WIDEO VIVY.PL

Magda Gessler śpi na planie MasterChefa! Jurorzy programu opowiedzieli nam o kulisach 

To już 10. edycja

Rafał Kowalski 19 września 2021 18:40

Przez ostatnie lata poznaliśmy nazwiska już dziewięciu laureatów show MasterChef, a za kilka tygodni do tego zacnego grona dołączy kolejna osoba. Jurorzy programu właśnie rozpoczęli poszukiwania kogoś, kto wygra 10. Jubileuszową edycję kulinarnych zmagań. Byliśmy z wizytą na planie i poznaliśmy kulisy show…

Jurorzy MasterChef o pracy na planie

Podczas wizyty w Krakowie porozmawialiśmy między innymi z Magdą Gessler. Ulubienica publiczności wyjawiła nam, że ciągle ma dużo energii dzięki jednemu trikowi. „Zawsze czuję się tu bardzo dobrze. Mam tu taki zwyczaj drzemki 15-20minutowej. Idę wtedy na górę, między jedną a drugą częścią programu i potem wracają siły, można znów działać!”, opowiedziała VIVIE.pl jurorka.

Czytaj też: Tak mieszka Magda Gessler. Zobacz film

Z kolei Ania Starmach pozwala sobie na planie na wszystko. W końcu smakowanie to jej główne zadanie. „Jednego dnia zjadłam chyba z 20 kawałków tortu. Do tej pory w pamięci mam jeden, taki orzechowo-karmelowy z nutką słonego i chrupką. Doskonały! […] Potem po pracy do domu, on mnie pyta co jemy na kolację, a ja się śmieję, że do jutra nic nie jem”, przyznała nam Ania Starmach.

A na jakie dania najbardziej czeka Michel Moran? I co sądzi o momentach, w których nie zgadza się z koleżankami z planu? Zobaczcie wideo do końca i przekonajcie się! 

Masterchef kulisy
Fot. tvn , MATERIAŁ PRASOWY

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.