Stylowe wnętrza Magdy Gessler
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Magda Gessler pokazała wnętrza swojego domu!

Antyki, kwiaty, mnóstwo kolorów... co jeszcze kryją jej wnętrza?

Aleksandra Frankowska 10 lipca 2022 15:27
Stylowe wnętrza Magdy Gessler
Fot. Instagram

Najsłynniejsza polska restauratorka znana jest ze swojego wyrafinowanego gustu i smaku – nie tylko do potraw. Magda Gessler uwielbia otaczać się pięknymi kolorami i wzorami, co możemy zauważyć przede wszystkim przez jej garderobę. Tym razem Magda Gessler uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wyglądają wnętrza jej domu. Robią one wrażenie – pełne antyków, kwiatów i kolorów. Czego jeszcze w nich nie brakuje?

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler zdeklasowała konkurencję! Teraz to ona jest „królową telewizji”

Jaki styl ma Magda Gessler?

Gwiazda telewizji i prowadząca program Kuchenne Rewolucje uwielbia przepych. Sama jest wulkanem energii i niezwykle charyzmatyczną postacią, której wszędzie pełno – to tak zwana czerwona i żółta energia. Nic dziwnego, że właśnie w takim stylu, pełnym życia i radości urządziła swój podwarszawski dom w Łomiankach. Póki co, nie planuje wyprowadzać się z Polski.

Jak mieszka Magda Gessler?

Na Instagramie Magdy Gessler można zobaczyć liczne zdjęcia prezentujące wnętrza jej przepięknego domu. Wyraziste, intensywne kolory sprawiają, że wnętrza są bardzo przytulne. Najwięcej można dostrzec koloru pomarańczowego, który świetnie oddaje temperament Gessler.

Pokoje udekorowane zostały antycznymi meblami. Na półkach zobaczyć można mnóstwo pamiątek i bibelotów. Kryształowy żyrandol i kominek dopełniają wnętrze bogato zdobionego salonu, który jest niezwykle elegancki.

Gabinet Magdy Gessler

Restauratorka chętnie wrzucać na Instagram zdjęcia ze swojego gabinetu. Najczęściej siedzi za potężnym drewnianym biurkiem, za którym widzimy przepiękną bibliotekę z książkami. W oczy rzucają się antyczne lampy oraz zegar. W pomieszczeniu nie brakuje również stylowych obrazów.

Czy Wy też dokładnie w ten sposób wyobrażaliście sobie wnętrza Magdy Gessler? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…