wywiady vivy!

Odwołany ślub, wyprowadzka z USA. Sandra Kubicka zdradza prawdę o rozstaniu i nowym życiu w Polsce!

„Starałam się coś zbudować z Kaio, ale nie jestem szczęśliwa…”

Redakcja VIVA! 4 czerwca 2020 16:15

Odkąd Sandra Kubicka odwołała ślub i podjęła decyzję o przeprowadzce do Polski, nie ustają plotki na temat jej związku. W rozmowie z redaktorką Vivy! Barbarą Łubko gwiazda powiedziała, dlaczego postanowiła zmienić swoje życie i co tak naprawdę spowodowało, że wraca do Warszawy. „Nie czuję się szczęśliwa tu w Miami. W głębi serca czegoś mi tu brakowało. Takiej normalności. Normalnego życia, które tu nie istnieje”, zdradziła nam gwiazda.

„Byłam tu dla miłości. Starałam się coś zbudować tutaj z Kaio, ale nie jestem nadal szczęśliwa. Po prostu przyszedł taki moment, że chcę zrobić coś dla siebie pierwszy raz w życiu. (…) Coś pękło. Ja go kocham nad życie, on mnie kocha. On wierzy, że to nie jest koniec”. Sandra przyznała, że jej spojrzenie na życie w związku jest odmienne od tego, które ma jej partner Kaio. Zobacz wideo i dowiedz się, dlaczego Sandra potrzebuje zmian w życiu. Dlaczego jej związek nie przetrwał w Miami?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.