WIDEO VIVY.PL

Kiedy gwiazdy były dziećmi… Czy poznasz, kto jest na zdjęciach z przeszłości?

Zobacz, jak dawniej wyglądali ulubieńcy publiczności!

kc 1 czerwca 2022 07:01

Dzień Dziecka to piękna okazja, by przypomnieć sobie, jak uroczymi kilkulatkami byli nasi bliscy. To też idealna chwila, by nie zapomnieć o pielęgnowaniu w sobie dziecięcych cech, które szkoda tracić w dorosłym życiu. No i wreszcie - to dobry dzień, by dowiedzieć się, jak w młodości wyglądały nasze gwiazdy! Poznasz je wszystkie?

Zobacz teżEtiennette ma już piętnaście lat. Jak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Polskie gwiazdy w dzieciństwie - stare zdjęcia z okazji Dnia Dziecka 2022

Szymon Majewski chciał być strażakiem, potem milionerem. Uczył się średnio, ale wyrósł na pierwszego kpiarza Polski. Michał Żebrowski zawsze lubił góry i wyzwania. Na naszym filmie widzimy go, gdy jako siedmiolatek zdobywa Kościelec.

Małgorzata Kożuchowska dzieciństwo wspomina jako wspaniały, radosny czas a Maciej Zakościelny jako dziecko nigdy się nie nudził. Chodził do szkoły muzycznej i trenował karate.

Małgorzata Socha była dziewczynką pogodną, interesowała się całym światem. Jak sam mówi mało mówiła, dużo kombinowała. Niespełna dwuletnia Kinga Rusin na zdjęciu jest z mamą. „Rodzice zawsze dawali mi poczucie bezpieczeństwa”, wspomina.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży o macierzyństwie: „Nie mając dzieci, żyłabym w pustce. Może popadłabym w depresję”

Jak wyglądały nasze gwiazdy, gdy miały po kilka czy kilkanaście lat? Zobaczcie na naszym video, które przypominamy przy okazji Dnia Dziecka!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.