Redbad Klynstra-Komarnicki i Emilia Komarnicka-Klynstra NEW
Fot. Instagram @Emilia Komarnicka-Klynstra
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka urodziła! Znamy płeć dziecka

Gwiazda zamieściła wymowne zdjęcie na Instagramie

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2018 20:04
Redbad Klynstra-Komarnicki i Emilia Komarnicka-Klynstra NEW
Fot. Instagram @Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka urodziła! Aktorka Na dobre i na złe i jej mąż Redbad Klynstra zostali po raz pierwszy rodzicami. Gwiazda podzieliła się radosną wiadomością w nietypowy sposób, publikując na Instagramie wymowny wpis.

Emilia Komarnicka urodziła pierwsze dziecko

Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry w połowie sierpnia 2017 roku odbił się w mediach szerokim echem. Aktorzy znani z serialu Na dobre i na złe podzieli się wówczas tą radosną nowiną, zamieszczając w mediach społecznościowych czułą fotografię. Nie inaczej było teraz, gdy na świat przyszło pierwsze dziecko pary.

Płeć pierwszego dziecka Emilii Komarnickiem i Redbada Klynstry

Emilia Komarnicka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z dużym bukietem kwiatów. Podziękowała w ten sposób za wszystkie życzenia, które otrzymała od fanów. Przy okazji zdradziła, że... została matką!

„Takie kwiaty dostałam od męża i syna. W ogrodzie nazbierali. Dziękuje wszystkim za życzenia! #najpiekniejszeurodziny #wżyciu 🙏🏼””, napisała wyraźnie wzruszona aktorka.

Tym samym wiemy, że para powitała na świecie synka.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!  

 

#onceuponatime #in #java 🧞‍♂️ #photomemories 😌

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…