WIDEO VIVY.PL

Co łączy Macieja Musiała i Alicję Szemplińską? Wokalistka opowiedziała nam o tej relacji

W lutym pisano, że 18-latka spodobała się aktorowi...

Rafał Kowalski 17 maja 2020 13:51

Alicja Szemplińska wygrała 10. edycję The Voice of Poland, ale o 18-latce zrobiło się głośno jeszcze przed finałem show. Po pierwsze dlatego, że pochodząca z Ciechanowa piosenkarka na każdym etapie programu wyróżniała się muzycznie na tle innych uczestników, a po drugie za sprawą jednego medialnego doniesienia… Mowa o tym, że nastolatka miała spodobać się prowadzącemu hit TVP2 – Maciejowi Musiałowi.

Alicja Szemplińska o Maćku Musiale. Co ich łączy?

Gdy w lutym TVP2 emitowała ostatnie odcinki Voice of Poland, jeden z portali napisał, że Alicja Szemplińska  i Maciej Musiał mają się ku sobie. „Alicja Urzekła go swoim talentem. Obserwuje ją w mediach społecznościowych, lajkuje niemal wszystkie jej zdjęcia, a na planie świetnie się ze sobą dogadują”, pisała o aktorze Wirtualna Polska na podstawie informacji swojego anonimowego źródła.

Podczas środowego czatu na żywo na naszym Instagramie zapytaliśmy Alicję Szemplińską, jaka jest prawda. „Skomentuję to krótko. Portale lubią rozsiewać mnóstwo plotek i… niech to będzie mój komentarz”, powiedziała nam artystka. Zdradziła też, że Maciej jest po prostu jej kolegą. „Nie mamy teraz dobrego kontaktu, ale lubimy się. Maciek jest bardzo miłą i sympatyczną osobą”, dodała laureatka polskich preselekcji do Eurowizji 2020, co powinno ukrócić wszelkie plotki.

W tym samym wywiadzie udało się nam dowiedzieć, jakie wrażenie na Alicji zrobiła Doda. Piosenkarki pochodzą z jednego miasta i miały okazję kilka razy się spotkać… Zachęcamy do obejrzenia materiału z transmisji na żywo. 

Alicja Szemplińska, 30.11.2019
Fot. VIPHOTO/East News

Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.