Zobacz, jak teraz wyglądają Stanisław i Tadeusz

Olga Figaszewska 8 lipca 2021 18:42

Agata Młynarska za wszelką cenę stara się chronić prywatność rodziny. Rzadko wypowiada się na temat dzieci i unika medialnego rozgłosu. Dziennikarka jest dumna mamą dwóch synów: Stanisława i Tadeusza Kieniewiczów, a także przybranych córek, Alicji i Sylwii. O swojej niezwykłej relacji  z dziewczętami kilka lat temu opowiedziała w VIVIE!. A czym zajmują się synowie gwiazdy? 

Agata Młynarska o dzieciach w VIVIE!

Agata Młynarska jest dumna ze swoich pociech. „My się po prostu bardzo kochamy i tęsknimy za sobą”, mówiła w jednym z naszych wywiadów. Wspólnie z byłym mężem, doktorem historii, Leszkiem Kieniewiczem doczekała się synów: Tadeusza i Stanisława. 

,,Gdy rozstałam się z ojcem chłopców, Staś miał osiem lat, a Tadzio cztery. Z moim byłym mężem ustaliliśmy, że nie będzie między nami konfliktów na temat dzieci. I tak jest do dzisiaj. Łączą nas przyjacielskie relacje. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Leszka, który uczestniczył w naszym życiu. Bywało, że jeszcze po rozwodzie jeździliśmy razem na narty", zwierzała się gwiazda. 

Z synami łączy ją wyjątkowa więź. A jaką jest mamą? Stanisław Kieniewicz i Tadeusz Kieniewicz w 2019 roku w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY!, mówili o niej z czułością. 

„Wspaniałą. Jeżeli kiedyś wydawało mi się, że chciałbym mieć inną mamę, popełniałem błąd”, mówił Stanisław. A Tadeusz dodawał: „A ja zawsze uważałem, że mam supermamę. I nigdy nie miałem do niej żadnych pretensji, nawet wtedy, gdy rozstała się z tatą”. Jak w każdej rodzinie, i u nich zdarzają się kłótnie i nieporozumienia. Ale oni przede wszystkim  wzajemnie się ubezpieczają i zapewniają bezpieczeństwo.

Zobacz też: „Bardzo chciałam usłyszeć, że mnie kocha. Pomogła mi dopiero terapia”. Poruszające wyznanie Agaty Młynarskiej o ojcu

Kim są synowie Agaty Młynarskiej? Czym zajmują się Stanisław Kieniewicz i Tadeusz Kieniewicz? 

Najstarszy syn dziennikarki, Stanisław Kieniewicz jest już dumnym mężem i tatą córeczek: Julii i Klary. Przez wiele lat związany był z polityką. Pracował między innymi w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, zajmował stanowisko eksperta ds. protokoły dyplomatycznego. W pewnym momencie postanowił postawić wszystko na jedną kartę. Syn dziennikarki poświęcił się pasji do wspinaczki i dziś jest instruktorem. 

,,Pochodzę z rodziny, gdzie z jednej strony była bardzo duża artystyczna tradycja, z drugiej, od strony taty, miałem rodzinę historyków. I wspinanie okazało się takim fajnym schronieniem od tych dwóch wpływów. Ukrywałem się w skałach, systematycznie wyjeżdżałem, żeby się wspinać", mówił w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

,,To jest bardzo holistyczny sposób na życie. Trzeba pracować nad całym ciałem i psychiką, budować doświadczenie. To jest bardzo trudna i wymagająca droga", dodawał. 

Zobacz też: Agata Młynarska: „Ich miłość nas uskrzydla, daje poczucie sensu i spełnienia”

Agata Młynarska jest dumna z osiągnięć syna. Zawsze wspiera go w wyborach, których dokonuje.  W czerwcu 2021 roku Stanisław Kieniewicz obchodził 36 urodziny. Z okazji jego święta na Instagramie mamy pojawił się wyjątkowy wpis.

,,Od 36 lat każdego dnia doceniam obecność tego faceta w moim życiu. Wyrósł na wspaniałego, dobrego, uczciwego, mądrego człowieka z ogromną pasją. Definiuje go ojcostwo. Patrząc na czułość, zaangażowanie i oddanie Stasia jako ojca, myślę sobie, że fajnie mają jego córki. Staś był moim wyzwaniem, urodziłam go mając 20 lat. Niczego nie wiedziałam o dorosłym życiu i roli matki. Ale się udało! Możemy teraz ze Stasiem przybić piątkę! Wiem, że zawsze mogę na niego liczyć. Życzę mu siły w drodze na górskie i życiowe szczyty. I dziękuję moim synom, że wybrali mnie na swoją mamę", pisała Agata Młynarska. 

Z kolei Tadeusz Kieniewicz interesuje się filmem. Niewiele osób wie, że syn Agaty Młynarskiej współpracował przy produkcji holenderskiego filmu pt. „Bezness as usual”.

„Miał przyjemność odpowiadać za część narracyjną zdjęć do tego filmu. Jestem dumna z Tadzia i szczerze mu gratuluję pasji, talentu i wytrwałości. Jest to efekt dwóch lat pracy. Film będzie można także podziwiać na niektórych festiwalach w Europie. Jego tematem jest sex turystyka. Bogate europejki jeżdżą np. do Tunezji, by za pieniądze oddać się krótkiej chwili szaleństwa i rozkoszy. Po latach 'owoce' miłości pragną poznać swoich ojców i ich rodziny. Wstrząsający film. Mam nadzieję, że zobaczymy go w Polsce”, pisała dumna prezenterka na Facebooku. 

Swoją pasją podąża od dziecka. Kocha film, muzykę i wspinaczkę. Tadeusz Kieniewicz jako operator filmowy ma na swoim koncie festiwale w Locarno, NYC czy Toronto. Nikt nie przypuszczał, że kamera, którą otrzymał na pierwszą komunię zaprowadzi go do miejsca, w którym jest teraz. Niedawno młodszy syn dziennikarki obchodził swoje 32. urodziny.

,,Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym❤️❤️❤️ Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje. Dostawał nagrody a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej, odważnej decyzji", pisała Agata Młynarska. 

A my przypominamy wyjątkową sesję VIVY! Agata Młynarska pojawiła się przed naszym obiektywem wraz z synami: Tadeuszem i Stanisławem.  

1/6
Agata Młynarska z synami, Stanisław i Tadeusz Kieniewicz, VIVA! nr 11, maj 2019
Copyright @Krzysztof Opaliński
1/6

Stanisław Kieniewicz  i Tadeusz Kieniewicz w sesji VIVY! z 2019 roku

2/6
Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Copyright @Krzysztof Opaliński
2/6

3/6
Agata Młynarska z rodziną, Agata Młynarska, Przemysław Schmidt
Copyright @East News
3/6

Na zdjęciu:  Agata Młynarska z mężem Przemysławem Schmidtem i synem Stanisławem Kieniewiczem na premierze filmu „Młynarski. Piosenka finałowa” w reżyserii Alicji Albrecht

4/6
Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Copyright @Krzysztof Opaliński
4/6

5/6
Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Copyright @Krzysztof Opaliński
5/6

6/6
Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Copyright @Krzysztof Opaliński
6/6

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.