Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa obchodzą pierwszą rocznicę związku!

Zakochani zamieścili w sieci romantyczne kadry

Olga Figaszewska 18 lipca 2021 16:51
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa obchodzą pierwszą rocznicę związku. Para zamieściła na Instagramie romantyczne, niepublikowane dotąd kadry. Aż trudno oderwać od nich wzrok. 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa rocznica związku

Na początku trzymali swój związek w tajemnicy.  Dopiero po pewnym czasie postanowili podzielić się z swoją radością z całym światem. Jarosław Bieniuk znalazł miłość u boku Zuzanny Pactwy, projektantki i fotografki.

Zakochani spędzają razem każdą wolną chwilę. Ukochana piłkarza zdobyła nie tylko jego serce, a także sympatię pociech: Oliwii, Szymona i Jana. Wspólnie wyjeżdżają na wakacje i spędzają święta. Niedawno wybrali się w podróż do malowniczej Portugalii. Co jakiś czas możemy podziwiać urocze zdjęcia pary, które pojawiają się na ich profilach. 

Zobacz też: Ukochana Jarosława Bieniuka zamieściła w sieci wyjątkowe zdjęcie!

Widać, że łączy ich cudowna więź. Para zamieściła w sieci serię niepublikowanych zdjęć. Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa zdradzili, że świętują pierwszą rocznicę swojego związku!

Jeden z kadrów opublikowany na InstaStories sportowiec opatrzył podpisem: „Płyniemy po następny rok i więcej”. Na jego profilu pojawiła się również seria fotografii z ukochaną. Ale wpis jest widoczny jedynie dla obserwatorów Jarosława Bieniuka. Pod postem nie brakuje ciepłych słów i gratulacji od fanów. Jeden z komentarzy zostawiła córka sportowca.  „Kocham”, napisała Oliwia Bieniuk.

Życzymy dużo szczęścia zakochanym! 

Sprawdź też: Jarosław Bieniuk z nową partnerką i dziećmi na wakacjach. „Moja siła. Moja rodzina”

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Fot. Instagram Zuzanny Pactwy @zuzannala

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Fot. Instagram Zuzanny Pactwy @zuzannala

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?