TYLKO U NAS!

Po czterech latach Cleo wraca z nową płytą: „Pisanie po rozstaniu było dla mnie terapią”

W nowym klipie artystki wystąpi laureat Big Brothera Kamil Lemieszewski!

Rafał Kowalski 19 września 2020 19:22

Słowem SuperNOVA została nazwana trzecia płyta Cleo, która swoją premierę miała 18 września. W rozmowie z VIVĄ.pl Joanna Klepko zdradziła, które piosenki są jej najbliższe, czy pisanie pomogło uporać się jej z trudnymi emocjami i jak ocenia zdolności aktorskie zwycięzcy Big Brothera, który zagrał w jej najnowszym klipie. 

Cleo o Kamilu Lemieszewskim i płycie SuperNOVA

Ulubienica publiczności przygotowała w związku z premierą krążka wiele niespodzianek. Jedną z nich jest kolejny klip, który będzie promował płytę. Jego nazwa jest jeszcze tajemnicą, ale jak udało się nam dowiedzieć, w teledysku wziął udział Kamil Lemieszewski – ekscentryczny uczestnik show TVN7. Co powiedziała nam na jego temat Cleo? „Jeszcze się nie poznaliśmy spotykając twarzą w twarz, bo pracowaliśmy zdalnie. Ja swoje sceny kręciłam na Jamajce, a on w polskich górach. Widziałam końcowy obrazek, miałam okazję ocenić zdolności aktorskie. Dla mnie piątka z plusem”, wyznała 37-letni gwiazda VIVIE.pl.

Poza tym dowiedzieliśmy się, że wśród kilkunastu nowych piosenek jedna ma szczególne znaczenie dla Cleo. Utwór powstał po tym, jak wokalistka rozstała się ze swoim ukochanym. „Myślę, że pisanie piosenki Brak w trudnym momencie życia było poniekąd dla mnie terapią. Ale też mam w sobie bardzo dużo empatii i chciałam, by inni mogli w numerze znaleźć te same emocje co ja”, zdradziła nam piosenkarka i dodała, że dziś nie ma złamanego serca. „Wszystkie emocje w sobie już przetrawiłam i ten rozdział zamknęłam. Teraz cieszę się, że przez to co mnie spotkało, mogę trafić do serc słuchaczy”, usłyszeliśmy od Cleo.

O czym jeszcze porozmawialiśmy z piosenkarką w pierwszej części wywiadu? Sprawdź oglądając wideo do końca. 

Cleo
Fot. materiały prasowe

Kamil Lemieszewski, Big Brother
Fot. AKPA

Cleo
Fot. materiały prasowe

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.