Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Kinga Rusin zaręczona?! Patrząc na te zdjęcia fani nie mają wątpliwości!

Gabriela Czernecka 21 października 2017 19:00
Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Kinga Rusin zaręczona!- krzyczą fani w komentarzach. Czy faktycznie? Dziennikarka dodała na Instagrama kilka zdjęć prosto z nagrań nowego sezonu programu Agent Gwiazdy. Na jej palcu fani dostrzegli pierścionek! Czyżby zaręczynowy?

 

Polecamy: Kinga Rusin już na planie trzeciej edycji „Agenta’’! Gdzie tym razem zabierze uczestników show?

 

Kinga Rusin zaręczona?

Dziennikarka TVN Kinga Rusin przebywa obecnie w Hong Kongu, gdzie trwają nagrania do nowej edycji programu Agent Gwiazdy. Na Instagramie Rusin mamy okazję odrobinę podejrzeć, jak wygląda kręcenie programu. Na jednej z fotografii Kinga pozuje w kimono. Wielu fanów opływa w zachwytach nad świetnym i przede wszystkim naturalnym wyglądem Rusin ale pojawił się także bardzo intrygujący komentarz. „Czyżby coś nowego pojawiło się na serdecznym palcu prawej ręki?”, zapytała w komentarzu jedna z fanek. 

 

Przypomnijmy, że od sześciu lat Kinga Rusin jest w szczęśliwym związku z Markiem Kujawą.  „Zmienił moje życie o 180 stopni. Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo (...). Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby. Żeby być miłym. Proste rzeczy, które wydają się oczywistością, ale które rzadko wprowadzamy w życie (...), mówiła o ukochanym w rozmowie z VIVĄ!. Po tak długim okresie zakochani być może faktycznie zdecydowali się sformalizować swój związek. Czy więc plotki o tym, że Kinga Rusin zaręczyła się z Markiem Kujawą są prawdziwe?

 

Co prawda, dziennikarka TVN udzielała się w komentarzach pod zdjęciem, chętnie odpisywała fanom na przeróżne pytania, ale niestety nie odniosła się do kwestii rzekomych zaręczyn. Pozostaje nam poczekać na oficjalne stanowisko Kingi Rusin. Tymczasem zobaczcie sami zdjęcia dziennikarki - myślicie, że to pierścionek zaręczynowy?

 

Kinga Rusin zaręczona
Fot. Instagram @kingarusin
Kinga Rusin zaręczona
Fot. Instagram @kingarusin

Polecamy: TYLKO U NAS Kinga Rusin o relacji ze swoim córkami! Jaką matką jest dziennikarka? EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.