Sandra Kubicka, Narzeczony Sandry Kubickiej, Kaio
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ślubu nie będzie? Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym

Modelka wraca do Polski

Redakcja VIVA! 18 maja 2020 13:46
Sandra Kubicka, Narzeczony Sandry Kubickiej, Kaio
Fot. VIPHOTO/East News

Sandra Kubicka wraca do Polski. Dlaczego modelka zdecydowała się opuścić Miami? Wraz z ukochanym, Kaio Alvesem Goncalvesem planowali wspólną przyszłość. W wakacje miał odbyć się ich ślub. Co dalej z ich związkiem?

Sandra Kubicka wraca do Polski. Co ze ślubem?

Polska modelka w ostatnie miesiące spędziła w Miami z powodu obostrzeń związanych z koronawirusem. To negatywnie odbiło się na samopoczuciu gwiazdy. W lipcu Sandra Kubicka i jej narzeczony planowali wziąć ślub. Było już zarezerwowane miejsce, wybrane suknie ślubne... Ceremonia miała trwać trzy dni! W wywiadach modelka podkreślała, że poważnie myślą o budowaniu wspólnej przyszłości, założeniu rodziny. Sandra Kubicka wiele zawdzięcza swojemu ukochanemu. Kaio był przy niej w najgorszym okresie jej życia. Straciła pracę, lekarze poinformowali ją o chorobie - syndromie policystycznych jajników... 

„Opowiedziałam o wszystkim, co mnie bolało. Zaufałam mu. Nie przestraszył się i został ze mną. Powiedział tylko: ,,Cokolwiek postanowisz, będę obok Ciebie”. Kaio pomógł mi przejść przez najtrudniejszy okres w życiu. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa”, wyznała w wywiadzie dla viva.pl

Wydawało się, że Sandra Kubicka i jej ukochany tworzą zgrany duet i nic nie zagrozi tej miłości. Tymczasem modelka poinformowała, że nie czuje się szczęśliwa w Miami. Tamtejszy styl życia stał się dla niej wyjątkowo męczący. Sama potrzebuje spokoju. Czy to oznacza, że para postanowiła się rozstać?

,,Nie mówimy, że to jest koniec, ale potrzebujemy po prostu przestrzeni i może Kaio doleci do mnie do Polski, może nasze życia się zmienią, ale póki co nie uszczęśliwiamy siebie już. (...) Wolę polecieć na wakacje niż mieć taki styl życia. Musimy troszeczkę za sobą zatęsknić i zastanowić się, co będzie dalej. Traktujemy to jako przerwę. (…) Kaio chciałby żeby koledzy mieszkali z nami. Ja tak nie mogę (…) Chciałabym dom, żeby był dla nas i od jakiegoś czasu to jest niemożliwe", mówiła modelka na wspólnym nagraniu na instastories. 

Następnie Sandra Kubicka w poruszającym poście podkreśla, że rozłąka wyjdzie im na dobre. Ma nadzieję, że wkrótce za sobą zatęsknią i znów będą razem.

,,Jeszcze będzie dobrze ❤️ Kaio mnie uszczęśliwił jak nigdy w życiu. Podnosil na duchu, wspierał, jest miłością mojego życia. Niestety nie jestem w Miami szczęśliwa.. a żeby go uszczęśliwić muszę ja być szczęśliwa sama ze sobą. Przeprowadzam się do Polski. Śmialiśmy się wczoraj przez łzy ze nie potrafimy żyć bez siebie i ta przerwa długo nie wytrzyma.. ale ja na razie potrzebuje przestrzeni. Odetchnąć w spokoju. Kaio jest mega zabawowa osoba dlatego cały świat go pokochał, ja od jakiegos czasu potrzebuje spokoju i to tez jest ok!! Styl życia w miami nie ułatwia nam aby być spokojna rodzina. Czasami trzeba stracić drugiego człowieka żeby to docenić. Mysle ze to tylko ulepszy wszystko. Jestem dobrej mysli. I love you Kaio with all my heart, thank you for making me so happy. I’m not giving up on us.. 💕 ”, napisała na Instagramie. 

Mamy nadzieję, że odnajdą szczęście i trzymamy kciuki za ich relację! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeszcze będzie dobrze ❤️ Kaio mnie uszczęśliwił jak nigdy w życiu. Podnosil na duchu, wspierał, jest miłością mojego życia. Niestety nie jestem w Miami szczęśliwa.. a żeby go uszczęśliwić muszę ja być szczęśliwa sama ze sobą. Przeprowadzam się do Polski. Śmialiśmy się wczoraj przez łzy ze nie potrafimy żyć bez siebie i ta przerwa długo nie wytrzyma.. ale ja narazie potrzebuje przestrzeni. Odetchnąć w spokoju. Kaio jest mega zabawowa osoba dlatego cały świat go pokochał, ja od jakiegos czasu potrzebuje spokoju i to tez jest ok!! Styl życia w miami nie ułatwia nam aby być spokojna rodzina. Czasami trzeba stracić drugiego człowieka żeby to docenić. Mysle ze to tylko ulepszy wszystko. Jestem dobrej mysli. I love you Kaio with all my heart, thank you for making me so happy. I’m not giving up on us.. 💕

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.