WIDEO VIVY.PL

Agata Młynarska szczerze o chorobie: „Pół roku temu miałam problemy z chodzeniem...”

Jak dziś czuje się dziennikarka?

Rafał Kowalski 5 września 2021 08:53

Agata Młynarska nie ukrywa od kilku lat, że cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. To zespół przypadłości dokuczający jelitom, ale w przypadku dziennikarki ból przeniósł się też w inne części organizmu. Gwiazda TVN Style przyznała w rozmowie z VIVĄ, że pół roku temu miała duże problemy z nogami.

Agata Młynarska nie mogła chodzić przez chorobę

Podczas spotkania z dziennikarką zapytaliśmy, jak się dziś czuje. „Czuję się bardzo dobrze, dzisiaj miałam zastrzyk z kolejnej porcji leczenia biologicznego. Mówię o tym, co staram się popularyzować tę formę leczenia. Dzięki temu jestem w stanie normalnie funkcjonować i chodzić, co dziś jest możliwe”, przyznała VIVIE.pl ulubienica publiczności.

Przypomnijmy, że był w życiu prezenterki czas, w którym przez dyskomfort związany z chorobą, Agata Młynarska unikała długich wyjść z domu. Ostatnie miesiące gwiazda spędziła w Hiszpanii, gdzie chciała odpocząć i być bliżej ukochanego. W trakcie życia na południu Europy pojawił się inny problem. „Pół roku temu miałam problem z chodzeniem. Wszystko przez to, że moje stawy zaatakowała moja choroba Leśniowskiego-Crohna. Teraz po dłuższej terapii jest efekt”, powiedziała nam pani Agata.

CZYTAJ TEŻ: Agata Młynarska szczerze o życiu z chorobą: „Brak sił odbiera mi wszelką perspektywę”

Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Agata Młynarska o badaniach

Dzieląc się swoimi trudnymi doświadczeniami, dziennikarka chciałaby innych zachęcić do obserwowania swojego organizmu.  „Ja tak miałam, że miałam chory tylko jeden staw w palcu. Bagatelizowałam to, a potem zaczęły boleć mnie pięty, kolana, łokcie. Aż w końcu nie mogłam któregoś dnia wstać z łóżka. Było za późno i trzeba było uderzać z większej armaty. Więc dbajcie proszę o regularne badania”, usłyszeliśmy.

A gdzie zawodowo Agata Młynarska będzie udzielać się tej jesieni? Sprawdźcie nasze wideo. Gwiazda TVN Style nagrała między innymi program o seksie.

Życzymy dużo zdrowia! 

Czytaj też: Syn Agaty Młynarskiej będzie miał drugi ślub! Mama Tadeusza nie była na poprzednim...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.