ZE ŚWIATA FILMU

Tak zmienili się bohaterowie „Beverly Hills 90210”! Zobacz zwiastun serialu

20 lat pod zakończeniu emisji kultowa seria doczekała się wznowienia!

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2019 17:46

Na powrót tego serialu czekają miliony fanów na całym świecie! W latach 90. Beverly Hills 90210 było uznawane za kultową serię dla młodzieży. To dzięki niej w zbiorowej świadomości zaistnieli tacy aktorzy, jak Tori Spelling, Luke Perry, Shannen Doherty czy Jason Priestley. Stacja FOX właśnie zaprezentowała zwiastun odświeżonego serialu!

Pierwszy zwiastun odświeżonego serialu Beverly Hills 90210

10 sezonów, nieoczekiwane zwroty akcji, romanse i... ogromna popularność. Pokolenie dzisiejszych 30. i 40. latków uznaje Beverly Hills 90210 za jeden z ikonicznych seriali swojej młodości i dzieciństwa. Mimo że główni aktorzy przez jakiś czas mieli ogromny problem, by odnaleźć się po zakończeniu jego emisji w rzeczywistości show-biznesu, dzisiaj wracają w glorii chwały.

Właśnie opublikowano pierwszy zwiastun nowej serii serialu. Widzimy w nim niemal wszystkich głównych bohaterów w trakcie porannych czynności, wykonywanych tuż po przebudzeniu. I tak Donna Martin (Tori Spelling) pije kawę z ekspresu, David Silver (Brian Austin Green) w panice i pośpiechu szuka krawata, Steve Sanders (Ian Ziering) wsiada do luksusowego sportowego auta, Brandon Walsh (Jason Priestley) próbuje wybudzić się ze snu, walcząc z budzikiem, zaś Brenda Walsh (Shannen Doherty)... medytuje.

Czytaj też: Poznaj historię wielkiej przyjaźni Shannen Doherty i Luke'a Perry'ego!

oraz: Czy nad serialem Beverly Hills 90210ciąży klątwa?

Wszyscy reagują na rytm, który słyszą a który z czasem przechodzi w motyw muzyczny, znany doskonale z pierwszych sezonów serialu!

Zwiastun spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, którzy doceniają kreatywność twórców. Stacja FOX ma wyemitować pierwszy odcinek w środę, 7 sierpnia 2019 roku.

Niestety, w nowej serii nie zobaczymy Dylana McKaya, w którego wcielał się zmarły na początku marca tego roku Luke Perry.

Jak podoba Ci się zwiastun serii?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?