Damian Duda 13 listopada 2017 20:00
1/15
Kim Kardashian, Colin Farrell, Beyoncé, George Clooney, jamnik
Copyright @Instagram @Kim Kardashian West, East News, Instagram @Beyoncé, East News
1/15

 

Gwiazdy od zawsze wzbudzały wiele emocji! Liczne skandale z ich udziałem były komentowane przez wszystkich, a potknięcia i popełnione gafy traktowano jako koniec ich kariery. Celebryci budzą również wiele pozytywnych emocji, a wśród niektórych nawet... pożądanie! Rodziców nastoletnich dziewczynek nie dziwi, że ich córeczka wzdycha do plakatu przedstawiającego wizerunek Justina Biebera, a koncert idola nastolatki jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu ich córki. Jak się okazuje, z upływem czasu uwielbienie i podziw przeradza się w... pożądanie, które ewoluuje w fascynacje seksualne ze sławną osobą.

 

Firma Sleep Cupid przeprowadziła badania. Cel? Dowiedzieć się, z którą gwiazdą Amerykanie najchętniej poszliby do łóżka. W zestawieniu nie zabrakło Kim Kardashian oraz uwielbianego przez kobiety w różnym wieku aktora, George'a Clooneya.

 

Poznajcie czternaście gwiazd, których mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie wygoniliby z łóżka!

Zgadzacie się z ich wyborem?

 

Zobacz też: Zobaczcie 11 największych przystojniaków Hollywood w dzieciństwie! Czyż nie byli słodcy?

 

14/15
Kim Kardashian
Copyright @Instagram @Kim Kardashian West
14/15

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.