Viva.pl

1/8
Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Copyright @Instagram @emilia_komarnicka
1/8

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra są już miesiąc po ślubie. Para pochwaliła się wówczas dobrymi wiadomościami na Instagramie, publikując jedno zdjęcie. Teraz do sieci trafiły niepublikowane dotąd fotografie pary ze ślubu!

Polecamy: Kate i William, Diana i Karol, Katie i Tom, Chelsea i Marc. Najpiękniejsze śluby świata

Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry 

Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry był dla fanów pary nie lada zaskoczeniem. Niewielu wiedziało, że aktorzy z „Na dobre i na złe" w ogóle są razem! Emilia i Radbad stanęli na ślubnym kobiercu 12 sierpnia 2017 roku. Informację o ślubie potwierdzili, publikując na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z uroczystości. Wówczas mieliśmy okazję zobaczyć zaledwie fragment sukni ślubnej Emilii Komarnickiej, którą wykonała Viola Piekut. Para pięknie prezentowała się na wspólnej fotografii, a fani opływali w zachwytach i życzeniach dla młodej pary.

Polecamy: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, aktorzy z „Na dobre i na złe" wzięli ślub!

Suknia ślubna Emilii Komarnickiej

Kilka dni później sama projektantka pochwaliła się efektami ich współpracy ujawniając, że wówczas przyszła panna młoda chciała mieć wpływ na ostateczny projekt sukni. „Założenie było proste: ten dzień miał być zgodny z polską tradycją! Koronki sprowadzane z Francji czy Hiszpanii ustąpiły miejsca polskim tkaninom i dodatkom! Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania, suknia okazała się spełnieniem marzeń, a dla nas dodatkowo powodem do wielkiej dumy! Dla spostrzegawczych i lubiących detale... projekt zakładał też wprowadzenie elementu subtelnej biżuterii, którą okazał się delikatny, złoty łańcuszek umiejscowiony na dekolcie odsłaniającym plecy”, napisała wówczas Viola Piekut. 

Teraz Viola Piekut zamieściła na swoim Instagramie kilka zdjęć ze ślubu Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry, których do tej pory nie widzieliśmy. Okazuje się, że panna młoda zestawiła swoją ślubną koronkową kreację z...czarnymi butami od Gianvito Rossi. To dość nietypowe połączenie nie umknęło fanom. Niektórzy są zachwyceni oryginalnymi butami Emilii Komarnickiej, inni trochę mniej. Jedno jest pewne, para pięknie prezentowała się w dniu swojego ślubu, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy.

Zobaczcie w naszej galerii wyjątkowe zdjęcia ze ślubu Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry!

Polecamy: Suknia ślubna Emilii Komarnickiej w całej okazałości! Szczegóły jej powstawania zdradza projektantka

Wideo

Cindy Crawford, ikona mody lat 90., obchodzi 52. urodziny!

Polecamy

Top