WIDEO VIVY.PL

Syn Agaty Młynarskiej będzie miał drugi ślub! Mama Tadeusza nie była na poprzednim...

Dlaczego? Tylko nam dziennikarka opowiedziała o szczegółach

Rafał Kowalski 31 sierpnia 2021 06:55

Jesienna ramówka TVN okazała się okazją do spotkania z Agatą Młynarską i zapytania o sprawy zawodowe oraz osobiste. Dziennikarka podzieli się z nami już wkrótce wiedzą na temat zdrowia, kobiecości i seksu w programie Bez tabu na kanale TVN Style. Z kolei jeśli chodzi o prywatne losy ulubienicy widzów, to okazuje się, że mama dwóch synów jednemu z nich chce pomóc zorganizować drugi ślub!

Agata Młynarska o ślubie syna w USA 

Tadeusz Kieniewicz to syn Agaty Młynarskiej i jej byłego męża Leszka Kieniewicza. Wybitny 31-letni operator filmowy wyjechał kilka lat temu do Stanów Zjednoczonych i tam wraz z partnerką buduje swoją przyszłość. Na krótko przed pojawieniem się na całym świecie koronawirusa, para wzięła ślub. „Tadeusz mieszka w Los Angeles. Tam ożenił się z cudowną dziewczyną, Sylwią, moją synową. Piękną, mądrą, wspaniałą. I tam walczą z trudami pandemii w różny sposób. Na początku mieli trudną sytuację jak wszyscy”, wspomniała dziennikarka VIVIE.pl.

Przy okazji zdradziła, dlaczego nie była obecna na ślubie Tadeusza i Sylwii. „Ślub odbył się tuż przed pandemią. Ja nie mogłam z nimi dzielić tych chwil, bo wszystko się odbyło w Stanach, gdzie ja już nie mogłam przyjechać. Tylko mój brat poleciał na ślub mojego syna”, wyznała gwiazda w rozmowie z Rafałem Kowalskim. A czy ulubienicy widzów, jako mamie pana młodego nie było smutno, że nie dzieli z nowożeńcami ich ważnego dnia? „Nie było mi smutno, bo wszystko mi transmitowano przez internet. Więc byłam tak jakby obecna i widziałam to”, podkreśliła przed naszą kamerą prezenterka.

ZOBACZ TEŻ: „Bardzo chciałam usłyszeć, że mnie kocha. Pomogła mi dopiero terapia”. Poruszające wyznanie Agaty Młynarskiej o ojcu

Stanisław (z lewej) i Tadeusz (z prawej) Kieniewiczowie w sesji dla VIVY!

Agata Młynarska z synami, Stanisław i Tadeusz Kieniewicz, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Tadeusz Kieniewicz weźmie drugi ślub w Polsce

Agata Młynarska zaskoczyła nas na koniec dobrą wiadomością. Okazuje się, że cała rodzina będzie miała jeszcze jedną okazję, by pogratulować Tadeuszowi Kieniewiczowi ożenienia się. Operatora i wybrankę jego serca czeka bowiem drugi ślub! „Uroczystość była bardzo skromna, bo i oni są skromni. Nie mają środków na to, by robić nie wiadomo co. Powiedzieli sobie „tak” w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego, ale… ten większy ślub szykujemy w Polsce! Jak tylko będzie to możliwe”, zdradziła VIVIE.pl dziennikarka.

Nie możemy doczekać się relacji sławnej mamy w tej imprezy. Tadeuszowi i Sylwii życzymy mnóstwo miłości. A co słychać u drugiego jej syna, Stanisława? Obejrzyj nasze wideo i dowiedz się! 

Zobacz Agata Młynarska o synach: „Ich miłość nas uskrzydla, daje poczucie sensu i spełnienia”

Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.