WIDEO VIVY.PL

Katarzyna Dowbor: „Zawsze rozmawiam ze zwierzętami. Jestem naprawdę przez nie słuchana”

Czy czworonogi prezenterki są do niej podobne?

Rafał Kowalski 24 września 2021 12:40

Katarzyna Dowbor od lat odnajduje ciszę, spokój i bliskość natury w swoim podwarszawskim domu. Po kilku przeprowadzkach prezenterce zależało na miejscu, w którym będzie czuła się doskonale. „Mieszkam teraz przy ulicy Śliweczek i Gruszeczek. Już tylko za to można ten dom pokochać”, opowiadała VIVIE! kilka lat temu. Jak ulubienicy widzów mieszka się wraz z ukochanymi zwierzętami?

Katarzyna Dowbor o zwierzętach

Przy okazji sesji do najnowszej VIVY! Eko zapytaliśmy prowadzącą Nasz nowy dom o to, czym jest dla niej uczucie, którym obdarzają ją milusińscy. „Największe znaczenie ma to, że zwierzęta kochają nas bezwarunkowo i są z nami zawsze. Nawet gdy czasami się potknę o zwierzaka, gdy coś gotuję albo zajmuje się w domu czymś innym”, powiedziała Katarzyna Dowbor VIVIE.pl.

CZYTAJ TEŻ: Maja Ostaszewska nie zna smaku mięsa: „Jestem drugim wegetariańskim pokoleniem w mojej rodzinie”. Aktorka opowiedziała nam o swojej edukacji ekologicznej

Gwieździe zdarza się ucinać z czworonogami pogawędki. „Zawsze rozmawiam ze zwierzętami, dlatego że uważam, że rozumieją wszystko, co do nich mówię. Nie potrafią mi odpowiedzieć, ale wiedzą doskonale, że je kocham, wiedzą, jak zwrócić moją uwagę. Jestem naprawdę przez nie słuchana”, zdradziła nam…

A czy właścicielka pokaźnego zwierzyńca i jego mieszkańcy są do siebie podobni? „Czasami mi się wydaje, że się do nich upodobniłam. Np. mamy podobne gusta smakowe, tak samo spędzamy czas… Niesamowite jest też to, że zwierzęta śpią dokładnie do tego momentu co ja, potem wszyscy wspólnie wstajemy. Jestem przewodnikiem tego stada, chociaż mój kot czasem myśli inaczej…”, usłyszeliśmy przed kamerą VIVY.pl.

To nie wszystko… Reszta w materiale wideo. Z kolei więcej treści bliskich natury znajdziecie w nowym numerze VIVY! EKO. Magazyn z Mają Ostaszewską na okładce już w kioskach. 

SPRAWDŹ TEŻNatasza Urbańska z rodziną stworzyli za miastem swój raj na ziemi. Jak wygląda ich gospodarstwo?

Maja Ostaszewska, Viva! 18/2021, okładka
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.