Redbad Klynstra-Komarnicki i Emilia Komarnicka-Klynstra NEW
Fot. Instagram @Emilia Komarnicka-Klynstra
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka urodziła! Znamy płeć dziecka

Gwiazda zamieściła wymowne zdjęcie na Instagramie

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2018 20:04
Redbad Klynstra-Komarnicki i Emilia Komarnicka-Klynstra NEW
Fot. Instagram @Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka urodziła! Aktorka Na dobre i na złe i jej mąż Redbad Klynstra zostali po raz pierwszy rodzicami. Gwiazda podzieliła się radosną wiadomością w nietypowy sposób, publikując na Instagramie wymowny wpis.

Emilia Komarnicka urodziła pierwsze dziecko

Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry w połowie sierpnia 2017 roku odbił się w mediach szerokim echem. Aktorzy znani z serialu Na dobre i na złe podzieli się wówczas tą radosną nowiną, zamieszczając w mediach społecznościowych czułą fotografię. Nie inaczej było teraz, gdy na świat przyszło pierwsze dziecko pary.

Płeć pierwszego dziecka Emilii Komarnickiem i Redbada Klynstry

Emilia Komarnicka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z dużym bukietem kwiatów. Podziękowała w ten sposób za wszystkie życzenia, które otrzymała od fanów. Przy okazji zdradziła, że... została matką!

„Takie kwiaty dostałam od męża i syna. W ogrodzie nazbierali. Dziękuje wszystkim za życzenia! #najpiekniejszeurodziny #wżyciu 🙏🏼””, napisała wyraźnie wzruszona aktorka.

Tym samym wiemy, że para powitała na świecie synka.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!  

 

#onceuponatime #in #java 🧞‍♂️ #photomemories 😌

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.