Stella McCartney kampania
Fot. @stellamccartney / Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Cara Delevingne wystąpiła nago w najnowszej kampanii Stella McCartney!

W tle zakład recyklingu i idea ratowania planety

Wiktoria Oskroba 22 marca 2024 18:30
Stella McCartney kampania
Fot. @stellamccartney / Instagram

Stella McCartney właśnie zaprezentowała najnowszą kampanię kolekcji na lato 2024. Zaproszono do niej Carę Delevingne. Wybór brytyjskiej modelki i aktorki jest nieprzypadkowy - jest ona znana z działalności proekologicznej, a na tej idei ma opierać się najnowsza kolekcja marki.

ZOBACZ TAKŻE: Chcesz zostać gwiazdą nowej kampanii Marc Jacobs?

Przyciągająca uwagę kampania z Carą Delevingne

31-latka pojawiła się na odważnych zdjęciach bez ubrań. Jedynym, co zakrywało jej ciało były torebki Falabella od znanej projektantki. Wystąpiła na tle odpadów znajdujących się na terenie zakładu przetwarzającego je do ponownego użytku. 

Ma to być wyrazem idei przyświecającej najnowszej kolekcji Stelli McCartney - stworzonej w 95% z materiałów pochodzących ze źródeł odnawialnych. Po raz pierwszy marka decyduje się na tak świadomy krok.

CZYTAJ TEŻ: Premiera serialu „Klara”: Katarzyna Warnke zaskoczyła lookiem i odważnym makijażem!

Cara Delevingne działa dla dobra planety

Udział Cary Delevingne podkreśla zrównoważony charakter kampanii. Aktorka od lat wspiera działania związane z ochroną środowiska. Jest założycielką organizacji EcoResolition, wspomaga działania na rzecz ochrony zwierząt, brała też udział w kampanii walczącej z kryzysem klimatycznym. Kolekcja promowana przez kampanię z jej udziałem została zaprezentowana podczas Tygodnia Mody w Paryżu w październiku ubiegłego roku.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.