DZIEŃ MATKI 2023

Kochają, wspierają, motywują, czyli gwiazdy i ich mamy w sesji dla magazynu VIVA!

Wyjątkowe chwile uwieczniliśmy na zdjęciach!

Gabriela Czernecka 26 maja 2023 10:22

Dziś ich święto! Dzień Matki to wyjątkowy dzień dla milionów kobiet na całym świecie. Również dla tych, których twarze zdobią pierwsze strony gazet. Na naszych łamach uwiecznialiśmy ważne momenty gwiazd z rodzicielkami oraz popularnych kobiet z ich latoroślami. Przykład? Anna Kalczyńska i Hanna Rowicka, Anna Starmach w zjawiskowej sesji ciążowej czy Małgorzata Rozenek-Majdan z trójką swoich synów - Henrykiem, Tadeuszem i Stanisławem. Każdej sesji towarzyszyły niezwykłe emocje i jeszcze bardziej emocjonalne wyznania.

Gwiazdy i mamy w sesjach VIVY!

Rok 2021 rozpoczęliśmy sesją dwóch niezwykłych kobiet. To miała być rozmowa o więzi matki i córki. I była, ale zyskała także inny – egzystencjalny wymiar. Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby, w czym tkwi sekret udanych rodzinnych relacji i czy matka i córka mogą się przyjaźnić, Halina Rowicka i Anna Kalczyńska opowiedziały Krystynie Pytlakowskiej: „Byłyśmy bardzo blisko ze sobą, chociaż trudno to nazwać przyjaźnią. To głębsza więź niż przyjaźń”, mówiła nam Anna Kalczyńska.

ZobaczDzień Matki 2022! Przypominamy najpiękniejsze rodzinne sesje VIVY!

Anna Kalczyńska, Halina Rowicka, Viva! 1/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Macierzyństwem od 2020 roku po raz trzeci może cieszyć się Małgorzata Rozenek-Majdan. Wraz z mężem, Radosławem Majdanem byli nieustępliwi w walce o swoje dziecko. Po trzech latach odnieśli sukces. „Dar od losu”, mówili o Henryku i śmiali się, że rozpoznaliby go wśród miliona innych niemowlaków. O poświęceniu, wdzięczności i wyboistej drodze do szczęścia Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w przejmujący sposób opowiedzieli Beacie Nowickiej. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Poruszająco o relacji z mamą opowiedziała nam przed laty Patricia Kazadi. „Wzięłam od rodziny to, co najlepsze: charakter babci, mózg taty, a serce mamy”, mówiła w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w 2014 roku. 

Patricia Kazadi, VIVA! styczeń 2014
Fot. Robert Wolański

„Rozumiem, dlaczego matki uważają, że ich dziecko jest niezwykłe”, mówiła nam z kolei Weronika Marczuk w 2020 roku zaledwie kilka miesięcy po narodzinach córeczki Ani. „Magiczna chwila, której żadne obawy czy ból nie mogą zakłócić. Od pierwszego momentu czułam się tak, jakbym od dawna była jej matką. Nic mnie nie dziwiło. I ten jej nosek do góry, i usteczka wykrojone w kokardkę. Nie musiałam się uczyć odruchu opiekuńczości, on się od razu pojawia”, opowiadała o narodzinach córki Krystynie Pytlakowskiej

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska
 

Za nami także kilka przepięknych sesji mam ze swoimi dziećmi, które zrealizowaliśmy w 2023 roku. Pamiątkowych fotografii doczekały się m.in.: Katarzyna Zdanowicz z mamą Ulą czy Karolina Szostak z mamą Marylą.

Sprawdź teżKarolina Szostak z mamą Marylą: „Zamieniłyśmy się rolami. Kiedyś mama bardzo dbała o mnie. Teraz ja tak samo dbam o nią"

Katarzyna Zdanowicz, Urszula Włodarczyk, Katarzyna Zdanowicz, Viva! Eko 9/2023
Fot. Krzysztof Opaliński

Karolina Szostak, mama, Maryla Szostak, VIVA! 5/2023
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wszystkim mamom życzymy dziś w dniu ich święta wszystkiego, co najlepsze!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.