Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Córka Cindy Crawford zadebiutowała na Nowojorskim Tygodniu Mody! Czy Kaia Gerber również zrobi spektakularną karierę?

Sabina Zięba 9 września 2017 19:00
Fot. East News

Mimo tego że Kaia Gerber ma zaledwie 16 lat, już robi zawrotną karierę w świecie mody. Nastolatka, która jest owocem związku Cindy Crawford i jej drugiego męża, Rande’ego Gerbera, współpracowała już z Young Versace czy Miu Miu, a nawet zaprojektowała własny model torebki dla Marca Jacobsa. Teraz młodziutka modelka zadebiutowała na Tygodniu Mody w Nowym Jorku!

Polecamy też: Córka Cindy Crawford, Kaia Gerber, zaprojektowała torebkę dla znanego domu mody!

Fashion Week NY

W czwartek 7 września oficjalnie rozpoczął się tegoroczny nowojorski Fashion Week. Podczas wydarzenia obecni mogli oglądać już najnowsze kolekcje m. in. Toma Forda i Jeremy'ego Scotta. Prawdziwą sensację wywołał natomiast pokaz Calvina Kleina! To właśnie na nim nieoczekiwanie pojawiła się córka Cindy, Kaia Gerber.

Choć nastolatka debiutowała podczas Tygodnia Mody, nie odstawała od innych modelek. Media natomiast momentalnie zwróciły uwagę na podobieństwo Kaii do swojej sławnej matki - to samo spojrzenie, brwi, a także przepiękne brązowe włosy.

Fot. East News / Instagram

Kaia Gerber i Cindy Crawford podczas pokazów Calvina Kleina: Kaia w tym roku, Cindy w latach 90.

Polecamy też: Cindy Crawford powraca! Modelka zapozowała topless w najnowszej kampanii RE/DONE

Cindy Crawford w latach 90. również chodziła w pokazach Calvina Kleina. Była wówczas jedną z najpopularniejszych modelek na świecie! Teraz jej córka stara się podążać tą samą zawodową ścieżką i jak przyznaje - wzoruje się na mamie. W jednym z wywiadów powiedziała: „Modeling to doskonała okazja, żeby poznać niesamowitych ludzi. Widziałam mamę, która na planie zdjęciowym była dla wszystkich miła. Staram się być taka sama. (...) Kiedy na nią patrzę, prócz cech fizycznych, zauważam też podobne maniery. Nie wiem czy to genetyczne, czy nie, ale mamy taką samą mimikę”. Czy pomoże jej to w karierze? Zapewne wkrótce się przekonamy!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.