O TYM SIĘ MÓWI

Aktorka Beverly Hills 90210 ma nawrót raka?! W jakim jest stanie?

Shannen Doherty po raz kolejny musi zmagać się z nowotworem

Konrad Szczęsny 5 kwietnia 2018 14:00

Gdy wydawało się, że jest na najlepszej drodze do pełnego wyzdrowienia, nieoczekiwanie spadł na nią bolesny cios. Serialowa Brenda Walsh, czyli Shannen Doherty, którą widzowie pokochali za rolę w Beverly Hills 90210 poinformował, że po raz kolejny podjęła zmagania z chorobą nowotworową. Jaki jest stan jej zdrowia?

Shannen Doherty, aktorka Beverly Hills 90210, ma nawrót raka

Początki jej choroby sięgają 2015 roku, gdy za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że zdiagnozowano u niej raka piersi. Zaczęła również szczegółowo relacjonować proces leczenia: zamieszczała na Facebooku i Instagramie zdjęcia w trakcie chemioterapii, gdy musiała ogolić się na łyso oraz gdy przechodziła kolejne etapy walki z nowotworem. W marcu 2017 poinformowała, że udało się go spacyfikować i jest w okresie remisji.

Niestety, okazuje się, że w jednym z guzów, który pojawił się na jej ciele, wykryto komórki rakowe. Shannen Doherty podzieliła się tą przykrą wiadomością na swoim Instagramie.

Shannen Doherty, aktorka Beverly Hills 90210 o walce z rakiem

„Testy i wyniki. Jeden z testów markerów rakowych wyszedł dobrze. Drugi... podwyższony. Oznacza to tylko tyle, że będę teraz na obserwacji i powtórzę badanie. Jednak nawet po tej informacji nie podupadam na duchu”, zapewniła fanów.

Gdy ci zaczęli ją pocieszać i deklarowali, że ma ich pełne wsparcie, 46-letnia aktorka, nie kryjąc wzruszenia, podziękowała im za tak ciepłe słowa.

„To na pewno pomaga spojrzeć na cała sprawę z perspektywy i przypomina Ci, przez co już przeszłaś. Przygoda z rakiem trwa już długo, a ja zdążyłam już zapomnieć, jak to wyglądało. I tak jak napisałam wcześniej - Rak zmienia twoje życie w sposób, w jaki nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić. Jak każdy, kto miał do czynienia z nowotworem, wiem, że pięć kolejnych lat po przebyciu choroby jest kluczowe.

Nawroty raka zdarzają się bardzo często. Wielu z Was spotkało to samo, co mnie. Tak więc z sercem zdecydowanie lżejszym będę czekać na poprawę”, zapewniła. 

Po medialnej burzy, jaka rozpętała się po jej słowach zapewniła jednak, że wciąż pozostaje w okresie remisji i wyniki badań to jedynie „niepokojący objaw”.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.