Marc Jacobs
Fot. @marcjacobs / Instagram
ze świata mody

Chcesz zostać gwiazdą nowej kampanii Marc Jacobs?

Dom mody ogłasza wyjątkowy konkurs!

Wiktoria Oskroba 22 marca 2024 17:30
Marc Jacobs
Fot. @marcjacobs / Instagram

Niedawno na profilu marki Marc Jacobs na Instagramie ogłoszono wyjątkowy konkurs. Dzięki niemu każdy z nas ma szansę wziąć udział w najnowszej kampanii marki. Do udziału mają zostać zaproszone osoby, które są miłośnikami modelu Tote Bag. Zdjęcia do kampanii robione będą w Nowym Jorku!

ZOBACZ TAKŻE: Plejada gwiazd na 30. gali Fryderyk Festiwal 2024

Zostań gwiazdą nowej kampanii Marc Jacobs!

Marc Jacobs przygotowuje nową kampanię! Tym razem będzie ona szczególna, bo ma zaangażować prawdziwych miłośników marki - zwłaszcza tych, którzy uwielbiają popularny model torby Tote Bag. Właśnie ona w nowej wersji będzie przedmiotem nadchodzącej kampanii. By wziąć w niej udział, ci, którzy są fanami ikonicznej Tote Bag będą musieli udowodnić to na swoim Instagramie czy TikToku.

Marc Jacobs otwiera się na fanów kultowej torebki

Tote Bag to jeden z najbardziej funkcjonalnych modeli, który sprawdza się na co dzień. Jest klasyczna, stylowa, a na dodatek pomieści niemal wszystko, czego potrzebujemy w ciągu dnia. Marc Jacobs zaprezentował ją w 2019 roku i od tamtej pory model cieszy się ogromną popularnością. Teraz marka postanowiła szczególnie go uhonorować. Do kampanii promującej Tote Bag w nowych odsłonach zaprosi 6 osób, które wezmą udział w konkursie. Jakie warunki trzeba spełnić?

CZYTAJ TEŻ: Yoko Ono: marzycielka, buntownicza i orędowniczka pokoju

Jak zostać twarzą nowej kampanii Marc Jacobs?

W konkursie zostanie wytypowane sześć osób, które wezmą udział w specjalnej kampanii Marc Jacobs. Będzie ona przygotowana w samym Nowym Jorku! By zgłosić się do konkursu, należy opublikować post na swoim Instagramie lub/i TikToku z hashtagiem #MJTOTECONTEST. Należy pokazać w nim dlaczego jest się największym fanem Tote Bag. Kolejnym krokiem jest otagowanie 3 znajomych w komentarzach i zaobserwowanie @marcjacobs na Instagramie i/lub na TikToku. Szanse rosną wraz z popularnością naszego posta. Weźmiecie udział w tym wyjątkowym konkursie? Macie czas do 3 kwietnia!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.