Stylowe wnętrza Magdy Gessler
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Magda Gessler pokazała wnętrza swojego domu!

Antyki, kwiaty, mnóstwo kolorów... co jeszcze kryją jej wnętrza?

Aleksandra Frankowska 7 marca 2021 16:32
Stylowe wnętrza Magdy Gessler
Fot. Instagram

Najsłynniejsza polska restauratorka znana jest ze swojego wyrafinowanego gustu i smaku – nie tylko do potraw. Magda Gessler uwielbia otaczać się pięknymi kolorami i wzorami, co możemy zauważyć przede wszystkim przez jej garderobę. Tym razem Magda Gessler uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wyglądają wnętrza jej domu. Robią one wrażenie – pełne antyków, kwiatów i kolorów. Czego jeszcze w nich nie brakuje?

Jaki styl ma Magda Gessler?

Gwiazda telewizji i prowadząca program Kuchenne Rewolucje uwielbia przepych. Sama jest wulkanem energii i niezwykle charyzmatyczną postacią, której wszędzie pełno – to tak zwana czerwona i żółta energia. Nic dziwnego, że właśnie w takim stylu, pełnym życia i radości urządziła swój podwarszawski dom w Łomiankach. Póki co, nie planuje wyprowadzać się z Polski.

Jak mieszka Magda Gessler?

Na Instagramie Magdy Gessler można zobaczyć liczne zdjęcia prezentujące wnętrza jej przepięknego domu. Wyraziste, intensywne kolory sprawiają, że wnętrza są bardzo przytulne. Najwięcej można dostrzec koloru pomarańczowego, który świetnie oddaje temperament Gessler.

Pokoje udekorowane zostały antycznymi meblami. Na półkach zobaczyć można mnóstwo pamiątek i bibelotów. Kryształowy żyrandol i kominek dopełniają wnętrze bogato zdobionego salonu, który jest niezwykle elegancki.

Gabinet Magdy Gessler

Restauratorka chętnie wrzucać na Instagram zdjęcia ze swojego gabinetu. Najczęściej siedzi za potężnym drewnianym biurkiem, za którym widzimy przepiękną bibliotekę z książkami. W oczy rzucają się antyczne lampy oraz zegar. W pomieszczeniu nie brakuje również stylowych obrazów.

Czy Wy też dokładnie w ten sposób wyobrażaliście sobie wnętrza Magdy Gessler? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?