Beata Barciś, Artur Barciś, Viva! 7/2023
Fot. OLGA MAJROWSKA
O tym się mówi!

Dom Artura Barcisia to prawdziwa oaza. Wraz z żoną są tam nieziemsko szczęśliwi

Ogrom roślin i cudowny ogród zachwycają

Aleksandra Frankowska 4 marca 2024 16:27
Beata Barciś, Artur Barciś, Viva! 7/2023
Fot. OLGA MAJROWSKA

Artur Barciś wraz z żoną 25 lat temu wybudowali niesamowity dom pod Warszawą. Do dziś jest to ich oaza, którą zdecydowanie bardziej cenią niż celebrycki świat. Mogą tutaj obcować z ukochaną naturą, pielęgnować ogród i kwiaty. Jest tu cicho i spokojnie. To prawdziwy raj. Jak mieszka Artur Barciś wraz z małżonką?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyjęła zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami" za namową bliskiej osoby

Dom Artura Barcisia to oaza spokoju

Kiedy pierwszy raz pojawili się w miejscu, w którym dziś stoi ich dom, nie wiedzieli jeszcze, że przed nimi sporo pracy. 

„Musieli się tu napracować, bo przy płocie był okop z czasów wojny. Żeby zrobić przejazd dla samochodów, to musieli nawrzucać tam dużo różnych dziwnych rzeczy”, powiedziała Beata Barciś dla VIVY.pl.

Beata Barciś, Artur Barciś, Viva! 7/2023
Fot. OLGA MAJROWSKA

Nietypowa okolica domu sprawiła, że potrzebowali również pomocy w przygotowaniu całego terenu. Udzielali im jej... saperzy. 

„Sami znaleźliśmy zresztą granat na naszej działce. Ogrodziliśmy go czerwonymi chorągiewkami, żeby tego nie dotknąć. Potem przyjechał gazikiem saper, podszedł, wziąć granat, wrzucił na pakę gazika i odjechał”, opowiedział nam Artur Barciś.

Beata Barciś, Artur Barciś, Viva! 7/2023
Fot. OLGA MAJROWSKA

Dom położony blisko lasu jest dla nich teraz prawdziwą oazą spokoju. Mają niezwykły ogród, a po dachu pną się cudowne kwiaty, które latem niesamowicie kwitną. W domu jest kominek, ogromna przestrzeń i cisza. Właśnie jej potrzebowali Barcisiowie najbardziej. Zobaczcie zdjęcia, którymi dzielą się z fanami.

Redakcja poleca

REKLAMA

sss

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.