O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk o partnerce taty: „W końcu po tylu latach widać, że jest bardzo zakochany”

Jaki kontakt mają Oliwia i Zuza? Córka Jarka Bieniuka wiele zdradziła

Rafał Kowalski 27 kwietnia 2022 11:59

Jarosław Bieniuk wychował trójkę wspaniałych dzieci. Najstarsza z nich – Oliwia – próbuje swoich sił w aktorstwie, modelingu, a niedawno wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami. Były piłkarz często kibicował córce na widowni show. Podczas jednego z odcinków towarzyszyła mu partnerka Zuzanna Pactwa. Ukochana sportowca wypracowała sobie z jego dziećmi bardzo dobre kontakty. Teraz Oliwia Bieniuk zdradziła, jak wyglądają jej relacje z wybranką taty.  

Oliwia Bieniuk o Zuzannie – ukochanej taty

Oliwia Bieniuk rozwija swoją karierę i gna za marzeniami. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka od najmłodszych lat przyglądała się pracy mamy, wychowywała się na planach zdjęciowych. Jako nastolatka zapragnęła związać swoją przyszłość z aktorstwem. Jeśli uda jej się dostać do szkoły teatralnej, najprawdopodobniej przeprowadzi się do Warszawy.

„To był taki pomysł, że może się przeprowadzę, jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, czy dostanę się do szkoły aktorskiej”, zwierzyła się w nowym wywiadzie dla Pomponika. Na czas nagrań do Tańca z gwiazdami na kilka miesięcy przeprowadziła się do stolicy. Tęskniła za rodzinnym domem i bliskimi. Na ich wsparcie może liczyć na każdym kroku. Fani mogli to zauważyć podczas jej występów w tanecznym show. W ćwierćfinałowym odcinku początkującej aktorce kibicowała na widowni cała rodzina. „Dzisiaj kibicowała mi moja rodzina, czyli tata i dziewczyna taty – Zuza. Mam z nią bardzo dobry kontakt, super się dogadujemy i nadajemy na tych samych falach, więc wszystko jest w porządku”, mówiła wtedy reporterowi VIVY.pl. 

Sprawdź też: Oliwia Bieniuk o pracy nad dokumentem o Ani Przybylskiej: „To było dla mnie duże przeżycie

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021, 23/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021 

W tym samym wywiadzie Rafał Kowalski zapytał, czy przy Zuzie tata wydaje się jej szczęśliwszy. „Oj tak, zdecydowanie! Tata jest tak zakochany w Zuzie”, usłyszeliśmy. „Cieszę się, że w końcu po tylu latach widzę na jego twarzy szczęście i uśmiech. Widać, że jest zakochany”, podkreśliła w 2021 roku Oliwia Bieniuk dla VIVY.pl.

Zuzanna Pactwa jest utalentowaną projektantką i fotografką. Oliwia wystąpiła jakiś czas temu przed jej obiektywem.  Pociecha sportowca nie ukrywa, że mocno kibicuje tacie, chce dla niego wszystkiego, co najlepsze. 19-latka cieszy się, że znalazł osobę, która daje mu szczęście. W wywiadzie dla jednego z serwisów przyznała, że chociaż z ukochaną taty łączy ją bardzo dobra relacja, to zdarzają im się drobne spięcia. W żadnym stopniu nie wpływa to negatywnie na ich kontakty. 

„Mam z Zuzą bardzo dobry kontakt, mieszka z nami więc codziennie się widzimy. Czasami są jakieś drobne sprzeczki, ale na ogół mamy dobry kontakt, dobrze się dogadujemy”, zwierza się Pomponikowi.

OBEJRZYJ TEŻOliwia Bieniuk szczerze o hejcie i Tańcu z gwiazdami: „Jestem tym wszystkim zmęczona”

Oliwia Bieniuk, Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk
Fot. TRICOLORS/East News

Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk
Fot. VIPHOTO/East News

Jakim tatą jest Jarosław Bieniuk? Komentarz córki Oliwii

Kilka miesięcy temu zapytaliśmy Oliwię Bieniuk o to, jakie miłe słowa mogłaby skierować do taty, któremu wiele zawdzięcza. Były piłkarz od 2014 roku, w którym odeszła Anna Przybylska, opiekował się trójką dzieci sam. „Mogłabym mu podziękować za wszystko. W końcu wychowywał mnie całe życie. Za wsparcie i za to, że dawał mi wiele przydatnych rad”, wyjawiła Oliwia Bieniuk przed naszą kamerą.

A czy młoda gwiazda zawsze radzi się taty? „Zależy w jakiej sytuacji. Jak mam jakiś duży problem to dzwonię do niego, ale gdy chodzi o bardziej prywatną, moją sprawę, to wolę zwierzyć się jakiejś przyjaciółce albo… koledze”, mówiła nam Oliwia w 2021 roku.

Czytaj też: Szymon Bieniuk jest szczęśliwie zakochany? 16-latek opublikował czułe zdjęcie w sieci . 

Poniżej archiwalny wywiad z Oliwią Bieniuk

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.