Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Sandra Kubicka przełoży ślub przez pandemię koronawirusa 

„Trzeba myśleć odpowiedzialnie. Nie chcę nikogo narażać”

Olga Figaszewska 22 kwietnia 2020 07:51
Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News

Swój wymarzony ślub planowała od wielu miesięcy.... Czy ze względu na pandemię koronawirusa modelka przełoży uroczystość? Większość par zdecydowała się na ten krok. 

Sandra Kubicka o ślubie

Między Sandrą Kubicką i Kaio zaiskrzyło od razu. Nie mieli wątpliwości, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zamieszkali razem dość szybko -  po dwóch tygodniach znajomości. A kilka miesięcy później odbyły się zaręczyny! 

Sandra Kubicka i Kaio Alves  Goncalves w lipcu mieli stanąć na ślubnym kobiercu. Narzeczony gwiazdy sam nawet zaproponował, żeby ślub i wesele odbyło się w Polsce.  Było już zarezerwowane miejsce, wybrane suknie ślubne...  Ceremonia miała trwać trzy dni! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I said YES to the dress 😍👰🏼

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

,,Od początku mieliśmy wizję tego, jak ten dzień będzie wyglądać. Chociaż korciło nas, by spontanicznie pobrać się w Miami. Ale nie możemy zapominać o tym, że będzie to też uroczystość dla naszych bliskich i przyjaciół. I oczywiście, że już rozglądam się za suknią ślubną. Na pewno chciałabym mieć dwie albo trzy. Zrobimy to w amerykańskim stylu, gdzie wesele trwa trzy dni. Na pewno jedna z kreacji będzie od polskiego projektanta, a reszta… zobaczymy!", mówiła vivie.pl w wywiadzie kilka miesięcy temu. 

Z kolei w rozmowie z Dzień dobry TVN ukochany modelki dodał, że planują jeszcze jedno wesele: ,,Będziemy mieć jedzenie brazylijskie i polskie ". 

Czy w obliczu pandemii koronawirusa para przełoży ślub? Do tej pory wszystkie uroczystości były odwoływane albo przekładane. Sandra Kubicka zdecydowała się przełożyć swój wielki dzień. Modelka nie chce nikogo narażać.

,,Nie chcę być samolubna, trzeba myśleć odpowiedzialnie teraz, w tych czasach. (...) Mój dzień był już zaplanowany od A do Z. Ale to nieważne, to nie ja jestem tutaj ważna. Ważne jest to, że nie chcę narażać ludzi. Moje wesele byłoby zgrupowaniem ludzi z całego świata. Z Brazylii, USA, Polski i Niemiec. Wszyscy zgromadziliby się w Polsce. Nie chcę tworzyć koronawirus party, na którym goście będą bać się ze sobą tańczyć. Nie chcę narażać nikogo, dlatego przekładamy nasze wesele", wyznała modelka w rozmowie z Plejadą 

Sandra Kubicka, Narzeczony Sandry Kubickiej, Kaio
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.