O NICH JEST GŁOŚNO

„Mówi, że wreszcie trafił na odpowiednią kobietę...’’. Mikołaj Roznerski oświadczy się Marcelinie Zawadzkiej?!

Damian Duda 3 października 2017 14:00
Marcelina Zawadzka, Mikołaj Roznerski, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, East News

O tym związku mówią wszyscy! Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu! Myślicie, że gwiazdor serialu „M jak miłość’’ znalazł miłość swojego życia?

Przeczytaj też: O romansie z Alicją Bachledą-Curuś, zdradach i kobietach. Mikołaj Roznerski u Kuby Wojewódzkiego zaskoczył wszystkich

Zawadzka i Roznerski planują ślub?

Tak twierdzą osoby z ich otoczenia. Żeby się lepiej poznać, zamieszkali razem. Marcelina jest pod wrażeniem kontaktu, który Mikołaj ma ze swoim synem. Aktor w jednym z wywiadów wyznał, że Antoś jest dla niego niezwykle ważny, ale ma jeszcze jedno — niespełnione — marzenie. „Nie ukrywam, że marzę o córeczce’’, powiedział Roznerski. Jak twierdzi znajomy pary w rozmowie z „Dobrym Tygodniem’’, aktor uważa, że wreszcie trafił na „odpowiednią kobietę’’. „Tylko ślubu brakuje. Zamierza poprosić Marcelinę o rękę’’, zdradza informator tabloidu. Jeżeli możemy wierzyć doniesieniom prasy kolorowej, niebawem jedna z najpiękniejszych Polek oraz gwiazdor serialu staną ślubnym kobiercu. Czy informacje o ślubie są prawdziwe, przekonamy się w najbliższych miesiącach.

Zarówno Zawadzka, jak i Roznerski mają na koncie relacje, które okazały się krótkotrwałe. Aktor był związany m.in. z Martą Juras, z którą ma 6-letniego synka, oraz z Olgą Bołądź. Niestety, żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu.

Marcelina Zawadzka o rozstaniu Kubą Przygońskim

W rozmowie z Romanem Praszyńskim dla magazynu VIVA! Marcelina Zawadzka opowiedziała o rozstaniu z Kubą Przygońskim.

Gdy przed wyborami Miss Universe zostawił Panią chłopak, rajdowiec Kuba Przygoński, płakała Pani?


- Nie. Pomyślałam sobie: „Tak? Do widzenia!”. Czułam, że nie mogę się rozkleić – to było dwa dni przed wyjazdem do Las Vegas. Na szczęście skumplowałam się tam z Wenezuelką Ireną, która była w takiej samej sytuacji jak ja. Bardzo się zbliżyłyśmy – rozmawiałyśmy o życiu i pomagałyśmy sobie w przyziemnych kwestiach. Irena pożyczała mi stroje, bo wzięłam za mało ubrań – „tylko” trzy walizki, Irena miała ich osiem. Nie miałam pojęcia, że będę musiała trzy razy dziennie zmieniać kreacje.

Obgadywałyście swoich eks?


- Nie. Skupiłyśmy się na konkursie i na tym, że jesteśmy pierwszy raz w Stanach Zjednoczonych. Zabawne, że kumplowałam się głównie z dziewczynami gorącokrwistymi. Wenezuelką, Portorykanką, Hiszpanką. Miałyśmy dobry kontakt, mimo że nie znam hiszpańskiego – w pełni rozumiałam ich gesty i mowę ciała. Dziewczyny uczyły mnie, jak kobieco chodzić po wybiegu. Gdy Irena zobaczyła, jak chodzę, wykrzyknęła: „Nie możesz tak!”. I pokazała mi, co to jest seksapil.

Marcelina Zawadzka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Mikołaj Roznerski, „Druga szansa’’
Fot. X-news

Przeczytaj też: Marcelina Zawadzka znów zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!