wywiady vivy!

Odwołany ślub, wyprowadzka z USA. Sandra Kubicka zdradza prawdę o rozstaniu i nowym życiu w Polsce!

„Starałam się coś zbudować z Kaio, ale nie jestem szczęśliwa…”

Redakcja VIVA! 4 czerwca 2020 16:15

Odkąd Sandra Kubicka odwołała ślub i podjęła decyzję o przeprowadzce do Polski, nie ustają plotki na temat jej związku. W rozmowie z redaktorką Vivy! Barbarą Łubko gwiazda powiedziała, dlaczego postanowiła zmienić swoje życie i co tak naprawdę spowodowało, że wraca do Warszawy. „Nie czuję się szczęśliwa tu w Miami. W głębi serca czegoś mi tu brakowało. Takiej normalności. Normalnego życia, które tu nie istnieje”, zdradziła nam gwiazda.

„Byłam tu dla miłości. Starałam się coś zbudować tutaj z Kaio, ale nie jestem nadal szczęśliwa. Po prostu przyszedł taki moment, że chcę zrobić coś dla siebie pierwszy raz w życiu. (…) Coś pękło. Ja go kocham nad życie, on mnie kocha. On wierzy, że to nie jest koniec”. Sandra przyznała, że jej spojrzenie na życie w związku jest odmienne od tego, które ma jej partner Kaio. Zobacz wideo i dowiedz się, dlaczego Sandra potrzebuje zmian w życiu. Dlaczego jej związek nie przetrwał w Miami?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.