TYLKO U NAS!

Anna Kalczyńska o hejcie: „Portale plotkarskie uważam za największe zło medialnego świata”

Jak radzi sobie z krytyką?

Olga Figaszewska 5 kwietnia 2018 19:30

Żyjemy w bezlitosnych czasach - erze Internetu, gdzie stale podlegamy ocenie innych. O wiele trudniej funkcjonuje się  z tym osobom publicznym. Gwiazdy strzegą swojej prywatności i nie chcą, by ktokolwiek rościł sobie prawo do ingerowania w ich życie osobiste. Trudno się temu dziwić. Ich każdy krok, gest jest pod obstrzałem mediów czy użytkowników sieci. „Pierwszą największą niespodzianką, jest to, że show-biznes w Polsce jest bardzo poważny. Trzeba się kontrolować na każdym kroku. To gra pozorów. Trzeba się pilnować”, mówi nam Anna Kalczyńska. Czy padła ofiarą hejtu?

Anna Kalczyńska o hejcie. Jak radzi sobie z krytyką?

Na co dzień prowadzi poranne wydanie Dzień Dobry TVN. Jej każdy gest, wypowiedź może być użyte przeciwko niej. Czy doświadczyła fali krytyki? Jak sobie z nią radzi?

„Portale plotkarskie uważam za największe zło współczesnego świata medialnego. Robią bardzo dużo złego nie tylko nam, osobom, które obierają sobie za cel, ale również osobom, które zachęcają do tego, żeby na taki hejt mogły sobie pozwalać. Odważyłabym się postawić tezę, że hejt jest napędzany taką, a nie inną retoryką, którą czytamy na tych portalach. Jak sobie z tym poradzić? Nie ma takiego sposobu. Trzeba nie dawać im powodów do takich uwag i się bardzo kontrolować”, tłumaczy dziennikarka.

Co jeszcze zdradziła? Zapraszamy do obejrzenia naszego video!

Cały wywiad z Anną Kalczyńską w nowej VIVIE! w kioskach już od 5 kwietnia!

Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018 OKŁADKA
Fot. Olga Majrowska

Co jeszcze w nowej VIVIE! 7/2018?

Jaką cenę Barbara Bursztynowicz zapłaciła za rolę w Klanie? Robert Sowa zdradza, gdzie zrodziła się jego kulinarna „działalność” i czy zdarza mu się przypalić... ziemniaki. Po raz pierwszy razem! Beata Pawlikowska, do niedawna szczęśliwa singielka, w końcu znalazła miłość! Kim jest jej ukochany? Oprócz tego: Niezwykła historia Stephena Hawkinga. Mówił: „Odkrycie naukowe nie jest może lepsze od seksu, ale satysfakcja trwa dłużej”. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.