Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z OSTATNIEJ CHWILI

Weronika Rosati jest w ciąży! TYLKO U NAS Komentarz menadżerki aktorki

GABRIELA CZERNECKA 20 lipca 2017 15:47
Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati jest w ciąży! - krzyczą nagłówki. Informację o ciąży aktorki potwierdziła jej menadżerka. To będzie pierwsze dziecko Weroniki Rosati i jej partnera, Roberta Śmigielskiego. Instagram Weroniki Rosati milczy. Nam udało się dotrzeć do menadżer aktorki, która potwierdziła informację o ciąży Weroniki Rosati. Gwiazda oficjalnie dołącza do grona gwiazd, które w tym roku zostaną mamami! Poznajcie szczegóły! 

 

Przeczytaj także: Weronika Rosati: „Ze wszystkich scen jakie zagrałam, żałuję tylko tych trzech”

 

Weronika Rosati jest w ciąży

 

Weronika Rosati ma za sobą cudowny okres. Co rusz pojawiają się nowe produkcje z jej udziałem, a ona nie zamierza zwalniać tempa. Już niedługo zobaczymy ją w najnowszej produkcji stacji TVN, serialu "Diagnoza". Większość czasu aktorka spędza więc na planie, ale jak się okazuje życie prywatne Weroniki Rosati kwitnie! Aktorka i jej partner, Robert Śmigielski spodziewają się pierwszego dziecka. Informację o ciąży Weroniki Rosati potwierdziła menadżerka gwiazdy, Gabriela Piekarniak.  Podobno to już piąty miesiąc, choć patrząc na zdjęcia na Instagramie Weroniki Rosati trudno dopatrzeć się ciążowego brzuszka.

 

Przypomnijmy, że Weronika Rosati i Robert Śmigielski są razem od ponad roku. Kim jest Robert Śmigielski? To znany ortopeda, którego często mieliśmy okazję oglądać w roli eksperta w Dzień Dobry TVN".  Ich związek początkowo wzbudzał spore kontrowersje. Partner Weroniki Rosati jest od niej starszy od 18 lat i ma czwórkę dorosłych dzieci.

 

Ciąża Weroniki Rosati 

 

Weronika Rosati jest w ciąży, co potwierdzają słowa jej menadżerki. Dla aktorki będzie to pierwsze dziecko. Dla jej partnera piąte.  „Weronika Rosati i Robert Śmigielski spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Weronika czuje się bardzo dobrze i z radością przygotowuje się do nowej, ale upragnionej roli. Bardzo dziękuję w imieniu Weroniki za  zainteresowanie i wszystkie miłe słowa do niej skierowane. Weronika wolałaby szczegóły dotyczące swojego życia prywatnego zostawić dla swoich najbliższych" – powiedziała nam Gabierla Piekarniak.

 

Polecamy także: Czy to koniec problemów zdrowotnych Weroniki Rosati? Aktorkę czeka poważna operacja

 

Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.