Już za miesiąc na świecie pojawi się pierwsze dziecko Weroniki Rosati: „Partner zadbał, żeby miała tam najlepszą opiekę”. Gdzie urodzi aktorka?

Weronika Rosati, VIVA 2013!
Fot. RS

 

Gdzie urodzi Weronika Rosati? Pierwsze dziecko aktorki przyjdzie na świat już za miesiąc. Gwiazda już rozpoczęła przygotowania do porodu. Rosati za miesiąc zostanie mamą, ale jej dziecko nie przyjdzie na świat w Polsce. Gdzie w takim razie urodzi Weronika Rosati?

 

Polecamy też: Weronika Rosati urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki i Roberta Śmigielskiego

oraz: Weronika Rosati jest w ciąży! TYLKO U NAS Komentarz menadżerki aktorki

oraz: Weronika Rosati pozuje nago w ciąży! Dlaczego się na to zdecydowała?

 

POLECAMY: Joanna Krupa opowiedziała nam o ślubie z nowym partnerem i zdradziła, kiedy zamierza zajść w ciążę! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Marcin Ziółko

Kiedy i gdzie urodzi Weronika Rosati?

Weronika Rosati lada dzień zostanie mamą. Aktorka ma wyznaczoną datę porodu dokładnie na przyszły miesiąc. Gdzie urodzi Rosati? Jak się okazuje, pierwsze dziecko aktorki nie przyjdzie na świat w Polsce. Jak podaje Flesz, Rosati urodzi w luksusowej klinice w Los Angeles. Taką możliwość zapewnił jej partner Robert Śmigielski, który zadbał o to, by miała odpowiednie, komfortowe warunki. „Jako światowej sławy ortopeda ma rozległe kontakty wśród lekarzy. Zadbał, by mama jego dziecka miała tam jak najlepszą opiekę”, mówi dla magazynu znajomy aktorki.

 

Nie dziwi nas, że aktorka podjęła taką decyzję. Po pierwsze będzie mogła w spokoju urodzić - w klinice może liczyć na stuprocentową dyskrecję, a nie ciągłe podglądanie ją przez paparazzi. Jej ciążowy brzuszek jest już sporych rozmiarów. Nic dziwnego więc, że w ostatnich tygodniach ciąży Rosati stawia przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo. 
 

Co więcej, dziecko Weroniki Rosati otrzyma od razu amerykańskie obywatelstwo. Choć przy jej boku nie czuwa na razie ukochany, to gwiazda ma ogromne wsparcie w postaci mamy, Teresy Rosati, która poleciała tam razem z nią. Partner Weroniki ma do nich lada dzień dołączyć. Córka Weroniki Rosati ma przyjść na świat już w przyszłym miesiącu. 

 

Weronika Rosati, Robert Śmigielski
Fot. East News

Weronika Rosati, Teresa Rosati, Viva! 2009
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Weronika Rosati
Fot. FB

 

Polecamy: Weronika Rosati: „Ze wszystkich scen jakie zagrałam, żałuję tylko tych trzech”

Uważasz, ż Weronika Rosati podjęła słuszną decyzję o porodzie w USA?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE