Polecamy też: Dzieci Cindy Crawford po raz pierwszy wspólnie na wybiegu! Czy ze sobą rywalizują?

Calvin Klein Jeans 2018

To pierwsza wspólna kampania reklamowa rodzeństwa Gerber. Wcześniej w akcji #MyCalvins wzięli już udział m. in. A$AP Rocky czy Solange Knowles. Wszystkich fotografował ten sam artysta - urodzony w Belgii Willy Vanderperre. Ubrania z linii Calvin Klein Jeans reklamowane przez Kaię i Presleya (denimowe kurtki, czapki z daszkiem, kamizelki, topy oraz spodnie), można już zamówić online na stronie marki. Które z dzieci Cindy Crawford według Was tym razem wypadło lepiej?

Fot. Materiały prasowe

Polecamy też: Córka Cindy Crawford zadebiutowała na Nowojorskim Tygodniu Mody! Czy Kaia Gerber również zrobi spektakularną karierę?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!