WIDEO VIVY.PL

Cleo musi spłacać dług wdzięczności wobec Donatana? Artysta szczerze nam odpowiedziała!

Czy jest szansa na kolejną współpracę z producentem?

Rafał Kowalski 22 września 2020 10:44

Ważny czas w zawodowym życiu Cleo! Wokalistka własnie wydała trzecią płytę. I choć na SuperNOVEJ jest kilka hitów a Joanna Klepko świetnie radzi sobie jako solowa piosenkarka, to wiele osób pamięta jej początki. Nie jest tajemnicą że artystka stała się bardzo znana po tym, jak do współpracy zaprosił ją Donatan. Czy gwiazda musi producentowi spłacać dług wdzięczności?

Cleo o Donatanie. Czy wrócą do współpracy?

Podczas wywiadu z okazji premiery krążka Cleo, zapytaliśmy ją o Donatana To on odkrył piosenkarkę około siedem lat temu. Czy dziś czuje, że ma wobec producenta dług wdzięczności? „Myślę, że nie ma tu już co spłacać. Tworzyliśmy taki team, w którym była symbioza. Każdy z nas miał jakieś korzyści. Byliśmy fajnym, zgranym zespołem, gdzie nikt nie jest nikomu nic winien. Po równo jesteśmy sobie wdzięczni. Życzymy sobie jak najlepiej”, wyznała nam Cleo.

Artystka mówiła o produkowaniu piosenek u boku Donatana w czasie przeszłym… Czy jest szansa, że to nie koniec ich współpracy? „Na razie nie działamy razem muzycznie, ale może do tego wrócimy? Czemu nie!” zapewniła dziennikarza VIVY.pl piosenkarka.

Więcej sekretów dotyczących nowej płyty Cleo poznasz oglądając nasze wideo do końca. Wokalistka będzie też gościem Kuby Wojewódzkiego – dziś o 22:30 w TVN. Pewnie i tam zdradzi nieco więcej na temat krążka… Będziecie śledzić ten wywiad? 

Cleo
Fot. materiały prasowe

Cleo, Donatan
Fot. East News

TAGI #wideo #Donatan #Cleo

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.