wywiady vivy!

Odwołany ślub, wyprowadzka z USA. Sandra Kubicka zdradza prawdę o rozstaniu i nowym życiu w Polsce!

„Starałam się coś zbudować z Kaio, ale nie jestem szczęśliwa…”

Redakcja VIVA! 4 czerwca 2020 16:15

Odkąd Sandra Kubicka odwołała ślub i podjęła decyzję o przeprowadzce do Polski, nie ustają plotki na temat jej związku. W rozmowie z redaktorką Vivy! Barbarą Łubko gwiazda powiedziała, dlaczego postanowiła zmienić swoje życie i co tak naprawdę spowodowało, że wraca do Warszawy. „Nie czuję się szczęśliwa tu w Miami. W głębi serca czegoś mi tu brakowało. Takiej normalności. Normalnego życia, które tu nie istnieje”, zdradziła nam gwiazda.

„Byłam tu dla miłości. Starałam się coś zbudować tutaj z Kaio, ale nie jestem nadal szczęśliwa. Po prostu przyszedł taki moment, że chcę zrobić coś dla siebie pierwszy raz w życiu. (…) Coś pękło. Ja go kocham nad życie, on mnie kocha. On wierzy, że to nie jest koniec”. Sandra przyznała, że jej spojrzenie na życie w związku jest odmienne od tego, które ma jej partner Kaio. Zobacz wideo i dowiedz się, dlaczego Sandra potrzebuje zmian w życiu. Dlaczego jej związek nie przetrwał w Miami?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.