Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

„Maciej Musiał szuka domu”. Poznajcie szczegóły nowej kampanii na rzecz zwierząt!

Aktora wspierają Robert Makłowicz i Marcin Wasilewski

Ksenia Krasko 5 marca 2020 17:45
Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska

Co może połączyć młodego aktora, wielbiciela podróży kulinarnych i utalentowanego piłkarza? Miłość... do zwierząt. Maciej Musiał, Robert Makłowicz i Marcin Wasilewski wzięli udział w nowej kampanii krakowskiego schroniska!

Musiał, Makłowicz i Wasilewski w kampanii KTOZ

Pomysłowa kampania Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w tak niezwykły sposób zachęca do przekazywania 1% podatku na rzecz schroniska prowadzonego przez organizację. Jak informują pomysłodawcy akcji, za produkcję odpowiada agencja Brainbox, a autorką zdjęć jest Agnieszka Wojtuń.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Być może część z Was już widziała nową odsłonę naszej tegorocznej kampanii 1% ;) Jeśli nie, zapraszamy: https://www.youtube.com/watch?v=mvz_vicfySE https://www.youtube.com/watch?v=J4ieAgOq0qg https://www.youtube.com/watch?v=VwYwGaOea5Y Tutaj oczywiście nie może obyć się bez podziękowań (uwaga - będzie dużo <3 ;)) Przede wszystkim dla cudownej Ekipy Brainbox za Ich kreatywność, profesjonalizm i wieeeelkie serducho <3 To właśnie Agencja kolejny rok przygotowała kampanię dla naszych zwierzaków całkowicie pro bono! Jej nowa odsłona nie mogłaby zaistnieć bez cudownych Robert Makłowicz, Marcin Wasilewski i Maciej Musiał, którzy bez wahania zgodzili się użyczyć swojego wizerunku w szczytnym celu, a w czasie sesji dzielnie podnosili na duchu towarzyszących im czworonożnych modeli <3 ;) Efekt końcowy to wspólna praca i zaangażowanie wielu Wspaniałych Ludzi <3 : Fotograf: Agnieszka Wojtuń: https://www.instagram.com/greencarrotphoto/ Studio: F4Studio http://www.f4studio.pl/ Sprzęt: Cinerental i cinelight Catering: Tomasza 20 Resto Bar makijaż: Klaudyna Góralska oraz FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu Kraków Dźwiękowiec: Rafał Baryła Operatorzy: Łukasz Łatanik, Mateusz Miszczyński, Jakub Stoszek, Muzyka: Marek Domański Beat Shop Psyjaciele.com Ula Paweł OGROMNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY <3 <3

Post udostępniony przez KTOZ Kraków (@ktoz_krakow)

„To właśnie Agencja kolejny rok przygotowała kampanię dla naszych zwierzaków całkowicie pro bono! Jej nowa odsłona nie mogłaby zaistnieć bez cudownych Robert Makłowicz, Marcin Wasilewski i Maciej Musiał, którzy bez wahania zgodzili się użyczyć swojego wizerunku w szczytnym celu, a w czasie sesji dzielnie podnosili na duchu towarzyszących im czworonożnych modeli”, czytamy na Instagramie KTOZ Kraków.

Pomysł na kampanię spodobał się internautom. Dzięki zabawnym filmikom poznajemy urocze psy, które, jak się okazuje, mają wiele cech wspólnych ze swoimi partnerami na planie... Dlaczego Maciej Musiał „szuka domu”, Robert Makłowicz „zbiera na jedzenie”, a Twardziel (czyli Marcin Wasilewski) „zbiera na lekarza”? Sprawdźcie! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.