Olga Figaszewska 30 października 2017 16:00
1/4
Agata Młynarska z rodziną, Agata Młynarska, Przemysław Schmidt
Copyright @East News
1/4

Agata Młynarska za wszelką cenę stara się chronić prywatność rodziny. Rzadko wypowiada się na temat dzieci i unika medialnego rozgłosu. Tym razem zrobiła wyjątek!

 

Zobacz też: Dzieci Wojciecha Młynarskiego, Agata, Paulina i Jan, po raz pierwszy mówią o jego chorobie psychicznej

 

27 października odbyła się premiera filmu „Młynarski. Piosenka finałowa” w reżyserii Alicji Albrecht. Za zdjęcia odpowiada młodszy wnuk artysty, Tadeusz Kieniewicz. Na gali nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionych z Wojciechem Młynarskim artystów: Stana Borysa, Pawła Królikowskiego, Joanny Kurowskiej, Tadeusza Drozda, a także rodziny. Po raz pierwszy od dawna, Agata Młynarska pojawiła się w towarzystwie synów i męża, Przemysława Schmidta.

 

O ile o przybranych córkach, dziennikarka opowiada dość często, to o Stanisławie i Tadeuszu wiemy niewiele. Czym się zajmują? Jak wyglądają? Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

Zobacz też: „Bardzo chciałam usłyszeć, że mnie kocha. Pomogła mi dopiero terapia”. Poruszające wyznanie Agaty Młynarskiej o ojcu

2/4
Agata Młynarska na premierze filmu o Wojciechu Młynarskim
Copyright @East News
2/4

Dziennikarka jest dumna mamą dwóch synów: Stanisława i Tadeusza Kieniewiczów, a także przybranych córek, Alicji i Sylwii. A o swojej niezwykłej relacji  z dziewczynkami, kilka lat temu opowiedziała w VIVIE!.

 

W 1997 roku, Agata Młynarka nagrywała specjalny odcinek z serii „I ty możesz zostać świętym Mikołajem”. Nie spodziewała się, że ten dzień może na zawsze odmienić jej życie. Spośród wszystkich wychowanków, to właśnie Sylwia zwróciła jej uwagę. Zapytana o to, co chciałaby dostać w prezencie, odpowiedziała: „A ja bym chciała odwiedzić w domu panią Agatę”. Dziennikarka postanowiła spełnić to życzenie. Od tamtej pory, wszystko się zmieniło.

 

Nikt nie był przygotowany na nadchodzące zmiany. Agata również podkreślała, że nie planowała powiększać rodziny. Skończyło się na tym, że Sylwia została w jej życiu na zawsze. Potem do ich grona dołączyła Alicja. Niedawno Sylwia Mor wyszła za mąż. Dziennikarka podzieliła się z fanami niezwykłymi fotografiami ze ślubu na swoim Facebooku.

 

Czym się zajmują się synowie Agaty Młynarskiej? Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

Zobacz też: Córka Agaty Młynarskiej już po ślubie! Jak Sylwia Mor wyglądała w tym wyjątkowym dniu? Zobaczcie wzruszające zdjęcia z uroczystości!

3/4
Agata Młynarska z rodziną, Agata Młynarska, Przemysław Schmidt
Copyright @East News
3/4

Najstarszy syn dziennikarki, Stanisław Kieniewicz jest już szczęśliwym mężem i tatą dwóch córeczek: Julii i Klary. Przez wiele lat związany był z polityką. Pracował między innymi w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, zajmował stanowisko eksperta ds. protokoły dyplomatycznego.

 

 

Na zdjęciu:  Agata Młynarska z mężem Przemysławem Schmidtem i synem Stanisławem Kieniewiczem na premierze filmu „Młynarski. Piosenka finałowa” w reżyserii Alicji Albrecht.

 

Zobacz też: Córka Agaty Młynarskiej już po ślubie! Jak Sylwia Mor wyglądała w tym wyjątkowym dniu? Zobaczcie wzruszające zdjęcia z uroczystości!

4/4
Agata Młynarska na premierze filmu o Wojciechu Młynarskim
Copyright @East News
4/4

Tadeusz Kieniewicz interesuje się filmem. Niewiele osób wie, że syn Agaty Młynarskiej współpracował przy produkcji holenderskiego filmu pt. „Bezness as usual”.

„Miał przyjemność odpowiadać za część narracyjną zdjęć do tego filmu. Jestem dumna z Tadzia i szczerze mu gratuluję pasji, talentu i wytrwałości. Jest to efekt dwóch lat pracy. Film będzie można także podziwiać na niektórych festiwalach w Europie. Jego tematem jest sex turystyka. Bogate europejki jeżdżą np. do Tunezji, by za pieniądze oddać się krótkiej chwili szaleństwa i rozkoszy. Po latach 'owoce' miłości pragną poznać swoich ojców i ich rodziny. Wstrząsający film. Mam nadzieję, że zobaczymy go w Polsce”, napisała dumna prezenterka na Facebooku rok temu. Tym razem odpowiadał za zdjęcia do dokumentu o dziadku.

Syn Agaty Młynarskiej nie myśli na razie o założeniu rodziny i skupia się na życiu zawodowym.

Na zdjęciu: Agata Młynarska, Jan Młynarski (syn Wojciecha Młynarskiego) i  Tadeusz Kieniewicz na premierze filmu „Młynarski. Piosenka finałowa” w reżyserii Alicji Albrecht.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.