Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Kinga Rusin zaręczona?! Patrząc na te zdjęcia fani nie mają wątpliwości!

Gabriela Czernecka 21 października 2017 19:00
Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Kinga Rusin zaręczona!- krzyczą fani w komentarzach. Czy faktycznie? Dziennikarka dodała na Instagrama kilka zdjęć prosto z nagrań nowego sezonu programu Agent Gwiazdy. Na jej palcu fani dostrzegli pierścionek! Czyżby zaręczynowy?

 

Polecamy: Kinga Rusin już na planie trzeciej edycji „Agenta’’! Gdzie tym razem zabierze uczestników show?

 

Kinga Rusin zaręczona?

Dziennikarka TVN Kinga Rusin przebywa obecnie w Hong Kongu, gdzie trwają nagrania do nowej edycji programu Agent Gwiazdy. Na Instagramie Rusin mamy okazję odrobinę podejrzeć, jak wygląda kręcenie programu. Na jednej z fotografii Kinga pozuje w kimono. Wielu fanów opływa w zachwytach nad świetnym i przede wszystkim naturalnym wyglądem Rusin ale pojawił się także bardzo intrygujący komentarz. „Czyżby coś nowego pojawiło się na serdecznym palcu prawej ręki?”, zapytała w komentarzu jedna z fanek. 

 

Przypomnijmy, że od sześciu lat Kinga Rusin jest w szczęśliwym związku z Markiem Kujawą.  „Zmienił moje życie o 180 stopni. Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo (...). Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby. Żeby być miłym. Proste rzeczy, które wydają się oczywistością, ale które rzadko wprowadzamy w życie (...), mówiła o ukochanym w rozmowie z VIVĄ!. Po tak długim okresie zakochani być może faktycznie zdecydowali się sformalizować swój związek. Czy więc plotki o tym, że Kinga Rusin zaręczyła się z Markiem Kujawą są prawdziwe?

 

Co prawda, dziennikarka TVN udzielała się w komentarzach pod zdjęciem, chętnie odpisywała fanom na przeróżne pytania, ale niestety nie odniosła się do kwestii rzekomych zaręczyn. Pozostaje nam poczekać na oficjalne stanowisko Kingi Rusin. Tymczasem zobaczcie sami zdjęcia dziennikarki - myślicie, że to pierścionek zaręczynowy?

 

Kinga Rusin zaręczona
Fot. Instagram @kingarusin
Kinga Rusin zaręczona
Fot. Instagram @kingarusin

Polecamy: TYLKO U NAS Kinga Rusin o relacji ze swoim córkami! Jaką matką jest dziennikarka? EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.