Podróże 2022

Mykonos to od lat ukochana wyspa gwiazd! Zobacz, co w niej urzeka najbardziej

Tylko nam Łukasz Jemioł mówi, dlaczego warto tam pojechać.

Monika Katarzyna Krupska 26 kwietnia 2022 15:30

Na Grecką wyspę Mykonos co roku jeżdżą największe gwiazdy. Wśród jej fanów są: Leonardo Di Caprio, Richard Branson czy Paris Hilton. Z Polski regularnie bywają tam Anna i Robert Lewandowscy, Ewa Chodakowska i Joanna Przetakiewicz. Regularnie wakacje spędzają tam też Julia Wieniawa i Agnieszka Kręglicka. Jednym z największych fanów Mykonos jest jednak projektant mody Łukasz Jemioł, który wybiera się na nią niemal co roku. Zapewne pojedzie tam tak w wakacje 2022. Co go najbardziej urzeka w greckiej wyspie Mykonos? To zdradził tylko nam!

ZOBACZ TEŻ: Majówka 2022: 7 francuskich romantycznych miasteczek wartych odwiedzenia w 2022 roku

Mykonos - ulubiona wyspa Łukasza Jemioła

Jakiś czas temu zapytaliśmy Łukasz Jemioła, dlaczego na urlop urlop warto wybrać się właśnie na Mykonos. „Czy nie znudziła Ci się ta wyspa? No nie, bo cały czas co roku odkrywam jakąś nową historię o tym miejscu i wracam do swoich ulubionych miejsc. Rzeczywiście Mykonos jest na mojej takiej liście top trzech miejsc, w których czuję się wspaniale. Jest piękne słońce i co najważniejsze, przyjaciele z Polski”, powiedział Vivie! Łukasz Jemioł.

CZYTAJ WIĘCEJ: Majówka 2022. Skopelos: wyspa, na której kręcono kultowy film Mamma Mia

Mykonos - mała Wenecja w Grecji

Jeden z topowych polskich projektantów dodał też, że miejscu można spotkać wiele gwiazd, które na żywo chętnie zobaczyłby każdy fan show-biznesu. Zobaczcie nasze wideo i posłuchajcie, kto jeszcze odwiedza „małą Wenecję”. W galerii poniżej przekonacie się zaś, że projektant wychwalając Mykonos faktycznie ma rację! 

TAKŻE NA TEMAT: Wybierasz się do Izraela? Zobacz miejsca, które poleca Michał Piróg

Mykonos, ulubiona wyspa gwiazd
Fot. Adobe Stock

Mykonos, ulubiona wyspa gwiazd
Fot. Adobe Stock

Mykonos, ulubiona wyspa gwiazd
Fot. Adobe Stock

Mykonos, ulubiona wyspa gwiazd
Fot. Adobe Stock

Mykonos, ulubiona wyspa gwiazd
Fot. Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.