DZIEŃ MATKI 2021

Kochają, wspierają, motywują, czyli gwiazdy i ich mamy w sesji dla magazynu VIVA!

Wyjątkowe chwile uwieczniliśmy na zdjęciach!

Gabriela Czernecka 26 maja 2021 17:42

Dzień Matki to wyjątkowy dzień dla wielu kobiet na całym świecie. Także dla gwiazd. Te chętnie dzielą się w sieci wspólnymi fotografiami ze swoimi mamami bądź ze swoimi dziećmi. Na łamach naszego magazynu wielokrotnie gościły mamy ze swoimi znanymi dziećmi, jak na przykład Anna Kalczyńska i Hanna Rowicka, ale i gwiazdy w roli mam jak Anna Starmach w zjawiskowej sesji ciążowej czy Małgorzata Rozenek-Majdan z trójką swoich synów - Henrykiem, Tadeuszem i Stanisławem. Każdej sesji towarzyszyły niezwykłe emocje i jeszcze bardziej emocjonalne wyznania.

Gwiazdy i mamy w sesjach VIVY!

Ten rok rozpoczęliśmy sesją dwóch niezwykłych kobiet. To miała być rozmowa o więzi matki i córki. I była, ale zyskała także inny – egzystencjalny wymiar. Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby, w czym tkwi sekret udanych rodzinnych relacji i czy matka i córka mogą się przyjaźnić, Halina Rowicka i Anna Kalczyńska opowiedziały Krystynie Pytlakowskiej: „Byłyśmy bardzo blisko ze sobą, chociaż trudno to nazwać przyjaźnią. To głębsza więź niż przyjaźń”, mówiła nam Anna Kalczyńska.

ZobaczDzień Matki 2021! Przypominamy najpiękniejsze rodzinne sesje VIVY!

Anna Kalczyńska, Halina Rowicka, Viva! 1/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Macierzyństwem od roku po raz trzeci może cieszyć się Małgorzata Rozenek-Majdan. Wraz z mężem, Radosławem Majdanem byli nieustępliwi w walce o swoje dziecko. Po trzech latach odnieśli sukces. „Dar od losu”, mówili o Henryku i śmiali się, że rozpoznaliby go wśród miliona innych niemowlaków. O poświęceniu, wdzięczności i wyboistej drodze do szczęścia Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w przejmujący sposób opowiedzieli Beacie Nowickiej. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Poruszająco o relacji z mamą opowiedziała nam przed laty Patricia Kazadi. „Wzięłam od rodziny to, co najlepsze: charakter babci, mózg taty, a serce mamy”, mówiła w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w 2014 roku. 

Patricia Kazadi, VIVA! styczeń 2014
Fot. Robert Wolański

„Rozumiem, dlaczego matki uważają, że ich dziecko jest niezwykłe”, mówiła nam z kolei Weronika Marczuk w 2020 roku zaledwie kilka miesięcy po narodzinach córeczki Ani. „agiczna chwila, której żadne obawy czy ból nie mogą zakłócić. Od pierwszego momentu czułam się tak, jakbym od dawna była jej matką. Nic mnie nie dziwiło. I ten jej nosek do góry, i usteczka wykrojone w kokardkę. Nie musiałam się uczyć odruchu opiekuńczości, on się od razu pojawia”, opowiadała o narodzinach córki Krystynie Pytlakowskiej

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska
 

Wszystkim mamom życzymy dziś w dniu ich święta wszystkiego, co najlepsze!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.