KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Oto zasady, których muszą przestrzegać goście na ślubie Meghan i Harry'ego!

Zakaz korzystania z toalety i... wnoszenia mieczy. Co jeszcze?

Gabriela Czernecka 16 maja 2018 18:28

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle już za kilka dni. Para powie sobie sakramentalne tak 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Zamku Windsor. Na ceremonię zaproszono aż 2640 osób! Wśród nich nie zabraknie Davida i Victorii Beckhamów czy Amal i George’a Clooney’ów. Ten wyjątkowy dzień z pewnością będzie stresujący dla pary młodej, ale jak się okazuje, weselnicy również nie będą czuli się swobodnie. Obowiązuje ich bowiem siedmiostronicowy spis zasad, których muszą przestrzegać podczas trwania ślubu. NIektóre z nich są naprawdę zaskakujące! 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: goście

Zakaz korzystania z toalety, wnoszenia mieczy i robienia zdjęć. Spis zasad, których muszą przestrzegać goście podczas ślubu Harry’ego i Meghan składa się aż z 7 stron! Wśród obostrzeń, jak podaje express.co.uk, są oczywiście te, dotyczące stroju. Mężczyźni obowiązkowo muszą mieć na sobie garnitur. Panie powinny mieć dzienną sukienkę i oczywiście nakrycie głowy w postaci kapelusza bądź toczka - to jedna z zasad, których wymaga protokół królewski.

To już dziś! Bądźcie z nami podczas ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle! Kliknij w link>>

Co ciekawe, mężczyźni muszą jednak pamiętać, by w tym wyjątkowym dniu nie przypinać do garnituru żadnych orderów czy medali. Taką wpadkę zaliczył podczas ślubu księcia Williama i księżnej Kate David Beckham. Sportowiec nie dość, że miał na sobie Order Imperium Brytyjskiego to na dodatek, nie po tej stronie, co trzeba...

Zasady dla gości na ślubie Harry'ego i Meghan

Oczywiście zanim goście dostaną się na teren pałacu, muszą spełnić kilka wymogów. Jednym z nich jest przyjazd odpowiednim środkiem transportu. Autobus, pociąg - odpada! Przed wejściem do kaplicy trzeba będzie się także wylegitymować. Każdy z gości, który pojawi się na ślubie Meghan i Harry'ego musi pokazać dowód tożsamości lub paszport, inaczej nie zostanie wpuszczony na teren posiadłości. 

Wszystko o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle znajdziesz tutaj>>

Podczas całej ceremonii nikt z zaproszonych gości nie może robić zdjęć, a telefony komórkowe należy oddać przed wejściem do kaplicy osobom odpowiedzialnym za ich "przetrzymanie". Ciekawym zapisem jest opis możliwości skorzystania z... toalety! Ta, będzie czynna w konkretnych godzinach - od 9.00 do 11.00, a ponownie zostanie otwarta o godzinie 13.00. Wśród dość nietypowych zasad, jest także... „zakaz wnoszenia mieczy”. Co jeszcze?

Zobaczcie, czego muszą przestrzegać goście na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle!  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.