Córka Adrianny Biedrzyńskiej
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Adrianny Biedrzyńskiej ma dziś 27 lat. Jak teraz wygląda Michalina Robakiewicz?

To wierna kopia mamy!

Gabriela Czernecka 11 września 2021 18:03
Córka Adrianny Biedrzyńskiej
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News

Córka Adrianny Biedrzyńskiej skończyła w tym roku 27 lat. Z tej okazji dumna mama podzieliła się w sieci wspólną fotografią z córką, której złożyła piękne i wzruszające życzenia. Internauci zwrócili jednak uwagę na ogromne podobieństwo córki do mamy. Michalina Robakiewicz to wierna kopia aktorki! 

Córka Adrianny Biedrzyńskiej skończyła 27 lat. Jak wygląda Michalina?

Adrianna Biedrzyńska rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, ale jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tam pokazuje, jak naprawdę wygląda jej życie. W lutym z okazji dziewiątej rocznicy związku z ukochanym - Sebastianem Błaszczakiem, aktorka opublikowała serię zdjęć z wzruszającym opisem. „Czy ty wiesz, kochany, że dzisiaj pijemy naszą dziewiątą kawę? Czy ty wiesz kochany, że dzisiaj kolejny rok mojego największego szczęścia mija? Nasza kolejna rocznica. Bądź przy mnie zawsze. Kocham”, napisała Adrianna Biedrzyńska na swoim Instagramie. W czerwcu zaś podzieliła się intymną fotografią z córką.

Michalina Robakiewicz, córka Adrianny Biedrzyńskiej
Fot. Niemiec/AKPA

Jak wygląda córka Adrianny Biedrzyńskiej?

Kim jest córka Adrianny Biedrzyńskiej? Michalina Robakiewicz skończyła w czerwcu tego roku 27 lat. Jest owocem związku aktorki z pierwszym mężem, Maciejem Robakiewiczem, z którym gwiazda rozstała się, gdy Michalina miała kilka miesięcy. Córka Adrianny Biedrzyńskiej już jako kilkuletnia dziewczynka stwierdziła, że  pójdzie w ślady mamy. Mając zaledwie dziewięć lat rozpoczęła swoją przygodę z serialem Klan

Zobacz: Adrianna Biedrzyńska jest zakochana od dziewięciu lat. Co dziś robi ulubienica widzów?

Michalina Robakiewicz Adrianna Biedrzyńska
Fot. East News

W serialu wcielała się w Kamilę Chojnicką, córkę Lidii Smętnej. Rola miała być krótką przygodą, a przeciągnęła się aż do uzyskania przez Michalinę pełnoletności. Młodej aktorce trudno było łączyć szkołę z pracą. Na szczęście dzięki pomocy produkcji i przyjaciół udało się jej pokonać tę przeszkodę. Córka Adrianny Biedrzyńskiej chciała się jednak rozwijać. Niestety łączenie roli Kamilii z rolą Michaliny w serialu Na Wspólnej nie podobało się stacji i ostatecznie przygoda aktorki z Klanem zakończyła się. Od tamtej pory Michalina Robakiewicz ma okazję wcielać się jedynie w Sandrę Gawriłow. 

Zobacz także: „Trzy tygodnie do trzech miesięcy. Taki wyroku słyszałam”. Adrianna Biedrzyńska o raku

Jej kariera powoli toczy się do przodu, ale jak przyznaje sama Michalina, nie zamierza na siłę zabiegać o role, pojawiając się na salonach. „Niestety dziś do komercyjnych filmów wciska się ludzi, których jest wszędzie pełno. Zazdroszczę mojej mamie, bo gdy święciła największe tryumfy, to patrzyło się na talent i zatrudniało się kogoś, kto jest dobry, a nie dlatego, że się lansuje”, mówiła w rozmowie z Fakt.pl. córka Adrianny Biedrzyńskiej. 

Córka Adrianny Biedrzyńskiej
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Relacja Adrianny Biedrzyńskiej z córką Michaliną

Media donoszą, że relacje Adrianny Biedrzyńskiej z córką nie zawsze były udane. Zdarzały się między nimi nieporozumienia, szczególnie w czasie, gdy Adrianna Biedrzyńska rozwodziła się z drugim mężem, Marcinem Miazgą. Ostatecznie jednak panie pogodziły się i dziś są sobie bliższe niż kiedykolwiek. Zbliżyła je choroba Adrianny Biedrzyńskiej, ale przede wszystkim wspólna praca. Aktorstwo jest dla Michaliny Robakiewicz wymarzonym zajęciem. „Mam nadzieję, że będę miała tę okazję i zaszczyt pracować w zawodzie, ponieważ nie wyobrażam sobie zajmować się czymś innym”, mówiła w jednym z wywiadów. 

Zobacz również: Adrianna Biedrzyńska walczyła z guzem mózgu. Ujawniła powód potwornej choroby

Na koncie Michalina Robakiewicz ma także rolę w trzeciej części kultowej serii Psy. Fani doceniają jednak nie tylko jej aktorski talent, ale także nieprzeciętną urodę. Nie da się nie zauważyć jej podobieństwa do mamy! Adrianna Biedrzyńska chętnie dzieli się w sieci zdjęciami z córką. Tak było także 10 czerwca, kiedy to Michalina Robakiewicz skończyła 27 lat. Z tej okazji mama złożyła jej instagramowe życzenia i opublikowała archiwalną fotografię: „27 lat temu… Dokładnie o tej godzinie, o której piszę - 00:40, 10 czerwca, przyszła na świat moja mała córeczka… Najpiękniejszy moment w życiu matki. Happy Birthday Misiu”, podpisała zdjęcia aktorka. 

Z kolei na Instagramie Michaliny Robakiewicz mamy okazję podziwiać jej aktualne zdjęcie z mamą. Internauci piszą wprost, że panie wyglądają jak dwie krople wody! Zobaczcie zdjęcie i oceńcie sami!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.