Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka
O tym się mówi

Sandra Kubicka pokazała, jak wygląda jej mama! Czy są do siebie podobne?

To zdjęcie zaskoczyło fanów!

Redakcja VIVA! 12 maja 2020 17:31
Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, której życie osobiste cieszy się sporym zainteresowaniem fanów. Kariera Sandry rozwijała się bardzo szybko, a dziś 24-latka może pochwalić się sporą ilością udanych sesji zdjęciowych. Pracowała m.in. z takimi magazynami, jak Cosmopolitan, Glamour, InStyle, Maxim czy Fashion Magazine. W 2017 roku znalazła się w wydaniu Playboya, a miesięcznik Maxim umieścił ją na liście 100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki. Sandra zachwyca również piękną sylwetką i niesamowita urodą. Fani uwielbiają ją za uśmiech i poczucie humoru. Ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciem w bikini, które pokazuje jej idealnie zgrabną sylwetkę. Ale czy wszyscy wiedzą, że modelka ma również piękną mamę, do której jest bardzo podobna?

Jak wygląda mama Sandry Kubickiej w 2020? Czy modelka jest podobna do mamy?

W Polsce Dzień matki dopiero 26 maja, ale amerykańskie mamy prezenty już otrzymały. W Stanach Zjednoczonych Dzień matki obchodzony jest 10 maja. Z tej okazji, mieszkająca na stałe w Stanach Sandra Kubicka, uczciła swoją mamę na Instagramie. Dodała ich wspólne zdjęcie, które opatrzyła pięknym opisem.

Wszyscy uważają, że jesteśmy siostrami. Pamiętam, gdy mieszkaliśmy w Miami, znajoma z nocnego klubu obudziła mnie nocą telefonem. W słuchawce usłyszałam: "Hej, twoja mama już tu jest, a co z tobą?". Moja mama ma zupełnie inne usposobienie niż ja. Jest absolutnie wyjątkowa. Choć może czasem role się odwracają, to dla mnie na zawsze pozostanie moją mamusią.

Jak Wam się podoba mama Sandry Kubickiej, czy rzeczywiście wyglądają jak siostry?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Brigitte Bardot vibes 👒

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.