WIDEO VIVY.PL

Natasza Urbańska z rodziną stworzyli za miastem swój raj na ziemi. Jak wygląda ich gospodarstwo?

„Zwierzęta są tak mądre, że czasem rozmowa z nimi odbywa się bez słów”

Rafał Kowalski 23 września 2021 07:01

Natasza Urbańska wraz z ukochanym Januszem Józefowiczem i córką Kaliną od lat mają miejsce, w którym mogą odpocząć od miejskiego zgiełku. To dworek w Jajkowicach leżących w okolicach Białej Rawskiej. Obok domu rodzina ma gospodarstwo, o którym aktorka opowiedziała przed kamerą VIVY.pl.

Natasza Urbańska o gospodarstwie w Jajkowicach

Przy okazji sesji do najnowszej VIVY! EKO spotkaliśmy się z Nataszą Urbańską. Gwiazda oprowadziła nam po gospodarstwie, które ma w jej sercu szczególny kąt. „To miejsce jest cudowną okazją, żeby pozwolić sobie na przebywanie ze zwierzętami. Stworzyliśmy gospodarstwo, w którym już od kilku lat odcinamy się od kupowania warzyw, owoców czy kurek na rosół. Mamy tu też psy, kózki, gęsi i kaczki. Kaczki wyhodowane z naszych jajeczek”, opowiadała VIVIE.pl.

Ulubienica widzów Teatru Buffo dodała, że do grona zwierząt dołączyła niedawno niespodzianka od współpracowników. „Jest i owca Polita, którą dostaliśmy od naszego zespołu. Ma czerwoną kokardkę i dumnie oprowadza po gospodarstwie inne kozy i owieczki”, słuchaliśmy.

CZYTAJ TEŻ: Maja Ostaszewska nie zna smaku mięsa: „Jestem drugim wegetariańskim pokoleniem w mojej rodzinie”. Aktorka opowiedziała nam o swojej edukacji ekologicznej

Czy zwierzęta nas rozumieją? Opowieść Nataszy Urbańskiej

A czy Natasza Urbańska rozmawia czasem ze zwierzętami? Okazuje się, że tak. „Przy okazji świąt co roku były opowieści, że chodzimy do zwierząt i z nimi rozmawiamy. Pamiętam, że był tu wspaniały indyk, który jak nas widział to od razu nas wołał. Więc z nim prowadziliśmy różne głośne rozmowy. Ale zwierzęta są na tyle mądre, że czasami ta rozmowa odbywa się bez słów”, mówiła aktorka VIVIE.pl.

Co jeszcze zdradziła? Posłuchaj w materiale wideo. 

SPRAWDŹ TEŻ: Maja Ostaszewska: „Kiedy myślę o kryzysie klimatycznym, mój lęk dotyczy dzieci”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.