Redbad Klynstra-Komarnicki i Emilia Komarnicka-Klynstra NEW
Fot. Instagram @Emilia Komarnicka-Klynstra
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka urodziła! Znamy płeć dziecka

Gwiazda zamieściła wymowne zdjęcie na Instagramie

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2018 20:04
Redbad Klynstra-Komarnicki i Emilia Komarnicka-Klynstra NEW
Fot. Instagram @Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka urodziła! Aktorka Na dobre i na złe i jej mąż Redbad Klynstra zostali po raz pierwszy rodzicami. Gwiazda podzieliła się radosną wiadomością w nietypowy sposób, publikując na Instagramie wymowny wpis.

Emilia Komarnicka urodziła pierwsze dziecko

Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry w połowie sierpnia 2017 roku odbił się w mediach szerokim echem. Aktorzy znani z serialu Na dobre i na złe podzieli się wówczas tą radosną nowiną, zamieszczając w mediach społecznościowych czułą fotografię. Nie inaczej było teraz, gdy na świat przyszło pierwsze dziecko pary.

Płeć pierwszego dziecka Emilii Komarnickiem i Redbada Klynstry

Emilia Komarnicka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z dużym bukietem kwiatów. Podziękowała w ten sposób za wszystkie życzenia, które otrzymała od fanów. Przy okazji zdradziła, że... została matką!

„Takie kwiaty dostałam od męża i syna. W ogrodzie nazbierali. Dziękuje wszystkim za życzenia! #najpiekniejszeurodziny #wżyciu 🙏🏼””, napisała wyraźnie wzruszona aktorka.

Tym samym wiemy, że para powitała na świecie synka.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!  

 

#onceuponatime #in #java 🧞‍♂️ #photomemories 😌

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.