TYLKO U NAS!

Cleo pomogła swoim współpracownikom. Pandemia koronawirusa zostawiła ich bez dochodów

Czas izolacji wokalistka spędziła na ważnych przemyśleniach

Rafał Kowalski 27 września 2020 17:00

Wróciła do grania koncertów i cieszy się z premiery kolejnej płyty SuperNOVA. Cleo ma wiele powodów do zadowolenia, ale jeszcze kilka tygodni temu zdecydowanie tak nie było. Wokalistka, na której koncerty przychodzi tysiące ludzi, przez obostrzenia związane z koronawirusem nie mogła w ogóle występować. I choć na scenie wszyscy patrzą właśnie na 37-latkę, to na jej sukces pracuje kilkadziesiąt osób. Wszystkie w czasie pandemii zostały bez pracy…

Cleo o współpracownikach i koronawirusie

Kilka miesięcy bez występowania na scenie dały Cleo przestrzeń do zatrzymania się… „Ten rok był dość zwariowany i przez pandemię dał mi do myślenia. W końcu miałam czas zastanowić się nad swoim życiem. Byłam 3 miesiące w samotności i ciszy z własnego wyboru. Zaczęły mi się pewne refleksje… Przede wszystkim zdałam sobie sprawę, że żyję dla muzyki, ludzi i koncertów, a tych mi wciąż brakuje”, wyznała nam artystka.

Dodała też, że starała się pamiętać o dużej grupie ludzi, która z nią pracuje przy koncertach. Gdy tylko można było organizować pierwsze występy – mimo ogromnego ryzyka i wielu obostrzeń – 37-letnia gwiazda wpadła na pewien pomysł. „Czułam ciężar, że moi pracownicy pozostają bez pracy. Z myślą o nich zorganizowałam małą nadmorską trasę po amfiteatrach. Zdaję sobie sprawy, że każdy ma rodzinę, musi płacić rachunki… Te koncerty zagrałam dla mojej ekipy koncertowej, bym nie musiała obawiać się o ich przyszłość”, usłyszeliśmy od Cleo przed kamerą VIVY.pl.

Co jeszcze powiedziała nam piosenkarka? Zobacz wideo do końca. 

Cleo
Fot. materiały prasowe

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.