Z ŻYCIA GWIAZD

Kto jest dla niej wzorem i inspiruje ją do działania? Kinga Rusin opublikowała intymny wpis o sile kobiet!

Weronika Kostyra 22 października 2017 18:00
Kinga Rusin, VIVA!, październik 2017,
Fot. Bartek Wieczorek/LAF FM

Kinga Rusin jest wzorem dla wielu kobiet. Spełniona w życiu prywatnym i zawodowym, dodatkowo zachwyca pięknym wyglądem. Teraz zdradziła, kto dla niej jest wzorem i inspiracją do działania.

Kto jest wzorem dla Kingi Rusin?

Dziennikarka przebywa obecnie w Hong Kongu, gdzie przygotowuje nowy problem. Między pięknymi zdjęciami z podróży, którymi dzieli się z fanami, znalazł się jednak nietypowy wpis. Nominowana przez Martynę Wojciechowską miała odpowiedzieć na pytanie „Która kobieta cię zainspirowała?”. Obie panie są silnymi kobietami i wiele razy udowadniały, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Kinga Rusin natychmiast wiedziała jaka będzie jej odpowiedź:

Życiowo - moja babcia (kocham Cię mamusiu bardzo, ale musiałam wybrać i Ty mój wybór zrozumiesz). Dla mnie siłaczka i bohaterka. Zamiast bajek, historie wojenne, opowieści o życiu w przedwojennej Warszawie i bezcenne rady: zawsze miej proste plecy i uniesioną głowę - prawdziwe znaczenie zrozumiałam wiele lat później”.

Kinga Rusin swoją odpowiedź podzieliła jednak na trzy kategorię. Jako drugą wymieniła swoją inspirację zawodową – Barbarę Walters: „legenda, która jako pierwsza dziennikarka telewizyjna w USA musiała udowodnić, że w swoim zawodzie nie jest gorsza od mężczyzn”, zdradziła.

Jako ostatnią podała kobietę, która jest jej najbliższa pod względem ideowym: „Jane Goodall, brytyjska prymatolog i antropolog (ta od szympansów), która już jako 11 latka postawiła pytanie: „Skoro jesteśmy najinteligentniejszymi istotami na kuli ziemskiej, to dlaczego ją niszczymy?”. Do dziś, a ma 83 lata, aktywnie działa, na całym świecie, na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Moja idolka”.

Pod koniec do zadania wytypowała trzy kolejne kobiety. Jej wybór to Maja Ostaszewska, Anja Rubik i Katarzyna Kolenda-Zaleska. Myślicie, że podejmą wyzwanie?

Zobacz także: Kinga Rusin zaręczona?! Patrząc na te zdjęcia fani nie mają wątpliwości!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!