WIDEO VIVY.PL

Syn Agaty Młynarskiej będzie miał drugi ślub! Mama Tadeusza nie była na poprzednim...

Dlaczego? Tylko nam dziennikarka opowiedziała o szczegółach

Rafał Kowalski 31 sierpnia 2021 06:55

Jesienna ramówka TVN okazała się okazją do spotkania z Agatą Młynarską i zapytania o sprawy zawodowe oraz osobiste. Dziennikarka podzieli się z nami już wkrótce wiedzą na temat zdrowia, kobiecości i seksu w programie Bez tabu na kanale TVN Style. Z kolei jeśli chodzi o prywatne losy ulubienicy widzów, to okazuje się, że mama dwóch synów jednemu z nich chce pomóc zorganizować drugi ślub!

Agata Młynarska o ślubie syna w USA 

Tadeusz Kieniewicz to syn Agaty Młynarskiej i jej byłego męża Leszka Kieniewicza. Wybitny 31-letni operator filmowy wyjechał kilka lat temu do Stanów Zjednoczonych i tam wraz z partnerką buduje swoją przyszłość. Na krótko przed pojawieniem się na całym świecie koronawirusa, para wzięła ślub. „Tadeusz mieszka w Los Angeles. Tam ożenił się z cudowną dziewczyną, Sylwią, moją synową. Piękną, mądrą, wspaniałą. I tam walczą z trudami pandemii w różny sposób. Na początku mieli trudną sytuację jak wszyscy”, wspomniała dziennikarka VIVIE.pl.

Przy okazji zdradziła, dlaczego nie była obecna na ślubie Tadeusza i Sylwii. „Ślub odbył się tuż przed pandemią. Ja nie mogłam z nimi dzielić tych chwil, bo wszystko się odbyło w Stanach, gdzie ja już nie mogłam przyjechać. Tylko mój brat poleciał na ślub mojego syna”, wyznała gwiazda w rozmowie z Rafałem Kowalskim. A czy ulubienicy widzów, jako mamie pana młodego nie było smutno, że nie dzieli z nowożeńcami ich ważnego dnia? „Nie było mi smutno, bo wszystko mi transmitowano przez internet. Więc byłam tak jakby obecna i widziałam to”, podkreśliła przed naszą kamerą prezenterka.

ZOBACZ TEŻ: „Bardzo chciałam usłyszeć, że mnie kocha. Pomogła mi dopiero terapia”. Poruszające wyznanie Agaty Młynarskiej o ojcu

Stanisław (z lewej) i Tadeusz (z prawej) Kieniewiczowie w sesji dla VIVY!

Agata Młynarska z synami, Stanisław i Tadeusz Kieniewicz, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Tadeusz Kieniewicz weźmie drugi ślub w Polsce

Agata Młynarska zaskoczyła nas na koniec dobrą wiadomością. Okazuje się, że cała rodzina będzie miała jeszcze jedną okazję, by pogratulować Tadeuszowi Kieniewiczowi ożenienia się. Operatora i wybrankę jego serca czeka bowiem drugi ślub! „Uroczystość była bardzo skromna, bo i oni są skromni. Nie mają środków na to, by robić nie wiadomo co. Powiedzieli sobie „tak” w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego, ale… ten większy ślub szykujemy w Polsce! Jak tylko będzie to możliwe”, zdradziła VIVIE.pl dziennikarka.

Nie możemy doczekać się relacji sławnej mamy w tej imprezy. Tadeuszowi i Sylwii życzymy mnóstwo miłości. A co słychać u drugiego jej syna, Stanisława? Obejrzyj nasze wideo i dowiedz się! 

Zobacz Agata Młynarska o synach: „Ich miłość nas uskrzydla, daje poczucie sensu i spełnienia”

Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?