Anna Musiał, Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Mama Macieja Musiała weźmie kolejny ślub! Aktor zdradził szczegóły podczas Tańca z gwiazdami

Uroczystość odbędzie się jeszcze tego lata!

Rafał Kowalski 21 kwietnia 2024 22:29
Anna Musiał, Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Nie wyobrażał sobie zatańczyć z inną bliską osobą. Tak Maciej Musiał mówił dziś pięknie o mamie, z która wystąpił w Tańcu z gwiazdami. Podczas show okazało się, że Anna Musiał w czerwcu wyjdzie ponownie za mąż! O ceremonię zapytała Paulina Sykut-Jeżyna…

[Ostatnia publikacja na VIVA! Historie: 26.04.2024 rok]

Taniec Macieja Musiała i jego mamy – wideo, punkty

Czterdzieści punktów wytańczyli Daria Syta, Maciek Musiał i jego mama Anna. Internauci nie mogli uwierzyć, że tak piękna osoba u boku aktora to jego rodzic, a nie na przykład siostra.

To samo zauważyli jurorzy. „Aniu, wyglądasz znakomicie. Kiedyś słyszałam, takie powiedzenie, że Bóg nie może być wszędzie, dlatego wymyślił mamę. Myślę, że Maciej może na tobie polegać. Ale Aniu, to jak cię otoczył opieką. A ty wyszłaś tu na obcasach, ban bang jive, no proszę się”, zachwycała się Czarna Mamba.

„Chciałam powiedzieć, że to jest wzruszające. Jestem pełna podziwu, że ma pani takiego syna, i synowi, że ma taką mamę”, dodała Ewa Kasprzyk.

Maciej Musiał, mama, Anna Musiał, ślub
Fot. VipPhoto East news

Zobaczcie ten niezwykły taniec:

Kolejny ślub Anny Musiał. Maciek Musiał o uroczystości

Gdy aktor wbiegł na programowy balkon ze swoją mamą i czekał na punkty od sędziów, prowadząca podpytała, czy to prawda, że wkrótce będzie okazja, aby ponowić występ na… weselu! Maciej Musiał odparł, że tak.

Paulina Sykut-Jeżyna dopytała więc, o czyje wesele chodzi. Tu padła odpowiedź, że na ślubnym kobiercu stanie – już w czerwcu – 53-letnia mama gwiazdora. Serdecznie gratulujemy!

Maciej Musiał, mama, Anna Musiał, ślub
Fot. VipPhoto East news
Anna Musiał nie ujawnia, kto został wybrankiem jej serca. Od wielu lat trzyma takie informacje dla siebie i swoich najbliższych.

Przypomnijmy, że wcześniej była związana z Andrzejem Musiałem - tatą Maćka. Rodzice aktora postanowili się jednak rozwieźć ponad dekadę temu. 

CZYTAJ OUważają go za prezent od Boga, jest ich największym powodem do dumy. Kim są rodzice Macieja Musiała? Po ich rozstaniu aktor miał żal do ojca

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.