TYLKO U NAS!

Cleo pomogła swoim współpracownikom. Pandemia koronawirusa zostawiła ich bez dochodów

Czas izolacji wokalistka spędziła na ważnych przemyśleniach

Rafał Kowalski 27 września 2020 17:00

Wróciła do grania koncertów i cieszy się z premiery kolejnej płyty SuperNOVA. Cleo ma wiele powodów do zadowolenia, ale jeszcze kilka tygodni temu zdecydowanie tak nie było. Wokalistka, na której koncerty przychodzi tysiące ludzi, przez obostrzenia związane z koronawirusem nie mogła w ogóle występować. I choć na scenie wszyscy patrzą właśnie na 37-latkę, to na jej sukces pracuje kilkadziesiąt osób. Wszystkie w czasie pandemii zostały bez pracy…

Cleo o współpracownikach i koronawirusie

Kilka miesięcy bez występowania na scenie dały Cleo przestrzeń do zatrzymania się… „Ten rok był dość zwariowany i przez pandemię dał mi do myślenia. W końcu miałam czas zastanowić się nad swoim życiem. Byłam 3 miesiące w samotności i ciszy z własnego wyboru. Zaczęły mi się pewne refleksje… Przede wszystkim zdałam sobie sprawę, że żyję dla muzyki, ludzi i koncertów, a tych mi wciąż brakuje”, wyznała nam artystka.

Dodała też, że starała się pamiętać o dużej grupie ludzi, która z nią pracuje przy koncertach. Gdy tylko można było organizować pierwsze występy – mimo ogromnego ryzyka i wielu obostrzeń – 37-letnia gwiazda wpadła na pewien pomysł. „Czułam ciężar, że moi pracownicy pozostają bez pracy. Z myślą o nich zorganizowałam małą nadmorską trasę po amfiteatrach. Zdaję sobie sprawy, że każdy ma rodzinę, musi płacić rachunki… Te koncerty zagrałam dla mojej ekipy koncertowej, bym nie musiała obawiać się o ich przyszłość”, usłyszeliśmy od Cleo przed kamerą VIVY.pl.

Co jeszcze powiedziała nam piosenkarka? Zobacz wideo do końca. 

Cleo
Fot. materiały prasowe

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.