Mikołaj Roznerski dom
Fot. @mroznerski / Instagram
domy gwiazd

Mikołaj Roznerski zamieszka w domu otoczonym lasem

Aktor nie kryje, że właśnie spełnia się jego marzenie

Wiktoria Oskroba 12 marca 2024 17:30
Mikołaj Roznerski dom
Fot. @mroznerski / Instagram

Kilka miesięcy temu gwiazdor poinformował w mediach społecznościowych o zamiarze wybudowania własnego domu. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Znany 40-latek sięgnął po modny, nowoczesny design - w dodatku z myślą o środowisku. Zobaczcie, jak prezentuje się nowy dom Mikołaja Roznerskiego!

ZOBACZ TAKŻE: To tu Freddie Mercury mieszkał do końca swoich dni. Teraz dom wystawiony jest na sprzedaż

Mikołaj Roznerski wybudował dom

We wrześniu ubiegłego roku gwiazdor „M jak miłość” ujawnił swój plan na budowę wymarzonego domu. Od tego momentu minęło niespełna pół roku, gdy aktor opublikował nagranie z nowopowstałego budynku. Jego dom nie przypomina jednak tradycyjnej murowanej konstrukcji!

Wyjątkowy dom Mikołaja Roznerskiego 

Jak przyznał, budowa domu zawsze kojarzyła mu się z wielkim, kilkuletnim przedsięwzięciem. Najwyraźniej aktor znalazł na to idealne rozwiązanie. Jego nowy dom pod Warszawą to nietypowy projekt, w stylu nowoczesnej stodoły.

Do realizacji projektu aktor znalazł specjalną ekipę, która zajmuje się budowaniem nowoczesnych, ekologicznych i energooszczędnych domów. Uwagę natychmiast zwraca stylowa drewniana elewacja, która idealnie wpasowuje się w leśny krajobraz.

CZYTAJ TEŻ: Dom Artura Barcisia to prawdziwa oaza. Wraz z żoną są tam nieziemsko szczęśliwi

Dom Mikołaja Roznerskiego w zaciszu lasu

Mikołaj Roznerski już cieszy się nowym stylem życia w otoczeniu natury. Niedawno pochwalił się zebranym drewnem na opał, którego używa w kominku wewnątrz. Teraz zaś nie może doczekać się wiosny, by zasadzić kwiaty w swoim ogrodzie. Czy Mikołaj Roznerski znalazł swój azyl?  

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski dom
Fot. @mroznerski / Instagram

Mikołaj Roznerski dom
Fot. @mroznerski / Instagram

Mikołaj Roznerski dom
Fot. @mroznerski / Instagram

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.