Podróże 2022

Majówka 2022: Mykonos to od lat ukochana wyspa gwiazd! Zobacz, co w niej urzeka najbardziej

Tylko nam Łukasz Jemioł mówi, dlaczego warto tam pojechać.

Monika Katarzyna Krupska 26 kwietnia 2022 15:30

Na Grecką wyspę Mykonos co roku jeżdżą największe gwiazdy. Wśród jej fanów są: Leonardo Di Caprio, Richard Branson czy Paris Hilton. Z Polski regularnie bywają tam Anna i Robert Lewandowscy, Ewa Chodakowska i Joanna Przetakiewicz. Regularnie wakacje spędzają tam też Julia Wieniawa i Agnieszka Kręglicka. Jednym z największych fanów Mykonos jest jednak projektant mody Łukasz Jemioł, który wybiera się na nią niemal co roku. Zapewne pojedzie tam tak w wakacje 2022. Co go najbardziej urzeka w greckiej wyspie Mykonos? To zdradził tylko nam!

ZOBACZ TEŻ: Majówka 2022: 7 francuskich romantycznych miasteczek wartych odwiedzenia w 2022 roku

Mykonos - ulubiona wyspa Łukasza Jemioła

Jakiś czas temu zapytaliśmy Łukasz Jemioła, dlaczego na urlop urlop warto wybrać się właśnie na Mykonos. „Czy nie znudziła Ci się ta wyspa? No nie, bo cały czas co roku odkrywam jakąś nową historię o tym miejscu i wracam do swoich ulubionych miejsc. Rzeczywiście Mykonos jest na mojej takiej liście top trzech miejsc, w których czuję się wspaniale. Jest piękne słońce i co najważniejsze, przyjaciele z Polski”, powiedział Vivie! Łukasz Jemioł.

CZYTAJ WIĘCEJ: Majówka 2022. Skopelos: wyspa, na której kręcono kultowy film Mamma Mia

Mykonos - mała Wenecja w Grecji

Jeden z topowych polskich projektantów dodał też, że miejscu można spotkać wiele gwiazd, które na żywo chętnie zobaczyłby każdy fan show-biznesu. Zobaczcie nasze wideo i posłuchajcie, kto jeszcze odwiedza „małą Wenecję”. W galerii poniżej przekonacie się zaś, że projektant wychwalając Mykonos faktycznie ma rację! 

TAKŻE NA TEMAT: Wybierasz się do Izraela? Zobacz miejsca, które poleca Michał Piróg

Mykonos, ulubiona wyspa gwiazd
Fot. Adobe Stock

Mykonos, ulubiona wyspa gwiazd
Fot. Adobe Stock

Mykonos, ulubiona wyspa gwiazd
Fot. Adobe Stock

Mykonos, ulubiona wyspa gwiazd
Fot. Adobe Stock

Mykonos, ulubiona wyspa gwiazd
Fot. Adobe Stock

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.