TYLKO NA VIVA.PL

Oliwia Bieniuk o nowej partnerce taty: „W końcu po tylu latach widać, że jest bardzo zakochany”

Jaki kontakt mają Oliwia i Zuza? Córka Jarka Bieniuka wiele nam zdradziła

Rafał Kowalski 12 października 2021 15:59

Jarosław Bieniuk wychował trójkę wspaniałych dzieci. Najstarsza z nich – Oliwia – od września jest uczestniczą programu Taniec z gwiazdami. Były piłkarz często kibicuje córce na widowni show, a podczas ostatniego odcinka nie był sam. Towarzyszyła mu nowa partnerka Zuzanna Pactwa. Oliwia Bieniuk nazwała ją w rozmowie z VIVĄ.pl swoją rodziną...

Oliwia Bieniuk o Zuzannie – ukochanej taty

Po ćwierćfinałowym odcinku Tańca z gwiazdami udało się nam porozmawiać z Oliwią Bieniuk. Początkująca aktorka, która przeszła do kolejnego etapu show, bardzo miło oceniła przed kamerą aktualną partnerką taty – Jarosława Bieniuka. „Dzisiaj kibicowała mi moja rodzina, czyli tata i dziewczyna taty – Zuza. Mam z nią bardzo dobry kontakt, super się dogadujemy i nadajemy na tych samych falach, więc wszystko jest w porządku”, przyznała 18-latka reporterowi VIVY.pl.

W tym samym wywiadzie Rafał Kowalski zapytał, czy przy Zuzie tata wydaje się jej szczęśliwszy. „Oj tak, zdecydowanie! Tata jest tak zakochany w Zuzie”, usłyszeliśmy. „Cieszę się, że w końcu po tylu latach widzę na jego twarzy szczęście i uśmiech. Widać, że jest zakochany”, podkreśliła Oliwia Bieniuk dla VIVY.pl.

OBEJRZYJ TEŻOliwia Bieniuk szczerze o hejcie i Tańcu z gwiazdami: „Jestem tym wszystkim zmęczona”

Oliwia Bieniuk, Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk
Fot. TRICOLORS/East News

Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk
Fot. VIPHOTO/East News

Jakim tatą jest Jarosław Bieniuk? Komentarz córki Oliwii

Przy okazji zapytaliśmy Oliwię Bieniuk o to, jakie miłe słowa mogłaby skierować do taty, któremu wiele zawdzięcza. Były piłkarz od 2-14 roku, w którym odeszła Anna Przybylska, opiekował się trójką dzieci sam. „Mogłabym mu podziękować za wszystko. W końcu wychowywał mnie całe życie. Za wsparcie i za to, że dawał mi wiele przydatnych rad”, wyjawiła Oliwia Bieniuk przed naszą kamerą.

A czy młoda gwiazda zawsze radzi się taty? „Zależy w jakiej sytuacji. Jak mam jakiś duży problem to dzwonię do niego, ale gdy chodzi o bardziej prywatną, moją sprawę, to wolę zwierzyć się jakiejś przyjaciółce albo… koledze”, zakończyła swoją wypowiedź uśmiechając się.

Czytaj też: Taniec z Gwiazdami: Oliwia Bieniuk w tej stylizacji wyglądała jak Anna Przybylska

Co jeszcze zdradzili nam Michał Bartkiewicz i Oliwia Bieniuk? Para wspomniała o pewnej… klątwie! Zobaczcie drugą część wywiadu. 

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.