WIDEO VIVY.PL

Agata Młynarska szczerze o chorobie: „Pół roku temu miałam problemy z chodzeniem...”

Jak dziś czuje się dziennikarka?

Rafał Kowalski 5 września 2021 08:53

Agata Młynarska nie ukrywa od kilku lat, że cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. To zespół przypadłości dokuczający jelitom, ale w przypadku dziennikarki ból przeniósł się też w inne części organizmu. Gwiazda TVN Style przyznała w rozmowie z VIVĄ, że pół roku temu miała duże problemy z nogami.

Agata Młynarska nie mogła chodzić przez chorobę

Podczas spotkania z dziennikarką zapytaliśmy, jak się dziś czuje. „Czuję się bardzo dobrze, dzisiaj miałam zastrzyk z kolejnej porcji leczenia biologicznego. Mówię o tym, co staram się popularyzować tę formę leczenia. Dzięki temu jestem w stanie normalnie funkcjonować i chodzić, co dziś jest możliwe”, przyznała VIVIE.pl ulubienica publiczności.

Przypomnijmy, że był w życiu prezenterki czas, w którym przez dyskomfort związany z chorobą, Agata Młynarska unikała długich wyjść z domu. Ostatnie miesiące gwiazda spędziła w Hiszpanii, gdzie chciała odpocząć i być bliżej ukochanego. W trakcie życia na południu Europy pojawił się inny problem. „Pół roku temu miałam problem z chodzeniem. Wszystko przez to, że moje stawy zaatakowała moja choroba Leśniowskiego-Crohna. Teraz po dłuższej terapii jest efekt”, powiedziała nam pani Agata.

CZYTAJ TEŻ: Agata Młynarska szczerze o życiu z chorobą: „Brak sił odbiera mi wszelką perspektywę”

Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Agata Młynarska o badaniach

Dzieląc się swoimi trudnymi doświadczeniami, dziennikarka chciałaby innych zachęcić do obserwowania swojego organizmu.  „Ja tak miałam, że miałam chory tylko jeden staw w palcu. Bagatelizowałam to, a potem zaczęły boleć mnie pięty, kolana, łokcie. Aż w końcu nie mogłam któregoś dnia wstać z łóżka. Było za późno i trzeba było uderzać z większej armaty. Więc dbajcie proszę o regularne badania”, usłyszeliśmy.

A gdzie zawodowo Agata Młynarska będzie udzielać się tej jesieni? Sprawdźcie nasze wideo. Gwiazda TVN Style nagrała między innymi program o seksie.

Życzymy dużo zdrowia! 

Czytaj też: Syn Agaty Młynarskiej będzie miał drugi ślub! Mama Tadeusza nie była na poprzednim...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.