Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Luksus? To jakby nie powiedzieć nic. Takich wnętrz zazdrościli Annie Kalczyńskiej wszyscy

Tak mieszkała dziennikarka

Karol Sowa 20 maja 2024 10:06
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska ma za sobą trudny okres. Przypomnijmy, że z dnia na dzień musiała rozstać się z programem — Dzień Dobry TVN. To był dla niej wielki cios. Od tamtego momentu minęło jednak wiele czasu. Teraz przekazała kolejną smutną wiadomość.

Anna Kalczyńska żegna się z domem

Anna Kalczyńska z programem śniadaniowym Dzień Dobry TVN była związana od 2014 do 2023 roku. Niestety w ubiegłym roku musiała pożegnać się z uwielbianym przez nią formatem. I choć na początku nie było jej łatwo, teraz znów czerpie radość z życia. O wszystkim informuje swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Tak też było ostatnio. Prezenterka wyznała, że po 12 latach wyprowadziła się z ukochanego domu. „A więc żegnaj, stary domu! Już ponad rok mieszkamy gdzie indziej, ale dziś odwiedziłam miejsce, w którym przeżyliśmy 12 pięknych lat, pełnych cudownej energii, dalekich wyjazdów i radosnych powrotów, wielu ciekawych przygód, rozmów, początków przyjaźni i fajnych relacji. To w tym domu rosły nasze dzieci, tu ćwiczyły pozycje baletowe, boksowały, ubierały choinki, piekły pierniczki, szukały w Wielkanoc czekoladowych skarbów w ogrodzie, do tego miejsca zapraszaliśmy naszych bliskich, których już z nami nie ma... Będzie co wspominać. Trzeba dużo zapamiętać. Nie jest łatwo się żegnać. Czy też przywiązujecie się do miejsc, czy tylko ja leję dziś krokodyle łzy?", czytamy. 

CZYTAJ TEŻ: Syn Michała Koterskiego przerwał sztafetę pokoleń. To największy sukces aktora. "Dzisiaj jestem szczęśliwym rodzicem"

Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Tak mieszkała Anna Kalczyńska 

Przy okazji Anna Kalczyńska pochwaliła się wnętrzami swojego domu. Najwięcej uwagi fanów przyciągnął wyjątkowy, eklektyczny styl. Dziennikarka miała również swoje miejsce na relaks, jakim był taras. W dodatku nie zabrakło atrakcji dla pociech. Ogródek był wypełniony różnymi zabawkami, takimi jak zjeżdżalnia. 

Duże zainteresowanie wzbudził też jasny salon oraz kuchnia w białej zabudowie. Prezenterka opublikowała również kilka rodzinnych fotografii, które zrobiła właśnie w tym domu. 

Oto one:

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wyprawiła synowi komunię bez drogich prezentów, podzieliła internautów. Teraz dodała coś jeszcze

Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.