Córka Adrianny Biedrzyńskiej
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Adrianny Biedrzyńskiej niedługo skończy 28 lat. Jak dziś wygląda Michalina Robakiewicz?

To wierna kopia mamy!

Gabriela Czernecka 6 kwietnia 2022 17:52
Córka Adrianny Biedrzyńskiej
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News

Córka Adrianny Biedrzyńskiej skończy w tym roku 28 lat. Na pierwszy rzut oka widać, że są bliską rodziną! Michalina Robakiewicz to dziś wierna kopia aktorki, obie panie doskonale się dogadują i bardzo dużo je łączy - między innymi od jakiegoś czasu razem pojawiają się na deskach teatru! Okazuje się jednak, że nie zawsze było między nimi tak kolorowo...

Córka Adrianny Biedrzyńskiej skończyła 27 lat. Jak wygląda Michalina?

Adrianna Biedrzyńska rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, ale jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tam pokazuje, jak naprawdę wygląda jej życie. W 2021 roku w lutym z okazji dziewiątej rocznicy związku z ukochanym - Sebastianem Błaszczakiem, aktorka opublikowała serię zdjęć z wzruszającym opisem. „Czy ty wiesz, kochany, że dzisiaj pijemy naszą dziewiątą kawę? Czy ty wiesz kochany, że dzisiaj kolejny rok mojego największego szczęścia mija? Nasza kolejna rocznica. Bądź przy mnie zawsze. Kocham”, napisała Adrianna Biedrzyńska na swoim Instagramie. Z kolei pół roku później, w czerwcu, podzieliła się intymną fotografią z córką.

Michalina Robakiewicz, córka Adrianny Biedrzyńskiej
Fot. Niemiec/AKPA

Jak wygląda córka Adrianny Biedrzyńskiej?

Kim jest córka Adrianny Biedrzyńskiej? Michalina Robakiewicz skończyła w czerwcu ubiegłego roku 27 lat. Jest owocem związku aktorki z pierwszym mężem, Maciejem Robakiewiczem, z którym gwiazda rozstała się, gdy Michalina miała kilka miesięcy. Córka Adrianny Biedrzyńskiej już jako kilkuletnia dziewczynka stwierdziła, że  pójdzie w ślady mamy. Mając zaledwie dziewięć lat rozpoczęła swoją przygodę z serialem Klan

Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: „Ważniejsze jest to, co robimy, niż wystawianie całego swojego życia na pokaz”

Michalina Robakiewicz Adrianna Biedrzyńska
Fot. East News

W serialu wcielała się w Kamilę Chojnicką, córkę Lidii Smętnej. Rola miała być krótką przygodą, a przeciągnęła się aż do uzyskania przez Michalinę pełnoletności. Młodej aktorce trudno było łączyć szkołę z pracą. Na szczęście dzięki pomocy produkcji i przyjaciół udało się jej pokonać tę przeszkodę. Córka Adrianny Biedrzyńskiej chciała się jednak rozwijać. Niestety łączenie roli Kamili z rolą Michaliny w serialu Na Wspólnej nie podobało się stacji i ostatecznie przygoda aktorki z Klanem zakończyła się. Od tamtej pory Michalina Robakiewicz ma okazję wcielać się jedynie w Sandrę Gawriłow. 

Jej kariera powoli toczy się do przodu, ale jak przyznaje sama Michalina, nie zamierza na siłę zabiegać o role, pojawiając się na salonach. „Niestety dziś do komercyjnych filmów wciska się ludzi, których jest wszędzie pełno. Zazdroszczę mojej mamie, bo gdy święciła największe tryumfy, to patrzyło się na talent i zatrudniało się kogoś, kto jest dobry, a nie dlatego, że się lansuje”, mówiła w rozmowie z Fakt.pl. córka Adrianny Biedrzyńskiej. 

Córka Adrianny Biedrzyńskiej
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Relacja Adrianny Biedrzyńskiej z córką Michaliną

Media donoszą, że relacje Adrianny Biedrzyńskiej z córką nie zawsze były udane. Zdarzały się między nimi nieporozumienia, szczególnie w czasie, gdy Adrianna Biedrzyńska rozwodziła się z drugim mężem, Marcinem Miazgą. Ostatecznie jednak panie pogodziły się i dziś są sobie bliższe niż kiedykolwiek. Zbliżyła je choroba Adrianny Biedrzyńskiej, ale przede wszystkim wspólna praca. Aktorstwo jest dla Michaliny Robakiewicz wymarzonym zajęciem. „Mam nadzieję, że będę miała tę okazję i zaszczyt pracować w zawodzie, ponieważ nie wyobrażam sobie zajmować się czymś innym”, mówiła w jednym z wywiadów. 

Zobacz również: Jakie relacje łączyły Krzysztofa Krawczyka juniora z ojcem? Wspomnienia są bolesne…

Na koncie Michalina Robakiewicz ma rolę w trzeciej części kultowej serii Psy. Okazuje się, że mama i córka miały po raz pierwszy okazję zagrać w jednej produkcji telewizyjnej. Aktorki pojawiły się w serialu Kontrola. "To niesamowite uczucie, to jest zupełnie inaczej grać przed kamerą, inaczej jest na scenie. Nagle odzywa się matczyna odpowiedzialność, troska", mówiła pani Adrianna w Dzień Dobry TVN. 

Wcześniej mama i córka pojawiły się na deskach teatru w sztuce Miłosna pułapka. Wspólna praca nie wpływa negatywnie na ich relacje, chociaż bywa stresująca. „Zawsze najtrudniej słucha się rad od rodziców. Ja się uczę tych rad słuchać, wiem, że mama jest dużo bardziej doświadczona i że one są dobre. Ale wiadomo, że zawsze chce się wszystko po swojemu robić”, dodawała Michalina Robakiewicz.

Fani doceniają jednak nie tylko aktorski talent córki gwiazdy, ale także nieprzeciętną urodę. Nie da się nie zauważyć jej podobieństwa do mamy! Adrianna Biedrzyńska chętnie dzieli się w sieci zdjęciami z pociechą. Tak było także 10 czerwca ubiegłego roku, kiedy to Michalina Robakiewicz skończyła 27 lat. Z tej okazji mama złożyła jej instagramowe życzenia i opublikowała archiwalną fotografię: „27 lat temu… Dokładnie o tej godzinie, o której piszę - 00:40, 10 czerwca, przyszła na świat moja mała córeczka… Najpiękniejszy moment w życiu matki. Happy Birthday Misiu”, podpisała zdjęcia aktorka. 

Internauci piszą wprost, że panie wyglądają jak dwie krople wody! Prywatnie z kolei Michalina Robakiewicz związana się z Tadeuszem Łysiakiem, reżyserem filmu „Sukienka”, który był w 2022 roku nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Film Krótkometrażowy. Ich zdjęcia możesz zobaczyć poniżej!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.