Damian Duda 13 listopada 2017 20:00
1/15
Kim Kardashian, Colin Farrell, Beyoncé, George Clooney, jamnik
Copyright @Instagram @Kim Kardashian West, East News, Instagram @Beyoncé, East News
1/15

 

Gwiazdy od zawsze wzbudzały wiele emocji! Liczne skandale z ich udziałem były komentowane przez wszystkich, a potknięcia i popełnione gafy traktowano jako koniec ich kariery. Celebryci budzą również wiele pozytywnych emocji, a wśród niektórych nawet... pożądanie! Rodziców nastoletnich dziewczynek nie dziwi, że ich córeczka wzdycha do plakatu przedstawiającego wizerunek Justina Biebera, a koncert idola nastolatki jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu ich córki. Jak się okazuje, z upływem czasu uwielbienie i podziw przeradza się w... pożądanie, które ewoluuje w fascynacje seksualne ze sławną osobą.

 

Firma Sleep Cupid przeprowadziła badania. Cel? Dowiedzieć się, z którą gwiazdą Amerykanie najchętniej poszliby do łóżka. W zestawieniu nie zabrakło Kim Kardashian oraz uwielbianego przez kobiety w różnym wieku aktora, George'a Clooneya.

 

Poznajcie czternaście gwiazd, których mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie wygoniliby z łóżka!

Zgadzacie się z ich wyborem?

 

Zobacz też: Zobaczcie 11 największych przystojniaków Hollywood w dzieciństwie! Czyż nie byli słodcy?

 

14/15
Kim Kardashian
Copyright @Instagram @Kim Kardashian West
14/15

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.